reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nickelodeon od 10 lipca w sieci TESAT

dodano: 2008-07-05 19:58 | aktualizacja: 2008-07-05 20:10
autor: Janusz Sulisz | źródło: TESAT

Nickelodeon Już 10 lipca w sieci kablowej TESAT pojawi się nowy na polskim rynku program o nazwie Nickelodeon, tym samym liczba kanałów dla dzieci wzrośnie do 11. Oferta ta jest jedną z najbogatszych w Polsce. Program trafi do pakietu Dziecko bez dodatkowych opłat. Tym samym cena oferty nie ulegnie zmianie. Za produkcję nowego kanału odpowiada Viacom.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nickelodeon jest największą dziecięcą siecią telewizyjną na świecie. Dociera do 228,3 milionów gospodarstw domowych w 149 krajach. Posiada 39 lokalnych wersji i 19 bloków programowych, które dodatkowo docierają do kolejnych 126,2 milionów gospodarstw domowych. 12 globalnych kanałów telewizji komórkowej i 49 stron internetowych. Kanał przygotowywany jest przez grupę Viacom, znaną z produkcji takich programów jak: MTV Polska, VH1, Viva Polska, Comedy Central, MTV Dance, MTV Hits oraz MTV Two.

Nickelodeon w Polsce będzie kanałem w całości dubbingowanym. W ofercie programowej znajdą się największe światowe hity Nickelodeon, takie jak „SpongeBob Kanciastoporty” i „Dora poznaje świat”, a także specjalnie przygotowane polskie produkcje „Szkoła rysowania” i „ Roztańczony Nick”. Wszystkie te programy mają swoich licznych fanów na całym świecie – teraz będzie ich przybywać także w Polsce.

Nickelodeon skierowany jest do widzów w wieku od 2 do 14 lat. Założeniem programowym stacji jest prezentacja jedynie pozytywnych treści, bez agresji i przemocy.

Program dostępny będzie w pakiecie DZIECKO a jego wprowadzenie nie spowoduje zwiększenia wysokości opłaty abonamentowej za ten pakiet.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Przepust dachowy średnicy 48mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 48mm

89 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5679) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...