reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Od 1 października nowy wizerunek Animal Planet

dodano: 2008-09-18 12:00 | aktualizacja: 2008-09-18 12:27
autor: Janusz Sulisz | źródło: DNE

Animal Planet Zmiany swojego wizerunku na terytorium Wielkiej Brytanii, w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Afryce, Ameryce Łacińskiej oraz w regionie Azji i Pacyfiku dokona kanał w całości poświęcony zwierzętom, Animal Planet. Jest to jedyna tego typu telewizja na świecie. Stacja prezentuje niepowtarzalne relacje pomiędzy człowiekiem a światem przyrody.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Stacja, obchodząca w tym roku dziesięciolecie swojej obecności na rynkach międzynarodowych, otrzyma nową oprawę antenową, nowe dynamiczne logo, odświeżoną i wzbogaconą ramówkę programową oraz zyska jeszcze bardziej atrakcyjne podejście i charakter.

Nowy Animal Planet poprzez poruszające programy odwołuje się do emocji. Jego odświeżony charakter umożliwi skuteczne dotarcie do widzów dorosłych, poszukujących wartościowej rozrywki, pełnej niezapomnianych wrażeń.

Nowa tożsamość marki zostanie zaprezentowana na antenie stacji po raz pierwszy 1 października 2008 roku. W Polsce Animal Planet jest w trzech platformach: Cyfrowym Polsacie, Cyfrze+ i n.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

429 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 279 zł Więcej...