reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Vectra z HDTV w najbliższych dniach

dodano: 2008-05-14 14:44 | aktualizacja: 2008-05-14 15:20
autor: Anita Dąbek | źródło: media2.pl

Vectra_logo_sk.jpg W przyszłym tygodniu sieć kablowa Vectra wprowadzi do swojej oferty serwis HDTV. Obecni abonenci będą musieli wymienić swoje dekodery na przystosowane do odbioru kanałów w wysokiej rozdzielczości - pracujące w standardzie MPEG-4. Do tej pory korzystano z dekoderów firmy TechniSat, obsługujących format MPEG-2. Urządzenie to nie posiadało wejścia HDMI.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wprowadzenie usługi HDTV ma nastąpić we wszystkich miastach jednocześnie. Pełne oferta programowa Vectry zostanie przedstawiona za tydzień, a wśród kanałów znajdą się prawdopodobnie National Geographic i HBO HD.

Na chwilę obecną nie wiadomo jednak, ile będzie wynosić abonament za nową usługę ani ile będzie kosztować nowy dekoder przystosowany do odbioru w formacie MPEG-4. Vectra powoli przygotowuje się także do wprowadzenia oferty VOD (wideo na żądanie).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

829 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...