reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Filmy erotyczne HD w VOD n

dodano: 2008-05-18 16:04 | aktualizacja: 2008-05-19 12:09
autor: Jacek Grzeszczak | źródło: Forum SAT Kurier/Inf. własna

Neovision Platforma n zaskoczyła abonentów dołączeniem dwóch filmów erotycznych do oferty Premiery VOD. Co więcej, obydwa są dostępne w wysokiej rozdzielczości (HD). Dostęp do każdej z pozycji na 2 doby kosztuje 11 zł. Aktualnie na satelicie nie ma żadnego kanału erotycznego nadającego w HD, oferta platformy n jest więc pierwszym legalnym sposobem na oglądanie filmów erotycznych w wysokiej rozdzielczości w Polsce.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W ramach kolekcji Premiery VOD pojawiła się nowa kategoria Tylko dla dorosłych, gdzie umieszczono dwie włoskie pozycje - filmy erotyczne z 2007 roku: Sensual dolls i Born to be sexy.

Nawigację po pozycjach VOD ma ułatwić podział na gatunki - obok Tylko dla dorosłych są także kategorie: Familijny/Komedie, Sensacja, Horror i Science fiction.

Należy pogratulować platformie n świetnego posunięcia - wypełnianie właśnie takich luk na rynku może wzbudzić spore zainteresowanie, a patrząc na sprzedaż kart erotycznych można śmiało powiedzieć, że popyt na erotykę w Polsce jest duży.

Abonenci dość często wyrażają zainteresowanie także wysokiej jakości koncertami, które oprócz obrazu HD oferowałyby dźwięk w formacie DD 5.1 - kolejne pole do popisu dla platformy n.

Zapraszamy do wyrażania opinii w komentarzach - czy VOD w n powinien ograniczać się wyłącznie do pozycji filmowych, czy też pojawienie się koncertów w HD byłby dobrym pomysłem, a także jak oceniacie dołączenie do oferty filmów erotycznych w HD?


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii n


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Przepust dachowy średnicy 48mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 48mm

89 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...

Złącze F PCT 6,8 mm Kompresyjne

Specjalne złącze kompresyjne dla kabla satelitarnego. Złącze to zostało tak...

2 zł Więcej...