reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-09-28 - 2021-09-29

Futbol w telewizji 11.10.2008

dodano: 2008-10-09 04:20
autor: Mr. Orbita | źródło: LJ

futbol_w_tv_www.jpg Alternatywne możliwości odbioru piłkarskich transmisji satelitarnych. Do odbioru kanałów z pozycji satelitarnych 42E, 26E i 7W wymagane są większe anteny - zalecana: 130cm. Do odbioru części kanałów z pozycji satelitarnej 28.2E (w tym ITV i BBC) wymagane są większe anteny - zalecana: 200cm - 300cm. Konieczne są też najwyższej jakości, sprawdzone i wyselekcjonowane konwertery 0,2dB - 0,3dB.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sobota - 11 października 2008


Série B (Brazylia): Avaí vs. Criciúma (1:30)
- PFC Brasil (30W - Nagravision 3)


Liga 2 (Rumunia): Dacia Mioveni vs. Universitatea Cluj (10:00)
- Sport.Ro (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)


League One (Anglia): Milton Keynes Dons vs. Carlisle United (13:15)
- Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
- Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)


Mistrzostwa Świata 2010 (Reprezentacje): Szkocja vs. Norwegia (16:00)
- Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
- OBN (4W - FTA)
- Alfa TV (13E - Irdeto 2)
- Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
- Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
- Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- Viasat 4 (5E - Videoguard)
- Viasat Sport HD (5E - Videoguard)


Mistrzostwa Świata 2010 (Reprezentacje): Finlandia vs. Azerbejdżan (16:00)
- RTR Sport (40E - FTA/MPEG-4 !!!)
- Canal+ Sport 1 Finland (0.8W - Conax)


Mistrzostwa Europy 2009 (Reprezentacje do lat 21): Włochy vs. Izrael (16:00)
- RAI Tre (13E - FTA/Seca 1)


Adeccoligaen (Norwegia): Sogndal vs. Nybergsund (16:00)
- TV 2 Zebra (0.8W - Conax)


Mistrzostwa Europy 2009 (Reprezentacje do lat 21): Dania vs. Serbia (16:35)
- RTS 1 (16E - Videoguard)
- TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)


Mistrzostwa Świata 2010 (Reprezentacje): Wyspy Owcze vs. Austria (17:00)
- ORF 1 (19.2E - Cryptoworks/Nagravision 2)


Mistrzostwa Świata 2010 (Reprezentacje): Szwajcaria vs. Łotwa (17:45)
- HD Suisse (13E - Viaccess PC 2.6)
- LTV 7 Latvia (5E - Videoguard)
- SF 2 (13E - Viaccess PC 2.6)
- TSi 2 (13E - Viaccess PC 2.6)
- TSR 2 (13E - Viaccess PC 2.6)


Mistrzostwa Świata 2010 (Reprezentacje): Anglia vs. Kazachstan (18:15)
- SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
- ITV 1 (28.2E - FTA)
- ITV HD (28.5E - FTA)
- Ulster TV (28.2E - FTA)
- NTV Türk (42E - FTA/BISS)
- Diema 2 (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
- NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)
- SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
- Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
- SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
- SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
- SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
- Viasat Sport 1 (5E - Videoguard)
- Retransmisja (22:00): SportKlub Hrvatska (1W - Nagravision 2)
- Retransmisja (23:00): SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
- Retransmisja (23:00): SportKlub + Hungary (4W - Cryptoworks)


Mistrzostwa Świata 2010 (Reprezentacje): Walia vs. Liechtenstein (18:30)
- Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
- Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
- Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)


Mistrzostwa Świata 2010 (Reprezentacje): Gruzja vs. Cypr (18:30)
- Alfa TV (13E - Irdeto 2)


Mistrzostwa Świata 2010 (Reprezentacje): Ukraina vs. Chorwacja (19:00)
- SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
- TRK Ukraine (5E - Viaccess PC 2.6)
- Retransmisja (22:10): Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)


Mistrzostwa Świata 2010 (Reprezentacje): Węgry vs. Albania (19:45)
- DigitAlb SuperSport 1 (16E - Conax)
- Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Viasat Sport 3 (5E - Videoguard)


Mistrzostwa Świata 2010 (Reprezentacje): Szwecja vs. Portugalia (20:00)
- Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
- DigitAlb SuperSport 2 (16E - Conax)
- Sport.Ro (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
- SportKlub Hrvatska (1W - Nagravision 2)
- TV 8 Sweden (5E - Videoguard)
- Viasat Sport HD (5E - Videoguard)
- Retransmisja (21:00): SportKlub Serbia (16E - Videoguard)


Mistrzostwa Świata 2010 (Reprezentacje): Dania vs. Malta (20:00)
- Sport TV (30W - Nagravision 3)
- TV 2 Danmark (0.8W - Conax)
- TV 2 Sport 1 (0.8W - Conax)
- TV 4 Sport (0.8W - Conax)


Mistrzostwa Europy (Reprezentacje do lat 21): Szwajcaria vs. Hiszpania (20:00)
- SF 2 (13E - Viaccess PC 2.6)


Mistrzostwa Świata 2010 (Reprezentacje): Turcja vs. Bośnia i Hercegowina (20:00)
- ATV Türkiye (42E - FTA)
- Sport 3 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)


Mistrzostwa Świata 2010 (Reprezentacje): Bułgaria vs. Włochy (20:15)
- RAI Uno (13E - FTA/Seca 1)
- BNT 1 (39E & 16E - Irdeto 2 & Cryptoworks)
- DigitAlb SuperSport 3 (16E - Conax)
- NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
- Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)
- Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- Retransmisja (12.10 - 0:50): TVP Sport (13E - Conax CAS7)


Mistrzostwa Świata 2010 (Reprezentacje): Serbia vs. Litwa (20:15)
- RTS 1 (16E - Videoguard)
- TVR 1 (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)


Mistrzostwa Świata 2010 (Reprezentacje): Grecja vs. Mołdawia (20:30)
- Alfa TV (13E - Irdeto 2)
- Mega Channel (13E - Irdeto 2)


Mistrzostwa Świata 2010 (Reprezentacje): Luksemburg vs. Izrael (20:30)
- The Israeli Network (13E - Viaccess PC 2.5)


Mistrzostwa Świata 2010 (Reprezentacje): Polska vs. Czechy (20:30)
- TVP 1 (13E - Conax CAS7/Seca 2/Nagravision 2)
- TVP HD (DVB-T - FTA)
- ČT 2 (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
- NTV Plus Sport Classic (36E - Viaccess PC 2.5)
- Retransmisja (22:15): Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)


Mistrzostwa Świata 2010 (Reprezentacje): San Marino vs. Słowacja (20:30)
- Retransmisja (22:40): TVP Sport (13E - Conax CAS7)


Mistrzostwa Świata 2010 (Reprezentacje): Rumunia vs. Francja (20:40)
- Anixe HD (19.2E - FTA)
- TF 1 (5W - Analog)
- Antena 1 Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
- MegaSport (4W - BISS)
- NTV Plus Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
- Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- Sport Italia (13E - Videoguard)
- TF 1 (13E - Viaccess PC 2.3)
- TF 1 HD (19.2E - Seca 2)
- Retransmisja (22:20): TVP HD (DVB-T - FTA)


Mistrzostwa Świata 2010 (Reprezentacje): Niemcy vs. Rosja (20:45)
- Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
- ARD "Das Erste" (19.2E & 13E - FTA)
- Piervyj Kanał Russia (40E - FTA/MPEG-4 !!!)
- DigitAlb SuperSport 4 (16E - Conax)
- Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
- NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
- TV 7 Bulgaria (39E - Irdeto 2 & Griffin)
- Viasat Sport 1 (5E - Videoguard)


Mistrzostwa Świata 2010 (Reprezentacje): Holandia vs. Islandia (20:45)
- Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- SBS 6 (19.2E - Irdeto 2 & Seca 2)
- TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
- Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
- Retransmisja (12.10 - 0:30): Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
- Retransmisja (12.10 - 0:00): Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)
- Retransmisja (22:00): Sport 3 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)


Mistrzostwa Świata 2010 (Reprezentacje): Słowenia vs. Irlandia Północna (20:45)
- TVP Sport (13E - Conax CAS7)
- Slovenia TV 2 (13E - FTA/Viaccess PC 2.6)
- Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)


Mistrzostwa Świata 2010 (Reprezentacje): Belgia vs. Armenia (20:45)
- Canvas (19.2E - Seca 2)


Mistrzostwa Świata 2010 (Reprezentacje): Estonia vs. Hiszpania (20:45)
- DigitAlb SuperSport 5 (16E - Conax)
- ETV Estonia (5E - Videoguard)


Mistrzostwa Świata 2010 (Reprezentacje): Boliwia vs. Peru (21:00)
- Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- Sport Italia (13E - Videoguard)
- Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 3)


Série B (Brazylia): Corinthians vs. Santo André (21:00)
- PFC Brasil (30W - Nagravision 3)


Mistrzostwa Świata 2010 (Reprezentacje): Argentyna vs. Urugwaj (23:10)
- Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
- Alfa TV (13E - Irdeto 2)
- Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- Sky Sports 3 (28.2E - Videoguard)
- Sport Italia (13E - Videoguard)
- Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
- TV Avala (16E - VideoGuard)
- Viasat Sport 1 (5E - Videoguard)


Campeonatos (Brazylia): Flamengo vs. Atlético MG (23:20)
- SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
- SportsXchange (28.5E - FTA)
- Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
- PFC Brasil (30W - Nagravision 3)
- Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- TV Kosava (16E - VideoGuard)


Legenda
- Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
- Na zielono oznaczono kanały niekodowane
- Na pomarańczowo oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA
- Na czerwono oznaczono kanały kodowane


Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.



Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Futbol w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Twin

AX 4K HD61 Twin - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

829 zł Więcej...