reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polskie menu dla Humaxa iCord HD

dodano: 2008-07-31 10:50 | aktualizacja: 2008-07-31 12:14
autor: Janusz Sulisz | źródło: inf. wł./sensor

humax_logo-wystawa.jpg Po długim oczekiwaniu polski dystrybutor koreańskiego producenta odbiorników Humax, wrocławska firma Sensor udostępniła nam do testów pierwsze egzemplarze Humaxa iCord HD z polską wersją oprogramowania w wersji testowej - beta, która na razie nie będzie dostępna dla wszystkich użytkowników tych odbiorników.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dopiero po przeprowadzeniu wszystkich testów i akceptacji przez inżynierów Humax udostępni to oprogramowanie. Dlatego tylko nabywcy nowych odbiorników iCord u wybranych polskich dostawców mają szansę na przetestowanie polskiej wersji beta softu oznaczonego jako PRETEST 0.90.21 z 13 lipca 2008.

Pokazujemy kilka ekranów nowego oprogramowania Humaxa iCord HD dla polskich użytkowników, a więcej szczegółów postaramy się podać w jednym z najbliższych wydań magazynu SAT Kurier, gdy ostateczne oprogramowanie zostanie zaakceptowane przez inżynierów Humaxa.

Nowe oprogramowanie iCorda HD ma polskie czcionki i dość dobrze przetłumaczone polskie odpowiedniki angielskich sformułowań dotyczących telewizji cyfrowej. Co prawda, w EPG nie ma jeszcze polskich czcionek, ale to jeszcze może ulec zmianie. Istotne jest to, że Humax szybko zareagował na nasze uwagi dotyczące braku menu po polsku na rynku, na którym jest więcej kanałów HDTV niż w Niemczech!

To nie koniec niespodzianek dotyczących Humaxa iCord HD. Na zamówienie polski dystrybutor - Sensor może przygotować i zainstalować dysk o większej pojemności na zasadzie wyjęcia dysku 160GB/320GB i zamiany na 500GB lub 750GB. Takie wersje specjalne Humaxa iCord z większym i nie fabrycznie instalowanym dyskiem trafiły już na polski rynek. Będzie jeszcze testowana wersja iCorda z wbudowanym potężnym 1TB dyskiem - takiego odbiornika HD nie pokazała jeszcze żadna firma.

Uwaga:

Na razie nie ma opcji wgrywania tego oprogramowania do używanych egzemplarzy!


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Software News


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

509 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...