reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

BLOG: Bardzo dobre oceny dla Fergusona FK-8500HD

dodano: 2008-09-29 22:32 | aktualizacja: 2016-07-31 21:27
autor: Paweł Urkiel | źródło:

Wygląda na to, że nowy tuner HD przygotowany przez poznańską firmę Ferguson, to prawdziwy hit. Teraz kiedy tuner ma wejść na polski rynek, dobre recencje są potrzebne i będą zachęcać do kupna tego sprzętu. Na wielu forach satelitarnych, nie tylko w Polsce, ale przede wszystkim w Niemczech słychać same pochlebne opinie. Nowy FK8500HD mimo iż nie posiada czytnika kart i okrojono w nim ilość slotów CI (z dwóch do jednego), świetnie się sprzedaje... Jego atutem jest cena (w Niemczech spadła do około 130-140 Euro) i możliwości.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wielu Polaków mimo, iż tuner był dostępny tylko w Niemczech zakupiło ten sprzęt i każdy jak na razie jest zadowolony. Producent zadbał głównie o funkcjonalność oraz o jedne z najlepszych komponentów. Zaletą tego modelu jest jego bezawaryjność - już na wstępie, zaraz po wprowadzeniu do sprzedaży, nie było słychać żali na temat awarii (czyli po serii HF zostało coś poprawione). Ważne jest, iż FK posiada złącze USB, co ułatwia jego programowanie. Poza tym wielu użytkowników chwali go za obraz, jaki przekazuje na TV. Softy do tunera są dość często aktualizowane i pojawia się oprogramowanie alternatywne, dające dodatkowe możliwości. Nie jest to żadną niespodzianką w przypadku Fergusona, jednak powoduje wzrost zainteresowania tym sprzętem. Dobrą wiadomością jest to, że firma zdecydowała się na wprowadzenie na nasz rynek tego modelu. Jest to zapewne spowodowane wielkim zainteresowaniem potencjalnych użytkowników. Warte zauważenia jest to, że tylko seria AF zbierała tak wiele pochlebnych słów i opinii... Może wreszcie Ferguson pokaże, iż można stworzyć porządny sprzęt i sława, jaką dała firmie seria tunerów AF będzie kontynuowana przez kolejne modele...


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Blogi


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

679 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm ze statywem

stalowa antena 60 cm przenośna ze statywem

219 zł Więcej...

Kabel HDMI - mini HDMI 3,0m

Kabel połączeniowy HDMI - mini HDMI do podłączenia tabletów, smartfonów...

29 zł Więcej...