Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Piątek - 16 maja 2008
Copa Libertadores (CONMEBOL): San Lorenzo vs. LDU Quito (0:00)
-
TVP Sport (13E - Conax CAS7)
-
Alfa TV (25.5E & 13E - BISS/Irdeto 2)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
DigitAlb SuperSport 1 (16E - Conax)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
Copa Libertadores (CONMEBOL): Club América vs. Santos FC (2:20)
-
Alfa TV (25.5E & 13E - BISS/Irdeto 2)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (22:00): Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
Major League Soccer (USA): Colorado Rapids vs. Real Salt Lake (3:30)
-
ESPN 2 (15W - PowerVu)
-
ESPN Atlantic (15W - PowerVu)
-
ESPN Latin America (15W - PowerVu)
-
ESPN Pacrim (15W - PowerVu)
-
SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
-
Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
Premier League (Rosja): Khimki vs. Lokomotiv Moscow (16:00)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Premier League (Rosja): Dinamo Moscow vs. Terek Grozny (17:00)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Ring TV (16E - Cryptoworks)
-
SuperSport 3 (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (21:20): NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Tippeligaen (Norwegia): Rosenborg vs. Lillestrom (18:00)
-
TV 2 Sport 1 (0.8W - Conax)
Tippeligaen (Norwegia): Bodo/Glimt vs. Tromsa (18:00)
-
TV 2 Sport 2 (0.8W - Conax)
Tippeligaen (Norwegia): Fredrikstad vs. Aalesund (18:00)
-
TV 2 Sport 3 (0.8W - Conax)
Tippeligaen (Norwegia): Lyn Oslo vs. Stabak (18:00)
-
TV 2 Sport 4 (0.8W - Conax)
Tippeligaen (Norwegia): Molde vs. Viking (18:00)
-
TV 2 Sport 5 (0.8W - Conax)
Mistrzostwa Europy do lat 17 (UEFA): Francja vs. Hiszpania (18:30)
-
Eurosport PL (13E - Conax CAS7/Nagravision 2/Seca 2)
-
Eurosport Deutschland (19.2E - FTA & Analog)
-
British Eurosport (28.2E - Videoguard)
-
Eurosport France (13E - Viaccess PC 2.3)
Erste Liga (Austria): Austria Lustenau vs. Bad Aussee (19:00)
-
Premiere Austria (19.2E - Nagravision 2)
Erste Liga (Austria): DSV Leoben vs. FC Lustenau (19:00)
-
Premiere Austria (19.2E - Nagravision 2)
Erste Liga (Austria): FC Kärnten vs. Parndorf 1919 (19:00)
-
Premiere Austria (19.2E - Nagravision 2)
Erste Liga (Austria): Gratkorn vs. Salzburg Jnrs (19:00)
-
Premiere Austria (19.2E - Nagravision 2)
Erste Liga (Austria): Schwadorf vs. Kapfenberg (19:00)
-
Premiere Austria (19.2E - Nagravision 2)
Erste Liga (Austria): Schwanenstadt vs. Austria Vienna (AM) (19:00)
-
Premiere Austria (19.2E - Nagravision 2)
NB I (Węgry): Debrecen vs. Fehérvár (19:00)
-
Duna TV (13E - FTA)
Tippeligaen (Norwegia): Brann vs. Valerenga (20:00)
-
TV 2 Norge (0.8W - Conax)
League One (Anglia): Doncaster Rovers vs. Southend United (20:45)
-
Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
Legenda
-
Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
-
Na zielono oznaczono kanały niekodowane
-
Na pomarańczowo oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA
-
Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.