reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

TechniSat zaprezentuje nowe odbiorniki HD

dodano: 2008-10-01 23:20 | aktualizacja: 2008-10-02 20:44
autor: Anna Sulisz | źródło: TechniSat

technisat_new Niemiecka firma TechniSat, mająca zakład produkcyjny w Obornikach Śląskich podczas wystawy SAT KRAK 2008, wśród szerokiej gamy sprzętu tv-sat zaprezentuje też dwa nowe odbiorniki dla telewizji wysokiej rozdzielczości. Będzie to odbiornik satelitarny DIGIT HD8-SX oraz kablowy z dyskiem DigiCorder HD K2X.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pierwszy z odbiorników, satelitarny TechniSat DIGIT HD8-SX HDTV (MPEG-2/MPEG4) wyposażony jest w dwa gniazda CI, możliwość podłączenia do sieci oraz dwa zintegrowane czytniki kart w systemie Conax(1x standardowy czytnik/1x SIM).

Jeden z czytników Conax przygotowano w formacie dla standardowych kart pay-tv/pay-radio, drugi dla kart SIM dla kanałów kodowanych. Odbiornik jest wyposażony w 16-cyfrowy wyświetlacz alfanumeryczny.Drugi odbiornik, który będzie prezentowany na SAT KRAK 2008 to DigiCorder HD K2X. Jest to cyfrowy, kablowy odbiornik HDTVz twardym dyskiem. Jest on wyposażony w tuner TWIN, zintegrowany czytnik kart w systemie Conax oraz dwie kieszenie na moduły CI.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowości


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

299 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K 1xDVB-S2X 1xDVB-T2/C

Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K DVB-S2X, DVB-T2 - odbiornik...

539 zł Więcej...

Antena Inverto 120 jasnoszara

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze jasnoszarym....

399 zł Więcej...