reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

2 x Canal+ HD w sieci Multimedia

dodano: 2008-04-02 10:57 | aktualizacja: 2008-04-02 11:05
autor: Jerzy Kruczek | źródło: multimedia

Multimedia Polska Multimedia Polska to pierwszy polski operator kablowy, który zdecydował się na wprowadzenie dwóch kanałów w wysokiej rozdzielczości z oferty Canal+. Canal+ Film HD i Canal+ Sport HD są dostępne dla abonentów Multimediów będących w zasięgu cyfrowej telewizji kablowej. Tym samym Multimedia w swojej ofercie programowej posiadają już 4 kanały HD – to najwięcej wśród polskich operatorów.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dwa nowe kanały w wysokiej rozdzielczości dostępne są w pakiecie premium Cyfrowy CANAL+ HD.

- Jesteśmy pierwszym operatorem, który wprowadził do swojej oferty kanały HD i konsekwentnie tę ofertę rozwijamy. Teraz nasi abonenci mogą wybierać spośród 7 cyfrowych pakietów. Do końca tego roku zaproponujemy jeszcze kilka nowych, które także zawierać będą kanały HD. – powiedziała Edyta Bukowska, Content Manager Multimedia Polska.

- CANAL+ to oferta premium prezentująca najatrakcyjniejsze treści, które dzięki wysokiej rozdzielczości zapewnią widzom jeszcze więcej wrażeń. Unikalna oferta CANAL+ HD dostępna będzie teraz także dla abonentów sieci kablowych – mówi Beata Ryczkowska, dyrektor pionu programowego CANAL+ Cyfrowy.

CANAL+ Film HD i CANAL+ Sport HD dostępne są dla abonentów cyfrowej telewizji kablowej w ponad 20 tysiącach gospodarstw domowych w kilkunastu miastach, m.in. Gdyni, Olsztynie, Lublinie, Toruniu, Płocku, Rzeszowie i Tarnowie. Opłata miesięczna za dostęp do tych dwóch kanałów wynosi łącznie 6 zł.

CANAL+ Film HD proponuje hity prosto z kina w jakości dostępnej dotychczas tylko dla widzów przed dużym ekranem. Dzięki kontraktom z zagranicznymi studiami CANAL+ Film HD w wysokiej rozdzielczości prezentuje głośne produkcje z udziałem gwiazd, interesujące filmy i serie dokumentalne, a także emisje w ramach wydarzeń i wieczorów specjalnych.

CANAL+ Film HD to kino odkryte na nowo: krystaliczny dźwięk (Dolby Digital 5.1.), bogaty w szczegóły obraz, detaliczne zbliżenia, panoramiczny format, emisje nieprzerywane reklamami, szczegółowy opis filmu w EPG.

CANAL+ Sport HD w wysokiej rozdzielczości pokazuje cieszące się popularnością rozgrywki piłkarskie (Orange Ekstraklasę, wybrane spotkania lig zagranicznych), amerykańską i europejską koszykówkę głośne zawody żużlowe oraz gale bokserskie, czyli wszystko to, co w sporcie najlepsze i czego najbardziej oczekują kibice.

Dzięki nowemu wozowi transmisyjnemu w standardzie HD CANAL+ jest jedną z nielicznych europejskich telewizji, która prezentuje kibicom rodzimą ligę w wysokiej rozdzielczości. W HD prezentowane są wszystkie mecze realizowane przez stację na żywo, czyli około 100 spotkań w trakcie sezonu.

Cztery wozy telewizyjne i 40-osobowa ekipa realizacyjna obsługują każdy mecz, niezależnie od tego, czy spotykają się kandydaci do mistrzostwa Polski, czy drużyny broniące się przed spadkiem z ligi.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

690 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...