reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

bebe tv HD pierwszym kanałem HD dla dzieci

dodano: 2008-09-04 13:23 | aktualizacja: 2008-09-05 15:11
autor: Janusz Sulisz | źródło: inf. wł./parabola.cz

bebe tv HD Jeszcze w październiku ruszy pierwszy kanał w wysokiej rozdzielczości przeznaczony dla najmłodszej widowni. Dotąd na naszym rynku wszyscy operatorzy platform i kablówek wprowadzali jedynie dziecięce kanały w jakości SD, a tu pojawi się bebe tv HD. Na razie nie wiadomo czy bebe tv HD wejdzie w skład którejś z polskich platform satelitarnych.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanał bebe tv wystartował 7 maja 2007 i od 15 maja 2007 pojawił się w ofercie satelitarnej platformy UPC Direct z Astry - 19,2E. Później dołączyły go m.in. oraz holenderska platformy Canal Digitaal dla Holandii, Belgii i Luksemburga. bebe tv jest także w ofercie rumuńskiej platformy Focus Sat, współpracującej z UPC Direct.

W naszym kraju bebe tv najpierw od lutego 2008 dołączyło 5 kablówek, a potem od 15 maja 2008 jest w ofercie cyfrowej kablówki Multimedia Polska, ale tylko w wersji SD. Poza tym jest w sieci UPC w całej Europie Centralnej oraz wielu kablówkach w Czechach, na Słowacji, w Czarnogórze, a nawet na Cyprze.

Na razie nie wiadomo czy bebe tv HD wejdzie w skład którejś z polskich platform satelitarnych, ale zapewne najpierw pojawi się w cyfrowej ofercie kablówek UPC i Multimedia Polska. Za dystrybucję w Polsce kanałów bebe tv i bebe tv HD odpowiada spółka CORE. Na razie prezentujemy logo bebe tv High Definition.

strona domowa bebe tv

Wg najnowszych informacji zamieszczonych na stronie parabola.cz kanał bebe tv HD wystartuje w październiku 2008 roku.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii HD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Linbox WS-6934 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem SNR,...

299 zł Więcej...

Konwerter Quatro Televes

Jeden z najpewniejszych i sprawdzonych konwerterów Quatro firmowany przez hiszpańską...

89 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD Velocap U3

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

690 zł Więcej...