reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Pakiet filmowy Orange za 12 euro miesięcznie

dodano: 2008-10-08 22:03 | aktualizacja: 2008-10-09 12:19
autor: Janusz Sulisz | źródło: satmag.fr

Orange 13 listopada br. francuski operator IPTV i DTH Orange uruchomi swój nowy pakiet zawierający 5 kanałów filmowych premium. Będzie on nosić nazwę Orange Cinéma Séries i będzie kosztować 12 euro miesięcznie. Przypuszcza się, że do końca tego roku pakiet przyciągnie 100 tys. użytkowników korzystających z odbioru drogą satelitarną i 8 mln użytkowników ADSL.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
5 nowych kanałów to: Orange Cinemax (kanał w HD z hitami filmowymi), Orange Cinéhappy (filmy dla całej rodziny), Orange Cinéchoc (kino akcji), Orange Cinénovo (filmy niezależne i artystyczne) i Orange Cinégéants (filmy klasyczne).

Kontrakty na ekskluzywne zawartości zostały podpisane z Warner, HBO, MGM i francuskim producentem Fidelity. Niewyłączne umowy zostały podpisane z Gaumont, SND, Bac i Wild Side.

Jako dodatkowa usługa, wszystkie filmy będą dostępne na życzenie przez trzydzieści dni po pierwszej emisji. Od 2009 roku Orange będzie również oferować funkcję re-start, aby pozwolić widzom oglądać program, który już się rozpoczął, od samego początku. Usługa jest dostępna na telewizorach, komputerach i za dodatkową opłatą 6 euro miesięcznie w Orange Mobile.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Orange TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

339 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...