reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowy wizerunek TVP Info

dodano: 2008-07-29 14:20 | aktualizacja: 2008-07-29 15:13
autor: Anita Dąbek | źródło: Puls Biznesu

TVP Info Logo dla News Od 1 sierpnia widzowie kanału TVP Info zobaczą nowe studio. Zmianie ulegną również pasma nadawane w programie, scenografia, oświetlenie, grafika i oprawa muzyczna. Na jesieni TVP Info poszerzy skład redakcji między innymi o reporterów zlikwidowanego działu informacyjnego TV Puls.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowe studio z m.in. obrotowym stołem, sześcioma kamerami, ścianą z ekranami plazmowymi umieszczone zostało za szklaną przesłoną obok nowego newsroomu, w którym z kolei znalazły się ekrany projekcyjne.

Kolejną zmianą od 1 sierpnia będzie więcej łączeń z korespondentami zagranicznymi. Bloki tematyczne zostaną zastąpione przez trzy pasma "Poranek TVP Info" (od godz. 6 do 11), "Info dzień" (od godz. 11 do 18) oraz pasmo wieczorne zawierające programy lokalne oraz podsumowanie dnia. Serwisy informacyjne o godz. 10:30 i 17:30 będą prowadzone przez dwie osoby.

Na antenie ma pojawić się nowy serwis gospodarczy "Biznes" nadawany w każdy piątek, który zastąpi programy "Plus-minus", "Ekonomia i rynek" oraz serwis ekonomiczny.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TVP


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5679) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

199 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2021

10 zł Więcej...

Multiswitch Opticum Red dCSS 52-32 Quattro

Multiswitch Opticum Red dCSS  - przestawka UniCable, SCR, do rozbudowy...

329 zł Więcej...