reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Astra2Connect w Belgii i Holandii

dodano: 2008-04-23 10:14 | aktualizacja: 2008-04-23 11:57
autor: Anita Dąbek | źródło: ses astra

ASTRA2Connect SES Astra podpisała kontrakt z mającym siedzibę w Belgii dostawcą Satelliet Electronics, dotyczącą oferowania od 1 czerwca bieżącego roku usługi dwukierunkowego Internetu Astra2Connect w Belgii i Holandii. Astra2Connect jest rozwiązaniem dostępu do Internetu w pełni opartym na komunikacji satelitarnej.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dla dostarczenia wysokogatunkowego i konkurencyjnego serwisu VoIP, Satelliet Electronics nawiązał plan współpracy z Siemens, holenderskim dostawcą VoIP BudgetPhone Company i dostawcą serwisu Ardigo Beheer.

Usługa sprzedawana jest przez hurtowników i dostawców serwisów internetowych. Nowatorska infrastruktura Astra2Connect oferuje niezawodny i stały dwukierunkowy szerokopasmowy dostęp do Internetu po jednolitych opłatach, jak również VoIP. Sprzęt, w który wyposażony jest każdy klient - modem i antena satelitarna - jest stosunkowo tani i łatwy w instalacji.

Astra2Connect oferuje gospodarstwom domowym w regionach bez naziemnego dostępu do Internetu wyjątkową możliwość korzystania z usługi szerokopasmowej.

Od czasu jego wprowadzenia na rynek w kwietniu 2007 roku, Astra2Connect jest teraz dostępny w dziewięciu krajach europejskich: Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Irlandii, Francji, Polski, Włoch, Belgii i Holandii.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Internet


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nakładka dachówka z wpustem - ceglasta

Nakładka uszczelniająca poszycie dachu przy maszcie.

115 zł Więcej...

Uchwyt masztu do krokwi

uchwyt masztu do krokwi

130 zł Więcej...

Stojak bezinwazyjny do okna rozporowy

Bezinwazyjny, wnękowy stojak dla anteny satelitarnej lub DVB-T z drążkiem...

149 zł Więcej...