reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polskie kablówki chcą Sejm TV

dodano: 2008-06-09 22:09 | aktualizacja: 2008-06-10 13:49
autor: Jerzy Kruczek | źródło: media2.pl/RzP

sejm_tv_logo_www.jpg Polscy operatorzy kablowi zainteresowani są włączeniem w ich sieciach kablowych parlamentarnego kanału Sejm TV, który zapowiedział marszałek Sejmu planując stworzyć nowy, projekt stacji niezależnej od Telewizji PolskiejProsimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Raptem kilka tygodni temu w mediach pojawiły się informacje na temat planów uruchomienia przez Sejm nowego kanału telewizyjnego, a do marszałka już zgłaszają się operatorzy kablowi zainteresowani rozpowszechnianiem nowej stacji.

W połowie maja media obiegła informacja, że marszałek Sejmu planuje stworzyć nowy projekt - niezależny od Telewizji Polskiej kanał telewizyjny Sejm TV, w którym transmitowane będą obrady Sejmu, relacje z prac komisji a także programy edukacyjne dotyczące parlamentu.

Okazuje się, że zainteresowanie nowym kanałem jest duże. Rzeczpospolita poinformowała, że aż czterech pośredników działających dla operatorów telewizji kablowych jest zainteresowanych emisją takiego programu. Wkrótce marszałek Sejmu planuje się z nimi spotkać, w celu omówienia zasad współpracy.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

25 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

309 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...