Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Niedziela - 17 lutego 2008
Primera División (Argentyna): Olimpo BB vs. Vélez Sarsfield (1:30)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
Liga BBVA (Hiszpania): Málaga vs. Castellón (12:00)
-
Canal+ Spain (19.2E & 30W - Nagravision 3)
Liga Honra (Portugalia): Aves vs. Trofense (12:15)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
Mineiro 2008 (Brazylia): Democrata SL vs. Democrata GV (13:00)
-
PFC Brasil (30W - Nagravision 3)
2. Bundesliga (Niemcy): 1860 Munich vs. Hoffenheim (14:00)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Bundesliga 3 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
SportKlub Hrvatska (1W - Nagravision 2)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
2. Bundesliga (Niemcy): Freiburg vs. Augsburg (14:00)
-
SportKlub + Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Bundesliga 5 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
SportKlub + Hungary (4W - Cryptoworks)
-
SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
-
Retransmisja (19:00): SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
2. Bundesliga (Niemcy): Greuther Fürth vs. Kaiserslautern (14:00)
-
Bundesliga 4 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
2. Bundesliga (Niemcy): Kickers Offenbach vs. Alemannia Aachen (14:00)
-
Bundesliga 1 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
2. Bundesliga (Niemcy): Paderborn vs. Osnabrück (14:00)
-
Bundesliga 2 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
Super Lig (Turcja): Ankaragucu vs. Trabzonspor (14:00)
-
Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
Eredivisie (Holandia): Feyenoord vs. Vitesse Arnhem (14:30)
-
Ring TV (16E - Cryptoworks)
-
Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)
-
Sport Italia (13E - Videoguard)
-
SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
-
Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
Serie C1/B (Włochy): Pescara vs. Taranto (14:30)
-
Studio 100 Sat (13E - FTA)
Serie C1/B (Włochy): Massese vs. Perugia (14:30)
-
Umbria Sat (13E - FTA)
Serie C1/B (Włochy): Sorrento vs. Salernitana (14:30)
-
Conto TV (13E - Videoguard)
Premier League (Szkocja): Kilmarnock vs. Rangers (15:00)
-
Business Channel (42E - FTA)
-
Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
-
Retransmisja (16:15): Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (21:00): Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
Serie A (Włochy): Siena vs. Torino (15:00)
-
Canal+ Sport 1 Sweden (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
La 7 Cartapiú E (12.5W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 7 (13E - Videoguard)
FA Cup (Anglia): Sheffield United vs. Middlesbrough (15:00)
-
BBC One (28.2E - FTA)
-
Diema 2 (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
DigitAlb SuperSport 5 (16E - Conax)
-
SKY Calcio 9 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport N (5E - Videoguard)
-
Sport.Ro (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport 1 (5E - Videoguard)
Serie A (Włochy): Genoa vs. Sampdoria (15:00)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 2)
-
RTR Sport (40E - FTA/MPEG-4 !!!)
-
Canal+ Spain (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Canal+ Sport 1 Denmark (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport 1 Finland (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport 1 Norge (0.8W - Conax)
-
DigitAlb SuperSport 1 (16E - Conax)
-
Five (28.2E - Videoguard)
-
La 7 Cartapiú D (12.5W - Irdeto 2)
-
Mediaset Calcio 1 (13E - Nagravision 3)
-
RAI International Africa (13E - BISS)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
-
TPS Star (13E - Viaccess PC 2.3)
-
TV 4 Sport (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (15:30): Canal+ ...30 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
Serie A (Włochy): Lazio vs. Atalanta (15:00)
-
OBN (4W - FTA)
-
DigitAlb SuperSport 3 (16E - Conax)
-
Mediaset Calcio 2 (13E - Nagravision 3)
-
SKY Calcio 5 (13E - Videoguard)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
-
TV Avala (16E - VideoGuard)
Serie A (Włochy): Fiorentina vs. Catania (15:00)
-
Boom Sport (4W - Videoguard)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
DigitAlb SuperSport 2 (16E - Conax)
-
La 7 Cartapiú (12.5W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
-
TV 4+ (5E & 0.8W - Videoguard/Conax)
-
TV Avala (16E - VideoGuard)
GNFE-1 (Maroko): MAS Fes vs. KACM Marrakech (15:00)
-
2M Maroc Satellite (19.2E & 13E - FTA)
-
2M Maroc National (12.5W - FTA/BISS)
Serie A (Włochy): Reggiana vs. Udinese (15:00)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
-
La 7 Cartapiú C (12.5W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 6 (13E - Videoguard)
Serie A (Włochy): Napoli vs. Empoli (15:00)
-
Mediaset Calcio 3 (13E - Nagravision 3)
-
SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
Serie A (Włochy): Palermo vs. Cagliari (15:00)
-
La 7 Cartapiú B (12.5W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 4 (13E - Videoguard)
Super League (Grecja): Apollon Kalamaria vs. PAOK Thessaloniki (15:45)
-
Alpha TV (13E - Irdeto 2)
Super League (Grecja): AEK Athens vs. Skoda Xanthi (15:45)
-
SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
FA Cup (Anglia): Preston N.E. vs. Portsmouth (17:00)
-
Diema 2 (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
SKY Calcio 9 (13E - Videoguard)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport N (5E - Videoguard)
-
SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport 1 (5E - Videoguard)
Bundesliga (Niemcy): Hamburg vs. Bochum (17:00)
-
SportKlub + Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Bundesliga 2 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
SportKlub + Hungary (4W - Cryptoworks)
-
SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
-
Retransmisja (21:00): SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Retransmisja (19:00): SportKlub Hrvatska (1W - Nagravision 2)
-
Retransmisja (19:00): SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
Retransmisja (18.02 - 0:30): SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
Bundesliga (Niemcy): Hannover 96 vs. Bayern Munich (17:00)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Bundesliga 1 (19.2E - Cryptoworks)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
DigitAlb SuperSport 1 (16E - Conax)
-
Federalna TV (11W - BISS)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
SKY Calcio 10 (13E - Videoguard)
-
SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SportKlub Hrvatska (1W - Nagravision 2)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
SuperSport 7 (13E - Irdeto 2)
-
TPS Star (13E - Viaccess PC 2.3)
LFP Primera División (Hiszpania): Almería vs. Real Murcia (17:00)
-
Taquilla 2 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
LFP Primera División (Hiszpania): Levante vs. Osasuna (17:00)
-
Taquilla 5 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
LFP Primera División (Hiszpania): Valladolid vs. Mallorca (17:00)
-
Taquilla 4 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
LFP Primera División (Hiszpania): Recreativo Huelva vs. Deportivo La Coruna (17:00)
-
Taquilla 6 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
LFP Primera División (Hiszpania): Villarreal vs. Racing Santander (17:00)
-
NTV Türk (42E - FTA/BISS)
-
DigitAlb SuperSport 2 (16E - Conax)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Taquilla 1 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
TV 2 Sport 1 (0.8W - Conax)
-
TV 4 Sport (0.8W - Conax)
Segunda 2B Group III (Hiszpania): Ontinyent vs. Alicante (17:00)
-
TVV Internacional (19.2E & 30W - FTA)
Segunda 2B Group I (Hiszpania): Alcorcón vs. Leganés (17:00)
-
Tele Madrid Sat (19.2E - FTA)
Ligue 1 (Francja): Monaco vs. Bordeaux (18:00)
-
Canal+ Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
-
DigitAlb SuperSport 3 (16E - Conax)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
SuperSport 4 (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (19:00): Diema 2 (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
Super League (Grecja): Aris Thessaloniki vs. Asteras Tripolis (18:00)
-
ERT World (39E & 13E - FTA)
-
NET Hellas (13E - Irdeto 2)
Super Lig (Turcja): Konyaspor vs. Galatasaray (18:00)
-
Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
Super League (Grecja): Atromitos vs. Panathinaikos (18:00)
-
SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
Super Liga (Portugalia): Sporting Braga vs. Vitória Setubal (18:00)
-
DigitAlb SuperSport 5 (16E - Conax)
Jupiler League (Belgia): Anderlecht vs. Excelsior Mouscron (18:00)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
LFP Primera División (Hiszpania): Getafe vs. Valencia (19:00)
-
Boom Sport (4W - Videoguard)
-
DigitAlb SuperSport 1 (16E - Conax)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
SKY Calcio 9 (13E - Videoguard)
-
SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
-
SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
-
Taquilla (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
TV 2 Sport 1 (0.8W - Conax)
-
TV 4+ (5E & 0.8W - Videoguard/Conax)
-
Retransmisja (18.02 - 0:00): SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
Paulista 2008 (Brazylia): Marilia vs. Sao Paulo (19:00)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Canal+ Deportes (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
SuperSport 3 (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (20:00): Sport Italia (13E - Videoguard)
Paulista 2008 (Brazylia): Corinthians vs. Bragantino (19:00)
-
PFC Brasil (30W - Nagravision 3)
Blue Square Premier (Anglia): Aldershot vs. Stevenage Borough (20:15)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
Super Liga (Portugalia): Naval vs. Benfica (20:15)
-
RTP International (19.2E & 13E - FTA)
-
RTP Africa (30W - Nagravision 3)
-
SIC International (16E - Viaccess PC 2.3/2.4/2.5)
-
TVi Portugal (30W - Nagravision 3)
Gambrinus Liga (Czechy): Slavia Prague vs. Dynamo Budejovice (20:15)
-
ČT 4 Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
Ligue 1 (Francja): Marseille vs. Paris St Germain (20:55)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 2)
-
Canal+ France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
-
Diema 2 (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
DigitAlb SuperSport 3 (16E - Conax)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
SportKlub Hrvatska (1W - Nagravision 2)
-
SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
SuperSport 4 (13E - Irdeto 2)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (22:55): Canal+ Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
LFP Primera División (Hiszpania): Atlético Madrid vs. Athletic Bilbao (21:00)
-
Canal+ Sport 2 (13E - Seca 2)
-
NTV Spor (42E - FTA/BISS)
-
Boom Sport (4W - Videoguard)
-
Canal+ Spain (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
DigitAlb SuperSport 2 (16E - Conax)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
-
SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
-
TV 2 Sport 1 (0.8W - Conax)
-
TV 4+ (5E & 0.8W - Videoguard/Conax)
-
Retransmisja (21:30): Canal+ ...30 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
Primera División (Argentyna): Huracán vs. Lanús (21:10)
-
SportKlub + Hungary (4W - Cryptoworks)
Primera División (Argentyna): Newell's Old Boys vs. River Plate (21:10)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SuperSport 7 (13E - Irdeto 2)
Paulista 2008 (Brazylia): Portuguesa vs. Noroeste (21:10)
-
PFC Brasil (30W - Nagravision 3)
Super Liga (Portugalia): Sporting Lisbon vs. Estrela Amadora (22:15)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
Primera División (Argentyna): Boca Juniors vs. Argentinos Jnrs (23:30)
-
NTV Spor (42E - FTA/BISS)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport Italia (13E - Videoguard)
Legenda
-
Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
-
Na zielono oznaczono kanały niekodowane
-
Na pomarańczowo oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA
-
Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.