reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TP Emitel z testami DVB-T w Krynicy

dodano: 2008-09-03 13:19 | aktualizacja: 2008-09-03 13:28
autor: Janusz Sulisz | źródło: tp emitel

tp_emitel_logo_gif.gif 29 sierpnia spółka TP EmiTel uruchomiła testową emisję DVB-T z nadajnika na obiekcie TSR Krynica na Górze Parkowej. Emisja odbywa się z mocą 250W ERP w kanale 45. Zasięg emisji z tego nadajnika DVB-T ograniczony jest do Krynicy Zdrój i okolicy. Testy zostaną przeprowadzone w kompresji MPEG-4/AVC. Niestety tylko do 30 września.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W skład emitowanego multipleksu DVB-T wchodzą programy Telewizji Polskiej S.A., obecnie są to: TVP1, TVP2, TVP Info, TVP HD i TVP Sport. Wszystkie programy kompresowane są w MPEG-4 AVC. Trzeba mieć odbiornik DVB-T/MPEG-4/HD lub odbiornik combo HD, ew. telewizor LCD z takimi tunerami. Możliwy jest także odbiór z najnowszych kart DVB PCI.

Transmisja z nadajnika w Krynicy została uruchomiona w związku z XVIII Forum Ekonomicznym, które odbędzie się w Krynicy w dniach 10-13 września br.

Niestety zakończenie emisji DVB-T w Krynicy planowane jest na 30 września. Zbyt krótkie testy, należałoby je kontynuować w tym obszarze.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV naziemna - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

349 zł Więcej...