reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Astra2Connect w Belgii i Holandii

dodano: 2008-04-23 10:14 | aktualizacja: 2008-04-23 11:57
autor: Anita Dąbek | źródło: ses astra

ASTRA2Connect SES Astra podpisała kontrakt z mającym siedzibę w Belgii dostawcą Satelliet Electronics, dotyczącą oferowania od 1 czerwca bieżącego roku usługi dwukierunkowego Internetu Astra2Connect w Belgii i Holandii. Astra2Connect jest rozwiązaniem dostępu do Internetu w pełni opartym na komunikacji satelitarnej.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dla dostarczenia wysokogatunkowego i konkurencyjnego serwisu VoIP, Satelliet Electronics nawiązał plan współpracy z Siemens, holenderskim dostawcą VoIP BudgetPhone Company i dostawcą serwisu Ardigo Beheer.

Usługa sprzedawana jest przez hurtowników i dostawców serwisów internetowych. Nowatorska infrastruktura Astra2Connect oferuje niezawodny i stały dwukierunkowy szerokopasmowy dostęp do Internetu po jednolitych opłatach, jak również VoIP. Sprzęt, w który wyposażony jest każdy klient - modem i antena satelitarna - jest stosunkowo tani i łatwy w instalacji.

Astra2Connect oferuje gospodarstwom domowym w regionach bez naziemnego dostępu do Internetu wyjątkową możliwość korzystania z usługi szerokopasmowej.

Od czasu jego wprowadzenia na rynek w kwietniu 2007 roku, Astra2Connect jest teraz dostępny w dziewięciu krajach europejskich: Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Irlandii, Francji, Polski, Włoch, Belgii i Holandii.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Internet


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

529 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

379 zł Więcej...