reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

SATdsl-Connect z 34,5W dla Czech i Słowacji

dodano: 2008-10-02 21:26 | aktualizacja: 2008-10-03 12:55
autor: Janusz Sulisz | źródło: parabola.cz

SATdsl Na międzynarodowych targach Invex Digitex w Brnie spółka SATdsl Czechy i Omko Digital zaprezentują nową usługę - dwukierunkowe satelitarne połączenie internetowe o nazwie SATdsl-Connect. Po raz pierwszy satelitarne usługi szerokopasmowe oferowane są po cenach porównywalnych do ADSL, a także z możliwością wykorzystania telefonii IP.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Usługa jest świadczona we współpracy z Avanti Communications (UK) na rynkach w Czechach i na Słowacji. Usługa jest dostępna z satelity Intelsat 903 (34,5°W).

Głównym celem jest dotarcie do regionów borykających się z brakiem dostępu szerokopasmowego i wszędzie tam, gdzie wciąż brakuje nowoczesnej łączności. SATdsl-Connect może dostarczyć wysokiej jakości rozwiązań na korzystanie ze wszystkich usług internetowych we wszystkich miejscach, w Czechach i na Słowacji. Ponadto, możliwe jest jednoczesne korzystanie z telefonu i Internetu w ramach jednego połączenia oraz wysyłanie i odbieranie e-maili z dużymi załącznikami. W ramach usługi można podłączyć do bezprzewodowy router i udostępniać połączenie internetowe.

Zestaw satelitarny dla dwukierunkowego rozwiązania składa się z anteny o średnicy 90 cm, jednostki radiowej i terminalu, który wyposażony jest w port Ethernet. Do terminalu można podłączyć jeden komputer, a nawet małe sieci. Oprócz dostępu do Internetu SATdsl-Connect oferuje usługę VoIP DigiPhone. Telefonowanie w ramach SATdsl-Connect umożliwia standardowy adapter VoIP.

SATdsl-Connect oferowany jest w dwóch wersjach: albo przy dzierżawie sprzętu na minimum trzy lata, albo przy zakupie sprzętu (wtedy niższe miesięczne opłaty za połączenia). Ceny miesięcznych opłat i sprzętu zaczynają się od 250 czeskich koron (bez VAT).

Kluczowym partnerem dla Czech jest Omko Digital, która oferuje usługi SATdsl-Connect, jako dodatkowy element szerszego wachlarza produktów w dziedzinie emisji cyfrowej satelitarnej i naziemnej.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Internet


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

LNB Octo Fuba DEK 817 LTE

Markowy konwerter 8-wyjściowy Fuba to najwyższej jakości urządzenia tego typu...

265 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,0m w wersji v2.1 dla...

49 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD Velocap X Pro

Nagrywarka HDMI  - materiału wideo wysokiej rozdzielczości na zewnętrzne nośniki...

990 zł Więcej...