reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Corab ufundował nagrody dla zwiedzających SAT Krak 2008

dodano: 2008-09-09 14:10
autor: Anna Sulisz | źródło:

corab new Firma Corab jest liderem ( na rynku europejskim) w produkcji anten satelitarnych i osprzętu do ich prawidłowego funkcjonowania. Przez ponad 15 lat istnienia, firma stale doskonali procesy technologiczne, szkoli załogę, a wszystko po to aby produkowane wyroby w pełni satysfakcjonowały klientów.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Firma Corab szczególną uwagę zwraca na jakokość, ergonomię i estetykę wyrobu. Na każdym etapie produkcji poszczególne elementy poddawane są surowej kontroli jakości co gwarantują wprowadzone procedury ISO 9001:2000 TÜV Rheinland, czego odzwierciedleniem są zdobyte liczne nagrody i wyróżnienia.


Produkcja anten i osprzętu odbywa się w nowoczesnych obiektach z wykorzystaniem profesjonalnych linii technologicznych. Wszelke procesy produkcyjne przebiegają z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań technologicznych dostarczanych przez światowe firmy. Anteny wytwarzane są z mateiałów najwyższej jakości posiadających wszystkie niezbędne atesty i odznaczające się dużą odpornością na oddziaływanie warunków atmosferycznych.Od wielu lat odbiocami produktów CORAB są fimy z całego świata. Naszym celem jest zaspokojenie potrzeb klientów w zakresie techniki satelitarnej poprzez produkcję wyrobów spełniających najwyższe wymagania rynku.


W celu zaznajomienia się z naszymi technologiami i możliwościami technicznymi z przyjemnością przekazujemy Pańswu (w ramach nagrody) naszego najnowszego i wyjątkowego pod względem jakości zestawu do odbioru telewizji satelitarnej – ZESTAWU PRO"


więcej informacji na stronie: www.corab.eu


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowości


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

639 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...