dodano: 2008-02-13 23:54 | aktualizacja:
2008-02-20 00:53
autor: Mr. Orbita |
źródło: LJ
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sobota - 16 lutego 2008
Ligakupa (Węgry): Honvéd vs. Debrecen (13:00)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
FA Cup (Anglia): Bristol Rovers vs. Southampton (13:30)
-
BBC One (28.2E - FTA)
-
SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
-
SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport N (5E - Videoguard)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
-
Sport.Ro (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
-
SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport 1 (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (13:45): SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
Championship (Albania): Elbasani vs. Partizani Tirana (14:30)
-
DigitAlb SuperSport 4 (16E - Conax)
Bundesliga (Niemcy): Duisburg vs. Stuttgart (15:30)
-
Bundesliga 3 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
Bundesliga (Niemcy): Energie Cottbus vs. Borussia Dortmund (15:30)
-
Bundesliga 4 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
Bundesliga (Niemcy): Hansa Rostock vs. Eintracht Frankfurt (15:30)
-
Bundesliga 5 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
Bundesliga (Niemcy): Hertha Berlin vs. Arminia Bielefeld (15:30)
-
Bundesliga 6 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
Bundesliga (Niemcy): Karlsruher vs. Bayer Leverkusen (15:30)
-
SportKlub + Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
NTV Türk (42E - FTA/BISS)
-
Bundesliga 2 (19.2E - Cryptoworks)
-
DigitAlb SuperSport 2 (16E - Conax)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SportKlub + Hungary (4W - Cryptoworks)
-
SuperSport 7 (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (17:30): SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Retransmisja (17:30): SportKlub Hrvatska (1W - Nagravision 2)
-
Retransmisja (17:30): SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
Bundesliga (Niemcy): Werder Bremen vs. Nuremberg (15:30)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Bundesliga 1 (19.2E - Cryptoworks)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
DigitAlb SuperSport 1 (16E - Conax)
-
Federalna TV (11W - BISS)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia HD 1 (13E - Videoguard)
-
SportKlub Hrvatska (1W - Nagravision 2)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
TPS Star (13E - Viaccess PC 2.3)
-
Viasat Sport 3 (5E - Videoguard)
Super League (Grecja): AEL Larissa vs. Panionios (15:45)
-
SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (17.02 - 0:00): SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
Serie A (Włochy): Internazionale vs. Livorno (16:00)
-
Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
-
Canal+ Sport 1 Denmark (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport 1 Finland (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport 1 Norge (0.8W - Conax)
-
Mediaset Calcio 1 (13E - Nagravision 3)
-
RAI International Africa (13E - BISS)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
Retransmisja (17.02 - 0:55): Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Retransmisja (18:00): SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
Premier League (Szkocja): Celtic vs. Hearts (16:00)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
-
Business Channel (42E - FTA)
-
SKY Calcio 4 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
FA Cup (Anglia): Liverpool vs. Barnsley (16:00)
-
7 TV (40E & 36E - FTA)
-
SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport N (5E - Videoguard)
-
SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport 1 (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (17.02 - 0:55): Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Retransmisja (23:00): SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
FA Cup (Anglia): Chelsea vs. Huddersfield Town (16:00)
-
Canal+ Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
Championship (Albania): KF Tirana vs. Dinamo Tirana (17:00)
-
DigitAlb SuperSport 4 (16E - Conax)
Ligue 1 (Francja): Le Mans vs. Lyon (17:10)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 2)
-
TV 5 Monde Orient (26E & 7W - FTA)
-
Canal+ France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
-
DigitAlb SuperSport 2 (16E - Conax)
-
SKY Calcio 5 (13E - Videoguard)
-
SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
-
Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
Bundesliga (Austria): Austria Vienna vs. SCR Altach (18:00)
-
Premiere Austria (19.2E - Nagravision 2)
Bundesliga (Austria): Austria Kärnten vs. Rapid Vienna (18:00)
-
Premiere Austria (19.2E - Nagravision 2)
Bundesliga (Austria): Wacker Innsbruck vs. Sturm Graz (18:00)
-
Premiere Austria (19.2E - Nagravision 2)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
Serie A (Włochy): Parma vs. AC Milan (18:00)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
-
NTV Türk (42E - FTA/BISS)
-
Canal+ Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
DigitAlb SuperSport 3 (16E - Conax)
-
La 7 Cartapiú A (12.5W - Irdeto 2)
-
Mediaset Calcio 2 (13E - Nagravision 3)
-
RAI International Africa (13E - BISS)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia HD 2 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
-
SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
Super League (Grecja): Olympiacos vs. Ergotelis (18:00)
-
ERT World (39E & 13E - FTA)
-
NET Hellas (13E - Irdeto 2)
Super Lig (Turcja): Besiktas vs. Ankaragucu (18:00)
-
Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
FA Cup (Anglia): Manchester United vs. Arsenal (18:15)
-
BBC One (28.2E - FTA)
-
DSF (19.2E - FTA & Analog)
-
Canal+ Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
-
Diema (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
DigitAlb SuperSport 1 (16E - Conax)
-
RTS 2 (16E - Videoguard)
-
SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
-
SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport.Ro (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
-
SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
-
Viasat 4 (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport 1 (5E - Videoguard)
-
YLE FST 5 (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (22:15): Federalna TV (11W - BISS)
-
Retransmisja (20:15): Sport N (5E - Videoguard)
Eredivisie (Holandia): Willem II vs. PSV Eindhoven (19:30)
-
Business Channel (42E - FTA)
-
Ring TV (16E - Cryptoworks)
-
SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
-
Retransmisja (20:15): Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
Ligue 1 (Francja): Auxerre vs. Toulouse (20:00)
-
A la Carté 2 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Lens vs. Nice (20:00)
-
A la Carté 3 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Lille vs. Rennes (20:00)
-
A la Carté 4 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Lorient vs. Strasbourg (20:00)
-
A la Carté 5 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Metz vs. Valenciennes (20:00)
-
A la Carté 6 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): St Etienne vs. Nancy (20:00)
-
A la Carté 7 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Sochaux vs. Caen (20:00)
-
A la Carté 8 (19.2E - Seca 2)
Super Liga (Portugalia): Leixoes vs. Boavista (20:00)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
Jupiler League (Belgia): Germinal Beerschot vs. Zulte Waregem (20:00)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
-
SportKlub + Hungary (4W - Cryptoworks)
LFP Primera División (Hiszpania): Real Betis vs. Real Madrid (20:00)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
-
DigitAlb SuperSport 2 (16E - Conax)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
SKY Calcio 4 (13E - Videoguard)
-
Sky Sports 2 (28.2E - Videoguard)
-
SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
-
Taquilla 1 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
TV 2 Sport 1 (0.8W - Conax)
-
TV 4 Sport (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (20:15): SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
-
Retransmisja (22:00): Taquilla 3 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
LFP Primera División (Hiszpania): Espanyol vs. Sevilla (20:00)
-
Canal+ Sport 2 (13E - Seca 2)
-
NTV Spor (42E - FTA/BISS)
-
DigitAlb SuperSport 3 (16E - Conax)
-
Taquilla 2 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
Serie A (Włochy): Juventus vs. Roma (20:30)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 2)
-
RTR Sport (40E - FTA/MPEG-4 !!!)
-
Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Canal+ Sport 1 Denmark (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport 1 Finland (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport 1 Norge (0.8W - Conax)
-
DigitAlb SuperSport 1 (16E - Conax)
-
Mediaset Calcio 1 (13E - Nagravision 3)
-
RAI International Africa (13E - BISS)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia HD 1 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
-
SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
-
TV 4+ (5E & 0.8W - Videoguard/Conax)
-
TV 7 Bulgaria (39E - Irdeto 2 & Griffin)
-
TV Avala (16E - VideoGuard)
-
Retransmisja (23:05): Canal+ Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
-
Retransmisja (17.02 - 0:15): Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
Paulista 2008 (Brazylia): Guaratinguetá vs. Ponte Preta (21:10)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
SuperSport 4 (13E - Irdeto 2)
Mineiro 2008 (Brazylia): Guarani vs. Cruzeiro (21:15)
-
PFC Brasil (30W - Nagravision 3)
LFP Primera División (Hiszpania): Real Zaragoza vs. Barcelona (22:00)
-
Canal+ Sport 2 (13E - Seca 2)
-
NTV Türk (42E - FTA/BISS)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
-
DigitAlb SuperSport 2 (16E - Conax)
-
La Sexta (30W - PowerVu)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
-
SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
-
TV 2 Sport 1 (0.8W - Conax)
-
TV 4 Sport (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (22:30): Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
Super Liga (Portugalia): Nacional Madeira vs. Vitória Guimaraes (22:15)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
-
SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
Primera División (Argentyna): San Lorenzo vs. San Martin (23:20)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
Mineiro 2008 (Brazylia): Ipatinga vs. Tupi (23:30)
-
PFC Brasil (30W - Nagravision 3)
Legenda
-
Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
-
Na zielono oznaczono kanały niekodowane
-
Na pomarańczowo oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA
-
Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.