reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TechniSat zaprezentuje nowe odbiorniki HD

dodano: 2008-10-01 23:20 | aktualizacja: 2008-10-02 20:44
autor: Anna Sulisz | źródło: TechniSat

technisat_new Niemiecka firma TechniSat, mająca zakład produkcyjny w Obornikach Śląskich podczas wystawy SAT KRAK 2008, wśród szerokiej gamy sprzętu tv-sat zaprezentuje też dwa nowe odbiorniki dla telewizji wysokiej rozdzielczości. Będzie to odbiornik satelitarny DIGIT HD8-SX oraz kablowy z dyskiem DigiCorder HD K2X.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pierwszy z odbiorników, satelitarny TechniSat DIGIT HD8-SX HDTV (MPEG-2/MPEG4) wyposażony jest w dwa gniazda CI, możliwość podłączenia do sieci oraz dwa zintegrowane czytniki kart w systemie Conax(1x standardowy czytnik/1x SIM).

Jeden z czytników Conax przygotowano w formacie dla standardowych kart pay-tv/pay-radio, drugi dla kart SIM dla kanałów kodowanych. Odbiornik jest wyposażony w 16-cyfrowy wyświetlacz alfanumeryczny.Drugi odbiornik, który będzie prezentowany na SAT KRAK 2008 to DigiCorder HD K2X. Jest to cyfrowy, kablowy odbiornik HDTVz twardym dyskiem. Jest on wyposażony w tuner TWIN, zintegrowany czytnik kart w systemie Conax oraz dwie kieszenie na moduły CI.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowości


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 749 zł Więcej...