reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Targi SAT Krak 2008 otwarte

dodano: 2008-10-16 10:38 | aktualizacja: 2016-04-18 15:21
autor: Anita Dąbek | źródło: Inf. własna

sat krak 2008 duże 16 października o godz. 10:00 otwarte zostały targi SAT Krak 2008, które jak co roku odbywają się na terenie Chemobudowy w Krakowie przy ul. Klimeckiego 14. Po raz pierwszy materiały wideo z wystawy SAT Krak dostępne są na naszej stronie internetowej. Targi potrwają trzy dni, do 18 października. Pojawią się na nich przede wszystkim producenci i dystrybutorzy sprzętu do odbioru cyfrowej telewizji satelitarnej, naziemnej, kablowej i komórkowej. Serdecznie zapraszamy!Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Podczas wystawy SAT Krak 2008 zostaną rozdane prestiżowe nagrody w 19 kategoriach, począwszy od 'Najlepszego produktu tv-sat w 2008' po 'Kanał tematyczny roku 2008'. W poprzednim roku rozdano nagrody w 13 kategoriach. Obecnie ze względu na znaczny rozwój rynku sprzętu służącego do odbioru telewizji cyfrowej uznano za zasadne dołączenie kolejnych kategorii, co daje łączną liczbę 19 nagród.Na SAT Krak 2008 zaprezentowane zostaną rynkowe nowości, nowe technologie, sprzęt oraz zawartość, którą można wykorzystać przy pomocy technologii cyfrowej telewizji. Po raz pierwszy wystawcy będę mogli zaprezentować swoje produkty także internautom, dzięki przeprowadzanym przez redakcję Magazynu SAT Kurier i firmę WAMM wywiadom i reportażom z wystawy i konferencji.Wystawa SAT Krak 2008 organizowana jest przez firmę Hollstar oraz Magazyn Techniki Satelitarnej SAT Kurier i redakcję branżowych serwisów poświęconych tematyce mediów Media2.pl. Tak połączone siły organizacyjne gwarantują profesjonalizm imprezy.Przekaz testów satkurier.tv jest dostępny w Internecie - dostęp do niego ze strony głównej oraz na www.satkurier.tv.Zapraszamy na stronę www.satkrak.com w celu zasięgnięcia bardziej szczegółowych informacji.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii SAT KRAK


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 48mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 48mm

89 zł Więcej...