reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Aster wirtualnym operatorem komórkowym

dodano: 2008-06-17 18:35 | aktualizacja: 2008-06-18 10:19
autor: Anita Dąbek | źródło: Aster

Aster 24 czerwca bieżącego roku polski operator triple play Aster wprowadzi usługę telefonii komórkowej. Będzie ona dopełnieniem jego obecnej oferty, którą stanowią telewizja kablowa, szerokopasmowy dostęp do Internetu i telefonia stacjonarna. Tym samym stanie się operatorem quadruple play (operującym czterema usługami).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Do świadczenia usług telefonii komórkowej Aster wykorzystywana będzie ogólnopolska sieć PTK Centertel, dzięki czemu usługa telefonii komórkowej Aster będzie dostępna dla abonentów w kraju i za granicą. Będzie to pierwsza i jedyna na polskim rynku MVNO usługa abonamentowa (post-paid). Aster, zapewnia pełną obsługę klienta poprzez własny system billingowy, zaplecze techniczne oraz Salony Aster. W pierwszym etapie, sprzedaż usługi telefonii komórkowej oferowana będzie w Warszawie, a we wrześniu br. w pozostałych miastach: w Krakowie i Zielonej Górze.

Przy zmianie operatora na Aster będzie można zachować dotychczasowy numer telefonu. Dodatkowo zaistnieje możliwość zakupu na preferencyjnych warunkach także w systemie ratalnym, telefonu komórkowego w Salonach Aster.

W ofercie dostępne będą dwa pakiety "M" i "L". Każdy z nich posiada pakiet minut do sieci krajowych oraz dodatkowe minuty do wykorzystania w sieci Aster.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5679) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

125 zł Więcej...