Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sobota - 11 października 2008
Série B (Brazylia): Avaí vs. Criciúma (1:30)
-
PFC Brasil (30W - Nagravision 3)
Liga 2 (Rumunia): Dacia Mioveni vs. Universitatea Cluj (10:00)
-
Sport.Ro (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
League One (Anglia): Milton Keynes Dons vs. Carlisle United (13:15)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
Mistrzostwa Świata 2010 (Reprezentacje): Szkocja vs. Norwegia (16:00)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
-
OBN (4W - FTA)
-
Alfa TV (13E - Irdeto 2)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Viasat 4 (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport HD (5E - Videoguard)
Mistrzostwa Świata 2010 (Reprezentacje): Finlandia vs. Azerbejdżan (16:00)
-
RTR Sport (40E - FTA/MPEG-4 !!!)
-
Canal+ Sport 1 Finland (0.8W - Conax)
Mistrzostwa Europy 2009 (Reprezentacje do lat 21): Włochy vs. Izrael (16:00)
-
RAI Tre (13E - FTA/Seca 1)
Adeccoligaen (Norwegia): Sogndal vs. Nybergsund (16:00)
-
TV 2 Zebra (0.8W - Conax)
Mistrzostwa Europy 2009 (Reprezentacje do lat 21): Dania vs. Serbia (16:35)
-
RTS 1 (16E - Videoguard)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
Mistrzostwa Świata 2010 (Reprezentacje): Wyspy Owcze vs. Austria (17:00)
-
ORF 1 (19.2E - Cryptoworks/Nagravision 2)
Mistrzostwa Świata 2010 (Reprezentacje): Szwajcaria vs. Łotwa (17:45)
-
HD Suisse (13E - Viaccess PC 2.6)
-
LTV 7 Latvia (5E - Videoguard)
-
SF 2 (13E - Viaccess PC 2.6)
-
TSi 2 (13E - Viaccess PC 2.6)
-
TSR 2 (13E - Viaccess PC 2.6)
Mistrzostwa Świata 2010 (Reprezentacje): Anglia vs. Kazachstan (18:15)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
ITV 1 (28.2E - FTA)
-
ITV HD (28.5E - FTA)
-
Ulster TV (28.2E - FTA)
-
NTV Türk (42E - FTA/BISS)
-
Diema 2 (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)
-
SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
-
SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
-
Viasat Sport 1 (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (22:00): SportKlub Hrvatska (1W - Nagravision 2)
-
Retransmisja (23:00): SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
Retransmisja (23:00): SportKlub + Hungary (4W - Cryptoworks)
Mistrzostwa Świata 2010 (Reprezentacje): Walia vs. Liechtenstein (18:30)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
Mistrzostwa Świata 2010 (Reprezentacje): Gruzja vs. Cypr (18:30)
-
Alfa TV (13E - Irdeto 2)
Mistrzostwa Świata 2010 (Reprezentacje): Ukraina vs. Chorwacja (19:00)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
TRK Ukraine (5E - Viaccess PC 2.6)
-
Retransmisja (22:10): Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
Mistrzostwa Świata 2010 (Reprezentacje): Węgry vs. Albania (19:45)
-
DigitAlb SuperSport 1 (16E - Conax)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Viasat Sport 3 (5E - Videoguard)
Mistrzostwa Świata 2010 (Reprezentacje): Szwecja vs. Portugalia (20:00)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
-
DigitAlb SuperSport 2 (16E - Conax)
-
Sport.Ro (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
-
SportKlub Hrvatska (1W - Nagravision 2)
-
TV 8 Sweden (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport HD (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (21:00): SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
Mistrzostwa Świata 2010 (Reprezentacje): Dania vs. Malta (20:00)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
-
TV 2 Danmark (0.8W - Conax)
-
TV 2 Sport 1 (0.8W - Conax)
-
TV 4 Sport (0.8W - Conax)
Mistrzostwa Europy (Reprezentacje do lat 21): Szwajcaria vs. Hiszpania (20:00)
-
SF 2 (13E - Viaccess PC 2.6)
Mistrzostwa Świata 2010 (Reprezentacje): Turcja vs. Bośnia i Hercegowina (20:00)
-
ATV Türkiye (42E - FTA)
-
Sport 3 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
Mistrzostwa Świata 2010 (Reprezentacje): Bułgaria vs. Włochy (20:15)
-
RAI Uno (13E - FTA/Seca 1)
-
BNT 1 (39E & 16E - Irdeto 2 & Cryptoworks)
-
DigitAlb SuperSport 3 (16E - Conax)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (12.10 - 0:50): TVP Sport (13E - Conax CAS7)
Mistrzostwa Świata 2010 (Reprezentacje): Serbia vs. Litwa (20:15)
-
RTS 1 (16E - Videoguard)
-
TVR 1 (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Mistrzostwa Świata 2010 (Reprezentacje): Grecja vs. Mołdawia (20:30)
-
Alfa TV (13E - Irdeto 2)
-
Mega Channel (13E - Irdeto 2)
Mistrzostwa Świata 2010 (Reprezentacje): Luksemburg vs. Izrael (20:30)
-
The Israeli Network (13E - Viaccess PC 2.5)
Mistrzostwa Świata 2010 (Reprezentacje): Polska vs. Czechy (20:30)
-
TVP 1 (13E - Conax CAS7/Seca 2/Nagravision 2)
-
TVP HD (DVB-T - FTA)
-
ČT 2 (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
NTV Plus Sport Classic (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (22:15): Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
Mistrzostwa Świata 2010 (Reprezentacje): San Marino vs. Słowacja (20:30)
-
Retransmisja (22:40): TVP Sport (13E - Conax CAS7)
Mistrzostwa Świata 2010 (Reprezentacje): Rumunia vs. Francja (20:40)
-
Anixe HD (19.2E - FTA)
-
TF 1 (5W - Analog)
-
Antena 1 Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
-
MegaSport (4W - BISS)
-
NTV Plus Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport Italia (13E - Videoguard)
-
TF 1 (13E - Viaccess PC 2.3)
-
TF 1 HD (19.2E - Seca 2)
-
Retransmisja (22:20): TVP HD (DVB-T - FTA)
Mistrzostwa Świata 2010 (Reprezentacje): Niemcy vs. Rosja (20:45)
-
Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
-
ARD "Das Erste" (19.2E & 13E - FTA)
-
Piervyj Kanał Russia (40E - FTA/MPEG-4 !!!)
-
DigitAlb SuperSport 4 (16E - Conax)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
-
TV 7 Bulgaria (39E - Irdeto 2 & Griffin)
-
Viasat Sport 1 (5E - Videoguard)
Mistrzostwa Świata 2010 (Reprezentacje): Holandia vs. Islandia (20:45)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SBS 6 (19.2E - Irdeto 2 & Seca 2)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (12.10 - 0:30): Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
-
Retransmisja (12.10 - 0:00): Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)
-
Retransmisja (22:00): Sport 3 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
Mistrzostwa Świata 2010 (Reprezentacje): Słowenia vs. Irlandia Północna (20:45)
-
TVP Sport (13E - Conax CAS7)
-
Slovenia TV 2 (13E - FTA/Viaccess PC 2.6)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
Mistrzostwa Świata 2010 (Reprezentacje): Belgia vs. Armenia (20:45)
-
Canvas (19.2E - Seca 2)
Mistrzostwa Świata 2010 (Reprezentacje): Estonia vs. Hiszpania (20:45)
-
DigitAlb SuperSport 5 (16E - Conax)
-
ETV Estonia (5E - Videoguard)
Mistrzostwa Świata 2010 (Reprezentacje): Boliwia vs. Peru (21:00)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Sport Italia (13E - Videoguard)
-
Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 3)
Série B (Brazylia): Corinthians vs. Santo André (21:00)
-
PFC Brasil (30W - Nagravision 3)
Mistrzostwa Świata 2010 (Reprezentacje): Argentyna vs. Urugwaj (23:10)
-
Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
-
Alfa TV (13E - Irdeto 2)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Sky Sports 3 (28.2E - Videoguard)
-
Sport Italia (13E - Videoguard)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
-
TV Avala (16E - VideoGuard)
-
Viasat Sport 1 (5E - Videoguard)
Campeonatos (Brazylia): Flamengo vs. Atlético MG (23:20)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
SportsXchange (28.5E - FTA)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
-
PFC Brasil (30W - Nagravision 3)
-
Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
TV Kosava (16E - VideoGuard)
Legenda
-
Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
-
Na zielono oznaczono kanały niekodowane
-
Na pomarańczowo oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA
-
Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.