reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Vector ze Złotą PIKE 2008

dodano: 2008-10-14 13:00 | aktualizacja: 2008-10-14 13:19
autor: Janusz Sulisz | źródło: vector

Vector Podczas XXXIII Międzynarodowej Konferencji i Wystawy Polskiej Izby Komunikacji Elektronicznej (PIKE) w Zakopanem w dniach 12-15 października br., gdyńska firma Vector została wyróżniona przez środowisko operatorów kablowych nagrodą Złota PIKE 2008. To prestiżowe wyróżnienie branżowe przyznano firmie po raz drugi, co jest dowodem uznania jej kompetencji i niezawodności działania.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Polska Izba Komunikacji Elektronicznej nagrodziła Vector w kategorii "dostawca" za stałe podnoszenie jakości i poszerzanie zakresu oferowanych usług, odważne wdrażanie nowoczesnych technologii oraz aktywne działania na rzecz rozwoju branży operatorów komunikacji elektronicznej zrzeszonych w PIKE.

Złota PIKE została w tym roku przyznana po raz drugi. Kandydatów do nagrody zgłaszać mogli wszyscy członkowie PIKE.

Konferencja poświęcona była zagadnieniom ważnym dla przyszłości komunikacji elektronicznej: technologiom, kontentowi, regulacjom i otoczeniu prawnemu. Udział w niej wzięły osobistości z branży z Polski i zagranicy.

Laureaci poszczególnych kategorii:
- "operator" – sieć kablowa Toya
- "nadawca" – Canal+ Cyfrowy
- "dostawca" – VECTOR
- "osoba lub instytucja" – Adam Szejnfeld – wiceminister gospodarki

Vector jest europejskim dostawcą rozwiązań dla dynamicznie rozwijającej się branży telekomunikacyjnej, oferuje zaawansowane systemy wykorzystywane w sieciach stacjonarnych i mobilnych. Firma specjalizuje się w integracji oraz produkcji rozwiązań, które pozwalają operatorom sieci świadczyć usługi multimedialne, takie jak telewizja cyfrowa, Internet czy telefonia.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wystawy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł HD+ z kartą 6m

Moduł HD+ z kartą HD+ (gotowy na odbiór w Ultra...

399 zł Więcej...

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...

Multiswitch TechniSat CE 9/8 HD

Markowy (niemiecki) multiswitch TechniSat CE 9/8 HD rozdziela sygnał niezależnie...

290 zł Więcej...