reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Astra2Connect w Hiszpanii

dodano: 2008-10-01 11:45 | aktualizacja: 2008-10-01 14:05
autor: Janusz Sulisz | źródło: astra

ASTRA2Connect Hiszpański operator kablowy TeleCable podpisał umowę z Astra Broadband Services (ABBS), spółką zależną luksemburskiego operatora satelitarnego SES Astra, w celu zapewnienia dostępu do Astra2Connect - dwukierunkowego Internetu przez satelitę w różnych częściach Hiszpanii.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
TeleCable rozpocznie komercyjną sprzedaż tej usługi w drugiej połowie października tego roku. Usługi dla całej Hiszpanii oferować będzie w niedalekiej przyszłości.

Astra2Connect jest w pełni satelitarnym rozwiązaniem dla szerokopasmowego dostępu do Internetu i jest sprzedawany końcowym klientom przez hurtowników i dostawców usług internetowych. Użytkownik potrzebuje anteny satelitarnej, modemu i specjalnego konwertera. Zestaw zawiera również instrukcje na temat tego, jak szybko i łatwo zainstalować urządzenie.

Usługa Astra2Connect jest przeznaczona głównie dla gospodarstw domowych na obszarach, które nie są w zasięgu naziemnej sieci internetowej.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Internet


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Książka - Anteny Satelitarne

Książka ANTENY SATELITARNE pod redakcją Janusza Sulisza - redaktora naczelnego...

35 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...