reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-10-03 - 2022-10-04

Futbol w telewizji 17.02.2008

dodano: 2008-02-14 20:11
autor: Mr. Orbita | źródło: LJ

futbol_w_tv_www.jpg Alternatywne możliwości odbioru piłkarskich transmisji satelitarnych. Do odbioru kanałów z pozycji satelitarnych 42E, 26E i 7W wymagane są większe anteny - zalecana: 130cm. Do odbioru części kanałów z pozycji satelitarnej 28.2E (w tym ITV i BBC) wymagane są większe anteny - zalecana: 200cm - 300cm. Konieczne są też najwyższej jakości, sprawdzone i wyselekcjonowane konwertery 0,2dB - 0,3dB.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Niedziela - 17 lutego 2008


Primera División (Argentyna): Olimpo BB vs. Vélez Sarsfield (1:30)
- Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)


Liga BBVA (Hiszpania): Málaga vs. Castellón (12:00)
- Canal+ Spain (19.2E & 30W - Nagravision 3)


Liga Honra (Portugalia): Aves vs. Trofense (12:15)
- Sport TV (30W - Nagravision 3)


Mineiro 2008 (Brazylia): Democrata SL vs. Democrata GV (13:00)
- PFC Brasil (30W - Nagravision 3)


2. Bundesliga (Niemcy): 1860 Munich vs. Hoffenheim (14:00)
- SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
- Bundesliga 3 (19.2E - Cryptoworks)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
- SportKlub Hrvatska (1W - Nagravision 2)
- SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
- SportKlub Serbia (16E - Videoguard)


2. Bundesliga (Niemcy): Freiburg vs. Augsburg (14:00)
- SportKlub + Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
- Bundesliga 5 (19.2E - Cryptoworks)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
- SportKlub + Hungary (4W - Cryptoworks)
- SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
- Retransmisja (19:00): SportKlub Serbia (16E - Videoguard)


2. Bundesliga (Niemcy): Greuther Fürth vs. Kaiserslautern (14:00)
- Bundesliga 4 (19.2E - Cryptoworks)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)


2. Bundesliga (Niemcy): Kickers Offenbach vs. Alemannia Aachen (14:00)
- Bundesliga 1 (19.2E - Cryptoworks)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)


2. Bundesliga (Niemcy): Paderborn vs. Osnabrück (14:00)
- Bundesliga 2 (19.2E - Cryptoworks)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)


Super Lig (Turcja): Ankaragucu vs. Trabzonspor (14:00)
- Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)


Eredivisie (Holandia): Feyenoord vs. Vitesse Arnhem (14:30)
- Ring TV (16E - Cryptoworks)
- Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)
- Sport Italia (13E - Videoguard)
- SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
- Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)


Serie C1/B (Włochy): Pescara vs. Taranto (14:30)
- Studio 100 Sat (13E - FTA)


Serie C1/B (Włochy): Massese vs. Perugia (14:30)
- Umbria Sat (13E - FTA)


Serie C1/B (Włochy): Sorrento vs. Salernitana (14:30)
- Conto TV (13E - Videoguard)


Premier League (Szkocja): Kilmarnock vs. Rangers (15:00)
- Business Channel (42E - FTA)
- Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)
- Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
- Retransmisja (16:15): Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
- Retransmisja (21:00): Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)


Serie A (Włochy): Siena vs. Torino (15:00)
- Canal+ Sport 1 Sweden (0.8W - Conax)
- Canal+ Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
- La 7 Cartapiú E (12.5W - Irdeto 2)
- SKY Calcio 7 (13E - Videoguard)


FA Cup (Anglia): Sheffield United vs. Middlesbrough (15:00)
- BBC One (28.2E - FTA)
- Diema 2 (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
- DigitAlb SuperSport 5 (16E - Conax)
- SKY Calcio 9 (13E - Videoguard)
- Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Sport N (5E - Videoguard)
- Sport.Ro (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
- TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
- Viasat Sport 1 (5E - Videoguard)


Serie A (Włochy): Genoa vs. Sampdoria (15:00)
- Canal+ Sport (13E - Seca 2)
- RTR Sport (40E - FTA/MPEG-4 !!!)
- Canal+ Spain (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- Canal+ Sport 1 Denmark (0.8W - Conax)
- Canal+ Sport 1 Finland (0.8W - Conax)
- Canal+ Sport 1 Norge (0.8W - Conax)
- DigitAlb SuperSport 1 (16E - Conax)
- Five (28.2E - Videoguard)
- La 7 Cartapiú D (12.5W - Irdeto 2)
- Mediaset Calcio 1 (13E - Nagravision 3)
- RAI International Africa (13E - BISS)
- SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
- Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
- TPS Star (13E - Viaccess PC 2.3)
- TV 4 Sport (0.8W - Conax)
- Retransmisja (15:30): Canal+ ...30 (19.2E & 30W - Nagravision 3)


Serie A (Włochy): Lazio vs. Atalanta (15:00)
- OBN (4W - FTA)
- DigitAlb SuperSport 3 (16E - Conax)
- Mediaset Calcio 2 (13E - Nagravision 3)
- SKY Calcio 5 (13E - Videoguard)
- Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
- TV Avala (16E - VideoGuard)


Serie A (Włochy): Fiorentina vs. Catania (15:00)
- Boom Sport (4W - Videoguard)
- Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- DigitAlb SuperSport 2 (16E - Conax)
- La 7 Cartapiú (12.5W - Irdeto 2)
- SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
- Sport TV (30W - Nagravision 3)
- TV 4+ (5E & 0.8W - Videoguard/Conax)
- TV Avala (16E - VideoGuard)


GNFE-1 (Maroko): MAS Fes vs. KACM Marrakech (15:00)
- 2M Maroc Satellite (19.2E & 13E - FTA)
- 2M Maroc National (12.5W - FTA/BISS)


Serie A (Włochy): Reggiana vs. Udinese (15:00)
- Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
- La 7 Cartapiú C (12.5W - Irdeto 2)
- SKY Calcio 6 (13E - Videoguard)


Serie A (Włochy): Napoli vs. Empoli (15:00)
- Mediaset Calcio 3 (13E - Nagravision 3)
- SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)


Serie A (Włochy): Palermo vs. Cagliari (15:00)
- La 7 Cartapiú B (12.5W - Irdeto 2)
- SKY Calcio 4 (13E - Videoguard)


Super League (Grecja): Apollon Kalamaria vs. PAOK Thessaloniki (15:45)
- Alpha TV (13E - Irdeto 2)


Super League (Grecja): AEK Athens vs. Skoda Xanthi (15:45)
- SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)


FA Cup (Anglia): Preston N.E. vs. Portsmouth (17:00)
- Diema 2 (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
- SKY Calcio 9 (13E - Videoguard)
- Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
- Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
- Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Sport N (5E - Videoguard)
- SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
- TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
- Viasat Sport 1 (5E - Videoguard)


Bundesliga (Niemcy): Hamburg vs. Bochum (17:00)
- SportKlub + Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
- Bundesliga 2 (19.2E - Cryptoworks)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
- SportKlub + Hungary (4W - Cryptoworks)
- SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
- Retransmisja (21:00): SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
- Retransmisja (19:00): SportKlub Hrvatska (1W - Nagravision 2)
- Retransmisja (19:00): SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
- Retransmisja (18.02 - 0:30): SportKlub Serbia (16E - Videoguard)


Bundesliga (Niemcy): Hannover 96 vs. Bayern Munich (17:00)
- SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
- Bundesliga 1 (19.2E - Cryptoworks)
- Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- DigitAlb SuperSport 1 (16E - Conax)
- Federalna TV (11W - BISS)
- NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
- SKY Calcio 10 (13E - Videoguard)
- SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
- Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- SportKlub Hrvatska (1W - Nagravision 2)
- SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
- SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
- SuperSport 7 (13E - Irdeto 2)
- TPS Star (13E - Viaccess PC 2.3)


LFP Primera División (Hiszpania): Almería vs. Real Murcia (17:00)
- Taquilla 2 (19.2E & 30W - Nagravision 3)


LFP Primera División (Hiszpania): Levante vs. Osasuna (17:00)
- Taquilla 5 (19.2E & 30W - Nagravision 3)


LFP Primera División (Hiszpania): Valladolid vs. Mallorca (17:00)
- Taquilla 4 (19.2E & 30W - Nagravision 3)


LFP Primera División (Hiszpania): Recreativo Huelva vs. Deportivo La Coruna (17:00)
- Taquilla 6 (19.2E & 30W - Nagravision 3)


LFP Primera División (Hiszpania): Villarreal vs. Racing Santander (17:00)
- NTV Türk (42E - FTA/BISS)
- DigitAlb SuperSport 2 (16E - Conax)
- NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
- Taquilla 1 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- TV 2 Sport 1 (0.8W - Conax)
- TV 4 Sport (0.8W - Conax)


Segunda 2B Group III (Hiszpania): Ontinyent vs. Alicante (17:00)
- TVV Internacional (19.2E & 30W - FTA)


Segunda 2B Group I (Hiszpania): Alcorcón vs. Leganés (17:00)
- Tele Madrid Sat (19.2E - FTA)


Ligue 1 (Francja): Monaco vs. Bordeaux (18:00)
- Canal+ Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
- DigitAlb SuperSport 3 (16E - Conax)
- NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
- Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- SuperSport 4 (13E - Irdeto 2)
- Retransmisja (19:00): Diema 2 (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)


Super League (Grecja): Aris Thessaloniki vs. Asteras Tripolis (18:00)
- ERT World (39E & 13E - FTA)
- NET Hellas (13E - Irdeto 2)


Super Lig (Turcja): Konyaspor vs. Galatasaray (18:00)
- Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)


Super League (Grecja): Atromitos vs. Panathinaikos (18:00)
- SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)


Super Liga (Portugalia): Sporting Braga vs. Vitória Setubal (18:00)
- DigitAlb SuperSport 5 (16E - Conax)


Jupiler League (Belgia): Anderlecht vs. Excelsior Mouscron (18:00)
- Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)


LFP Primera División (Hiszpania): Getafe vs. Valencia (19:00)
- Boom Sport (4W - Videoguard)
- DigitAlb SuperSport 1 (16E - Conax)
- NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
- SKY Calcio 9 (13E - Videoguard)
- SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
- Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
- Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
- SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
- Taquilla (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- TV 2 Sport 1 (0.8W - Conax)
- TV 4+ (5E & 0.8W - Videoguard/Conax)
- Retransmisja (18.02 - 0:00): SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)


Paulista 2008 (Brazylia): Marilia vs. Sao Paulo (19:00)
- SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
- Canal+ Deportes (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- SuperSport 3 (13E - Irdeto 2)
- Retransmisja (20:00): Sport Italia (13E - Videoguard)


Paulista 2008 (Brazylia): Corinthians vs. Bragantino (19:00)
- PFC Brasil (30W - Nagravision 3)


Blue Square Premier (Anglia): Aldershot vs. Stevenage Borough (20:15)
- Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)


Super Liga (Portugalia): Naval vs. Benfica (20:15)
- RTP International (19.2E & 13E - FTA)
- RTP Africa (30W - Nagravision 3)
- SIC International (16E - Viaccess PC 2.3/2.4/2.5)
- TVi Portugal (30W - Nagravision 3)


Gambrinus Liga (Czechy): Slavia Prague vs. Dynamo Budejovice (20:15)
- ČT 4 Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)


Ligue 1 (Francja): Marseille vs. Paris St Germain (20:55)
- Canal+ Sport (13E - Seca 2)
- Canal+ France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
- Diema 2 (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
- DigitAlb SuperSport 3 (16E - Conax)
- NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
- SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
- Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- SportKlub Hrvatska (1W - Nagravision 2)
- SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
- SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
- SuperSport 4 (13E - Irdeto 2)
- TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
- Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
- Retransmisja (22:55): Canal+ Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)


LFP Primera División (Hiszpania): Atlético Madrid vs. Athletic Bilbao (21:00)
- Canal+ Sport 2 (13E - Seca 2)
- NTV Spor (42E - FTA/BISS)
- Boom Sport (4W - Videoguard)
- Canal+ Spain (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- DigitAlb SuperSport 2 (16E - Conax)
- NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
- SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
- Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
- Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
- SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
- SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
- SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
- TV 2 Sport 1 (0.8W - Conax)
- TV 4+ (5E & 0.8W - Videoguard/Conax)
- Retransmisja (21:30): Canal+ ...30 (19.2E & 30W - Nagravision 3)


Primera División (Argentyna): Huracán vs. Lanús (21:10)
- SportKlub + Hungary (4W - Cryptoworks)


Primera División (Argentyna): Newell's Old Boys vs. River Plate (21:10)
- Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- SuperSport 7 (13E - Irdeto 2)


Paulista 2008 (Brazylia): Portuguesa vs. Noroeste (21:10)
- PFC Brasil (30W - Nagravision 3)


Super Liga (Portugalia): Sporting Lisbon vs. Estrela Amadora (22:15)
- Sport TV (30W - Nagravision 3)


Primera División (Argentyna): Boca Juniors vs. Argentinos Jnrs (23:30)
- NTV Spor (42E - FTA/BISS)
- Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- Sport Italia (13E - Videoguard)


Legenda
- Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
- Na zielono oznaczono kanały niekodowane
- Na pomarańczowo oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA
- Na czerwono oznaczono kanały kodowane


Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.



Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Futbol w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...