reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polskie wersje Rush HD i Voom HD w 2009?

dodano: 2008-09-04 14:48 | aktualizacja: 2016-07-31 21:54
autor: Anita Dąbek | źródło: wirtualnemedia.pl

voom-HD_FTA_logo_sk1.jpg Dwa kanały produkowane przez amerykańską spółkę Rainbow Media, a mianowicie Rush HD i Voom HD, mają pojawić się w Polsce w polskiej wersji językowej już w 2009 roku. Do końca bieżącego roku te dwie stacje będą oferowane w oryginalnej, angielskiej wersji językowej w wybranych polskich sieciach kablowych. Voom HD jest już dostępny w warszawskiej sieci Spray.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Ponad 80 proc. programów w amerykańskim kanale rozrywkowym Voom HD nadawana jest w wysokiej rozdzielczości. Rush HD to kanał w wysokiej rozdzielczości, poświęcony sportom ekstremalnym. W 2009 roku dwie polskojęzyczne stacje w wysokiej rozdzielczości pojawią się w sieciach kablowych, a co z polskimi platformami satelitarnymi? Być może doczekamy się startu także w ramach Cyfrowego Polsatu, Cyfry+ czy n... Stacje Rush HD i Voom HD obsługiwane są przez Chello Zone, więc jest szansa, że najpierw pojawią się w Cyfrowym Polsacie, co wyraźnie wzmocniłoby ofertę HD tej platformy. Po ostatnim dołączeniu Zone Romantica do oferty Cyfra+ można mieć nadzieję, że te dwa kanały HD dołączy też Cyfra+. Ich włączenie do n jest mało realne.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik TechniSat Digit ISIO STC UHD 4K Black

DIGIT ISIO STC UHD to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej...

1 590 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K SCP990UHD 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI w wersji 2.0 do transmisji...

120 zł Więcej...

Tivusat: karta + CAM w UHD

Karta Tivusat z modułem CAM DigiQuest. Umożliwia oglądanie włoskiego pakietu...

590 zł Więcej...
reklama