reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Targi SAT Krak 2008 dobiegły końca

dodano: 2008-10-27 11:17 | aktualizacja: 2008-10-27 11:25
autor: Janusz Sulisz | źródło:

sat krak 2008 duże W sobotę 18 października końca dobiegły tegoroczne targi SAT Krak, które uroczyście zainaugurowano dwa dni wcześniej 16 października o godz. 10:00. Jak zwykle odbywały się one na terenie targowym Chemobudowa Kraków przy ul. Klimeckiego 14. Pierwszego dnia targów o godz. 18:30 rozdano prestiżowe nagrody w 19 kategoriach. Sponsorem głównym wystawy był operator satelitarny SES Astra.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Swoje stoiska miały trzy polskie platformy cyfrowe - Cyfra+, Cyfrowy Polsat i telewizja nowej generacji n. Wśród firm - w większości polskich przedstawicieli, pojawili się producenci odbiorników cyfrowych dla abonentów platform i sieci kablowych. Byli to m.in. Inverto, Technomate, SRadix, Samsung i TechniSat Polska.

Byli też najważniejsi producenci anten satelitarnych na polskim rynku - Corab, Triax, Famaval i Laminas. Zaprezentowały się znane polskie firmy - ProFan, Globo, Hollex Sat Systems, Eltech, Wiasat i Diomar. Nowe produkty zaprezentowała niezwykle dynamicznie rozwijająca się firma K1 Rajsat, będąca polskim oddziałem duńskiej firmy Kjaerulff1.

Także w tym roku w SAT Krak 2008 wzięli udział dwaj najwięksi operatorzy satelitarni - Eutelsat i SES Astra.

Wśród wystawców były nie tylko firmy zajmujące się wyłącznie telewizją satelitarną, ale także producenci LCD TV - w tym Sharp, który ma swój zakład produkcyjny pod Toruniem.

W czasie wystawy odbyło się także kilka paneli dyskusyjnych, prezentacji i konferencji, między innymi poświęconych DVB-T i HDTV.

Zapraszamy za rok - SAT Krak 2009 jest planowany na okres pomiędzy 15, a 17 października przyszłego roku.

Wraz z końcem targów zakończono także testy satkurier.tv, jednak wkrótce emisja zostanie wznowiona.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowości


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

419 zł Więcej...