reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Astra2Connect z francuskim NordNet

dodano: 2008-05-06 14:38 | aktualizacja: 2008-05-06 15:42
autor: Anna Sulisz | źródło: ses astra

ASTRA2Connect SES Astra podpisała kontrakt z Nordnet na dystrybucję przez tego operatora usługę dwustronnego Internetu przez satelitę Astra2Connect we Francji. NordNet, to firma należąca do francuskiego operatora telekomunikacyjnego - Orange. Komercyjny start usługi będzie miał miejsce w połowie maja.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
SES ASTRA, firma należąca do SES, podpisała strategiczny kontrakt z dostawcą Internetu, firmą NordNet, aby wprowadzić na fracuski rynek usługę dwustronnego dostępu do Internetu przez satellitę - ASTRA2Connect. Oficjalny komercyjny start usługi we Francji zaplanowano na połowę maja.

NordNet, firma zależna od francuskiego operatora telekomunikacyjnego - Orange (France Télécom), z siedzibą w Lille, dostarcza wysokiej jakości nowoczesne usługi do szerokiej gamy klientów.

Serwis ASTRA2Connect będzie dostępny pod nazwą komercyjną NordNet w całej Francji. Opłata miesięczna w wysokości 29.90euro obejmuje: router WiFi, sześć adresów e-mailowych z filtrem antywirusowym i antyspamowym, hosting storny www. oraz blokadę rodzicielską umożliwiającą ochronę dzieci/nastolatków przed niestosownymi treściami zamieszczanymi w Internceie.

ASTRA2Connect to w pełni satelitarny (bez łączy naziemnych lub przez komórkę), dwustronny dostęp do Internetu oferowany przez operatorów internetowych i dystrybutorów hurtowych dla klienta indywidualnego.

Nowy serwis jest niezawodny i działa w miejscach, gdzie jest problem z innego typu szybkim Internetem. Ten dwukierunkowy Internet szerokopasmowy jest dostępny z anteny satelitarnej 90cm z Astry 23,5E, którą klient może sam zainstalować. ASTRA2Connect to znakomite rozwiązanie dla tych rejonów, gdzie instalacja naziemnego Internetu jest utrudniona lub niemożliwa.

Usługa Astra2Connect oferowana jest także w Polsce.

Astra2Connect w Polsce


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Internet


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

529 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

299 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...