dodano: 2008-05-04 04:43 | aktualizacja:
2008-05-06 01:44
autor: Mr. Orbita |
źródło: LJ
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wtorek - 6 maja 2008
Premier League (Rosja): Spartak Moscow vs. Shinnik (16:45)
-
Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
-
RTR Sport (40E - FTA/MPEG-4 !!!)
2. Bundesliga (Niemcy): Erzgebirge Aue vs. Carl Zeiss Jena (17:30)
-
Arena Bundesliga 2 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
2. Bundesliga (Niemcy): Kaiserslautern vs. St Pauli (17:30)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Arena Bundesliga 3 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
2. Bundesliga (Niemcy): Osnabrück vs. Greuther Fürth (17:30)
-
Arena Bundesliga 4 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
2. Bundesliga (Niemcy): Paderborn vs. 1860 Munich (17:30)
-
Arena Bundesliga 1 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
Erste Liga (Austria): Austria Vienna (AM) vs. Gratkorn (19:00)
-
Premiere Austria (19.2E - Nagravision 2)
Erste Liga (Austria): Bad Aussee vs. Kapfenberg (19:00)
-
Premiere Austria (19.2E - Nagravision 2)
Erste Liga (Austria): DSV Leoben vs. Schwadorf (19:00)
-
Premiere Austria (19.2E - Nagravision 2)
Erste Liga (Austria): FC Lustenau vs. FC Kärnten (19:00)
-
Premiere Austria (19.2E - Nagravision 2)
Erste Liga (Austria): Parndorf 1919 vs. Schwanenstadt (19:00)
-
Premiere Austria (19.2E - Nagravision 2)
Erste Liga (Austria): Salzburg Jnrs vs. Austria Lustenau (19:00)
-
Premiere Austria (19.2E - Nagravision 2)
Superettan (Szwecja): Brommapojkarna vs. BK Häcken (19:00)
-
TV 4 Sport (0.8W - Conax)
Bundesliga (Niemcy): Bochum vs. Schalke 04 (20:00)
-
SportKlub + Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Arena Bundesliga 1 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
Retransmisja (22:00): SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
Bundesliga (Niemcy): Borussia Dortmund vs. Stuttgart (20:00)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Arena Bundesliga 4 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
Retransmisja (22:00): SportKlub + Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
Bundesliga (Niemcy): Hannover 96 vs. Hansa Rostock (20:00)
-
Arena Bundesliga 3 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
Bundesliga (Niemcy): Karlsruher vs. Energie Cottbus (20:00)
-
Arena Bundesliga 2 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
Blue Square Premier (Anglia): Cambridge United vs. Burton Albion (20:30)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
Coupe de France (Francja): Amiens vs. Paris St Germain (20:45)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
-
Alfa TV (25.5E & 13E - BISS/Irdeto 2)
-
Eurosport France (13E - Viaccess PC 2.3)
Copa Libertadores (CONMEBOL): Fluminense vs. Atlético Nacional (23:30)
-
Alfa TV (25.5E & 13E - BISS/Irdeto 2)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
Legenda
-
Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
-
Na zielono oznaczono kanały niekodowane
-
Na pomarańczowo oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA
-
Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.