reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Satlynx z Lunasat

dodano: 2008-03-03 20:17 | aktualizacja: 2008-03-03 23:45
autor: JK | źródło: satlynx

satlynx_logo_sk.jpg Satlynx, dostawca telekomunikacji satelitarnej ogłosił wprowadzenie szeregu serwisów szerokopasmowych na Bliskim Wschodzie i rynkach afrykańskich poprzez swojego partnera Lunasat.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Serwisy, oparte na platformie Satlynx Direct, oferowane przez Lunasat, zbudowane są na technologiach huba i modemu iDirect i obiektów Satlynx w Leuk w Szwajcarii. Nadajnik Leuk hostuje hub VSAT i ma bezpośrednią łączność naziemną z Londynem i Nowym Jorkiem, tym samym dając użytkownikom na Bliskim Wschodzie i w Afryce bezpośredni dostęp do amerykańskiego i europejskiego szkieletu internetowego.

Serwisy Lunasatu skierowane są do instytucji rządowych i przedsiębiorstw korporacyjnych oraz dużych SME. Obszar zasięgu dostarczany przez platformę Satlynx Direct zawiera Afrykę i Bliski Wschód, co zdeterminowane jest przez pokrycie satelitów NSS-10 i BADR-4.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Internet


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

439 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

379 zł Więcej...