reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Koniec testów Polsat Sport HD

dodano: 2008-08-14 11:54 | aktualizacja: 2008-08-14 13:14
autor: Anita Dąbek | źródło: tvpolsat.info

Polsat Sport HD Polsat Sport HD zakończył fazę testów. Kanał posiada już własną ramówkę, w której na chwilę obecną przeważają powtórki. Do tego logotyp stacji nie zawiera już zapisu informującego o emisji testowej. Podobnie jest w przypadku identyfikacji kanału na satelicie Hot Bird 8 (13°E). Polsat Sport HD został uruchomiony w październiku 2007 roku.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od swojego startu aż do Euro 2008 pokazywał głównie materiały promo. Poza tym emitował realizowane w jakości HD transmisje, które można było zobaczyć także w Polsacie Sport w standardowej rozdzielczości.

Emisja testowa kanału spowodowana była brakiem koncesji od KRRiT, której nadawca doczekał się w kwietniu 2008 roku. Od czerwca kanał nadaje już według regularnej ramówki. W czasie Euro 2008 prawie w całości pokrywała się ona z programem Polsatu Sport Extra, który relacjonował mecze tego turnieju.

Aktualnie Polsat Sport HD nadaje przez ok. 17 godzin dziennie. Stacja dostępna jest w Cyfrowym Polsacie (do końca sierpnia bezpłatnie dla posiadaczy dekoderów HD oraz modułów CI z HD) i w ofercie wybranych sieci kablowych.

Koncesję od KRRiT posiada także Polsat HD, którego uruchomienie planowane jest już od jakiegoś czasu. W jego ofercie znajdą się krajowe propozycje programowe (m.in. festiwal TOPtrendy i wybrane seriale) oraz zagraniczne produkcje, które nagrywane są w HD.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii HD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

829 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

549 zł Więcej...