reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

CSA chce identyfikacji kanałów erotycznych

dodano: 2008-06-27 10:21 | aktualizacja: 2008-06-27 11:24
autor: Rafał Tomasiak | źródło: broadbandtvnews

Sex on TV Francuski regulator medialny CSA pisemnie zażądał od operatora Eutelsat podania wszelkich niezbędnych informacji nt. blisko 70 kanałów pornograficznych i erotycznych jakie są transmitowane na jednym z satelitów Eutelsata. Regulator chce pełnej identyfikacji kanałów, by móc je lepiej kontrolować.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Regulator CSA żąda pełnej identyfikacji wszystkich nadawców kanałów erotycznych, aby sprawdzić czy posiadają oni wymagane koncesje. Niedawno w kilku europejskich krajach, np. we Włoszech lub Francji było głośno o zbyt dużej liczbie satelitarnych stacji dla dorosłych dostępnych w wersji FTA.

Ostatnio ze względu na podniesione opłaty za transpondery satelity Hot Bird - 13E duża liczba erotycznych kanałów FTA zaczęła z tego satelity masowo znikać lub przenosić się na inne, tańsze satelity. Włoskie kanaly erotyczne FTA zaczęto przenosić na EuroBird 9 - 9E, bo we Włoszech promuje się układ multifeed 13E+9E. Wystarczy założyć obok konwerter z wąskim promiennikiem i przez przełącznik DiSEqC już jest odbiór z 9E.

Już teraz wstępnie możemy zapowiedzieć, że wiele kodowanych kanałów erotycznych zmieni transmisję z Hot Birda na EuroBirda 9E. Ma to dotyczyć m.in. kanałów RedLight, MCT, SexView (marzec 2009). Przybędzie za to Sex on TV.

Więcej o tym napiszemy w drukowanym magazynie SAT Kurier.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Erotyka


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Android Openbox ForTe2 z tunerem 4K DVB-T2 H.265

Openbox ForTe2 DVB-T2 H.265 4K to urządzenie multimedialne 4K na...

349 zł Więcej...

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

25 zł Więcej...