reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kłopoty BSkyB na londyńskiej giełdzie

dodano: 2008-06-27 10:24 | aktualizacja: 2008-06-28 00:54
autor: Janusz Sulisz/Rafał Tomasiak | źródło: rapidtvnews

sky_logo_new.jpg Wartość akcji BSkyB na londyńskiej giełdzie spadła o 4,9 proc. Powodem takiego obrotu rzeczy był negatywny raport bankierów inwestycyjnych J P Morgan. Przedstawiciel BSkyB twierdzi, że celem regulatora nie powinna być troska o wybranych nadawców z bogatą historią, ale o tych którzy prężnie się rozwijają i wprowadzają wszelkie nowości.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Akcje BSkyB spadły do 471 pensów. JP Morgan obniżył swoją cenę z 700 do 560 pensów. Jest to najniższa cena od sierpnia 2004 - zaprzepaszczone zostało wiele dobrej pracy wykonanej przez Jamesa Murdocha w ciągu ostatnich trzech lat.

Broker stwierdził, że w związku z powyższymi zmianami spodziewane jest zmniejszenie dochodów z reklam ze względu na pogarszającą się sytuację gospodarczą. Kolejną przyczyną spadku cen akcji jest wprowadzanie potencjalnych zmian regulacyjnych wynikających z nieustannej kontroli działalności BSkyB.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Biznes


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

660 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

249 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 229 zł Więcej...