reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Startuje LyngSat Guide

dodano: 2008-03-04 00:54 | aktualizacja: 2008-03-04 02:41
autor: Mr. Orbita | źródło: www.lyngsat-guide.com

Lyngemark Satellite w związku z przygotowaniami do premiery nowoczesnego odbiornika cyfrowego LyngBox (jego sprzedaż ruszyła już w Niemczech, Hiszpanii, Belgii i Holandii) uruchomił kolejny serwis internetowy. Jego zawartość będzie jednocześnie służyć posiadaczom LyngBoxów.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Kolejnym, szóstym już, po LyngSat, LyngSat Address, LyngSat Logo, UplinkStation, LyngSat Space i LyngSat Maps serwisem jest LyngSat Guide.

Prezentuje on bieżący, zawsze aktualny program kanałów telewizyjnych z całego świata. Możliwe są trzy sposoby poszukiwania stacji - wg. alfabetu, satelity, oraz kraju. W Polsce umieszczono obecnie ramówki: TVP 1, TVP 2, Polsat, TVN, Czwórki, Polsat 2, TVN 24, TVN Turbo i MTV Polska. Aktualnie występują problemy z wyświetlaniem polskich czcionek w nazwach pozycji programowych (zamiast nich "?"), ale jest to problem kosmetyczny, który zapewne dość szybko zostanie usunięty.

Z programu umieszczonego w serwisie LyngSat Guide korzystać będą odbiorniki LyngBox - będzie to stanowić rozszerzenie funkcji EPG. Będzie dostępna większa ilość informacji niż ta widoczna na stronie. Aby z nich skorzystać posiadacz odbiornika LyngBox będzie musiał zalogować się korzystając z uzyskanej przy zakupie nazwy użytkownika i hasła. Docelowo ramówki będą posiadać nawet kilkutygodniowe wyprzedzenie, ale nie będą aktualizowane w wypadku zmian w programie w ostatniej chwili.

W cieniu LyngSat Guide ruszył jednocześnie drugi serwis - LyngSat Stream. Zawiera on linki do transmisji wybranych kanałów telewizyjnych przez internet w formie strumienia. W ramach tego serwisu z Polski aktualnie są osiągalne: ITV, Podróże TV, Promocja TV, TV Biznes, TV Trwam i TVN Gra.


Serwis LyngSat Guide
Serwis LyngSat Stream

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV w sieci


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter SCR Unicable AnkaSat ANK 3 Legacy

Rewolucja w instalacjach antenowych - konwerter Unicable Legacy marki AnkaSat...

149 zł Więcej...

Antena Televes Ellipse UHF

Antena Televes Ellipse kierunkowa do stabilnego odbioru UHF (DVB-T) z...

379 zł Więcej...

Multiswitch Triax TMS 9x4P

Markowy (duński) multiswitch Triax TMS 9x4P rozdziela sygnał niezależnie z...

375 zł Więcej...
reklama