reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nagrody Złoty Pixel przyznane

dodano: 2008-04-25 11:29 | aktualizacja: 2016-07-31 21:55
autor: Anita Dąbek | źródło: hdtv.com.pl

Złoty Pixel 25 kwietnia przyznane zostały nagrody w plebiscycie Złoty Pixel 2007/08, organizowanym przez portal HDTV.com.pl. Złoty Pixel to jedyny w Polsce plebiscyt, w którym użytkownicy wybierają najlepsze produkty i marki Audio Video.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pierwsza edycja konkursu odbyła się na przełomie 2006 i 2007 roku. Warto zauważyć, iż głosowanie odbyło się jedynie w formie elektronicznej i już w pierwszej edycji zdobyło niespodziewaną popularność. Celem plebiscytu - oprócz wyłonienia najpopularniejszych i najlepszych marek i produktów - jest również zwrócenie uwagi firm na Internet, fora internetowe oraz Internautów jako świadomą grupę konsumentów.Najwięcej nagród dla najlepszych telewizorów w różnych kategoriach dostała firma Sharp - na zdjęciu 5 przedstawcieli tej firmy trzyma w rękach 5 statuetek Złotego Pixela. Sharp okazał się między innymi najlepszym producentem telewizorów LCD Full HD o przekątnej ekranu powyżej 42 cale. Innymi firmami, które otrzymały nagrody za produkcję telewizorów są: Pioneer, Toshiba i Panasonic.
Najlepszy tunerem HDTV okazał się Ferguson HF 8900 HD. Na zdjęciu powyżej Piotr Nowakowski, szef Fergusona, dumnie prezentuje statuetkę.
W kategorii Najlepsza platforma cyfrowa zwyciężyła najmłodsza wśród działających na polskim rynku platform satelitarnych- telewizja nowej generacji n. Oficjalna strona plebiscytu Złoty Pixel: www.zlotypixel.pl Poniżej znajduje się pełna lista nagrodzonych:

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wystawy w Polsce


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 850 ceglasta

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 190 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

239 zł Więcej...
reklama