reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Drogo w kablowej telewizji cyfrowej UPC

dodano: 2008-04-13 17:16 | aktualizacja: 2008-04-14 13:47
autor: Janusz Sulisz | źródło: media2.pl/upc

Logo_UPC_New_2007 UPC Polska rozpoczęła sprzedaż nowej usługi - telewizji cyfrowej. Na stronie internetowej UPC publikowano cennik z pakietami telewizji cyfrowej. Pierwsza promocyjna oferta operatora dla abonentów w Warszawie nie jest zbyt atrakcyjna - zdecydowanie za drogo. Sprzedaż telewizji cyfrowej UPC rozpoczęła się 10 kwietnia 2008 roku.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Na razie oferta dostępna jest tylko dla wybranej grupy warszawskich klientów UPC Polska, z którymi kontaktują się konsultanci operatora przedstawiając promocyjną ofertę.

Są to głównie abonenci pakietów premium w UPC. Komercyjna sprzedaż usługi w Warszawie (dla wszystkich) ruszy w połowie maja 2008 roku, wtedy z oferty będzie mógł skorzystać każdy m.in. za pomocą telefonicznego biura obsługi klienta.

Pierwsza promocja telewizji cyfrowej UPC na razie nie jest zbyt atrakcyjna. Jak poinformowało nas kilku czytelników, z którymi kontaktowali się konsultanci UPC, koszt pakietu pełnego (Pakiet Max, HD, nagrywarka PVR, HBO, Canal+, Cinemax) jest zgodna z cennikiem standardowym - 180 zł. W ramach promocji (umowa na okres 12 miesięcy) abonent może liczyć na zniżkę w wysokości kilkudziesięciu złotych przez pierwsze trzy miesiące. Biuro obsługi klienta na razie nie udziela informacji o promocji na telewizję cyfrową.

Dla porównania: cena pakietu pełnego telewizji cyfrowej w kablowej sieci Vectra (z Canal+, HBO i Cinemax, bez umowy lojalnościowej) wynosi prawie 134 zł. Ceny pełnych pakietów platform satelitarnych: Cyfra+ (z Canal+, HBO i Cinemax, bez promocji) - 145 zł, Cyfrowy Polsat (z HBO, Cinemax i Playboy TV) - ponad 100 zł, telewizja n (z HBO, Cinemax i FilmBox, bez promocji) - około 130 zł.

UPC telewizja cyfrowa - cennik:

Pakiet Select:
- z UPC MediaBox Standardowy - 65 zł
- z UPC MediaBox z nagrywarką cyfrową - 80 zł
- z UPC MediaBox z nagrywarką cyfrową i HD - 90 zł

Pakiet Max:
- z UPC MediaBox Standardowy - 75 zł
- z UPC MediaBox z nagrywarką cyfrową - 90 zł
- z UPC MediaBox z nagrywarką cyfrową i HD - 100 zł

Pakiet Canal+ - 40 zł
Pakiet HBO & Cinemax - 40 zł
Pakiet HBO - 30 zł
Pakiet Cinemax - 15 złMateriał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 GoSAT GS250T2 H.265 HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GoSAT dla Naziemnej Telewizji...

109 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

199 zł Więcej...