Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Środa - 29 października 2008
Liga 2 (Rumunia): Dinamo Bucharest II vs. CSM Ploiesti (13:00)
-
Sport.Ro (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Premier League (Rosja): Zenit St Petersburg vs. Saturn (17:00)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Premier League (Rosja): Lokomotiv Moscow vs. Shinnik (17:00)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
2. Bundesliga (Niemcy): 1860 Munich vs. Koblenz (17:30)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
2. Bundesliga (Niemcy): Kaiserslautern vs. Osnabrück (17:30)
-
SportKlub + Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
2. Bundesliga (Niemcy): Duisburg vs. St Pauli (17:30)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
SportKlub Hrvatska (1W - Nagravision 2)
-
SportKlub + Hungary (4W - Cryptoworks)
2. Bundesliga (Niemcy): Nuremberg vs. Rot-Weiss Oberhausen (17:30)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
2. Bundesliga (Niemcy): Freiburg vs. Mainz 05 (17:30)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
-
SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
Super Lige (Serbia): Partizan Belgrade vs. Jagodina (17:40)
-
RTS 2 (16E - Videoguard)
Super League (Grecja): Panathinaikos vs. Ergotelis (18:00)
-
NET Hellas (13E - Irdeto 2)
Taça de Portugal (Portugalia): Gil Vicente vs. Belenenses (19:00)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
Ligue 1 (Francja): Paris St Germain vs. Toulouse (19:00)
-
A la Carté 6 (19.2E - Seca 2)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
Ligue 1 (Francja): Caen vs. Nice (19:00)
-
A la Carté 1 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Grenoble vs. Lille (19:00)
-
A la Carté 2 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Le Mans vs. Auxerre (19:00)
-
A la Carté 3 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Monaco vs. Nancy (19:00)
-
A la Carté 4 (19.2E - Seca 2)
-
Retransmisja (30.10 - 1:00): Canal+ Sport (13E - Seca 2)
-
Retransmisja (22:30): Canal+ Sport 2 (13E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Nantes vs. Marseille (19:00)
-
A la Carté 5 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Sochaux vs. Lyon (19:00)
-
A la Carté 7 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Valenciennes vs. Rennes (19:00)
-
A la Carté 8 (19.2E - Seca 2)
Bundesliga (Niemcy): Bochum vs. Hoffenheim (20:00)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
Bundesliga (Niemcy): Eintracht Frankfurt vs. Bayern Munich (20:00)
-
Nova Sports 4 (13E - Irdeto 2)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
SKY Calcio 11 (13E - Videoguard)
-
SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
Bundesliga (Niemcy): FC Cologne vs. Borussia Dortmund (20:00)
-
SportKlub + Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
Bundesliga (Niemcy): Hamburg vs. Stuttgart (20:00)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
DigitAlb SuperSport 5 (16E - Conax)
-
Federalna TV (11W - BISS)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (22:00): SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
Bundesliga (Niemcy): Hertha Berlin vs. Hannover 96 (20:00)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
SportKlub + Hungary (4W - Cryptoworks)
Eredivisie (Holandia): Sparta Rotterdam vs. Feyenoord (20:00)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
-
Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
Eredivisie (Holandia): Heracles Almelo vs. Ajax (20:00)
-
Al Jazeera Sport 2 (7W - FTA)
-
Eredivisie Live 2 (23.5E - Seca 2)
-
Ring TV (16E - Cryptoworks)
Eredivisie (Holandia): NEC Nijmegen vs. Groningen (20:00)
-
Eredivisie Live 3 (23.5E - Seca 2)
Primera División (Argentyna): River Plate vs. Newell's Old Boys (20:10)
-
Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA)
-
NTV Plus Sport Classic (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (22:00): Sport.Ro (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Serie A (Włochy): Fiorentina vs. Internazionale (20:30)
-
Canal+ Sport 2 (13E - Seca 2)
-
NTV Spor (42E - FTA/BISS)
-
Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Canal+ Sport Extra Scandinavia (0.8W - Conax)
-
DigitAlb SuperSport 1 (16E - Conax)
-
ESPN Latin America (15W - PowerVu)
-
ESPN Pacrim (15W - PowerVu)
-
Nova Sports 6 (13E - Irdeto 2)
-
RAI International Africa (13E - BISS)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia HD 2 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
-
Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Retransmisja (23:00): Canal+ Sport (13E - Seca 2)
Serie A (Włochy): Bologna vs. Juventus (20:30)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
DigitAlb SuperSport 3 (16E - Conax)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia HD 1 (13E - Videoguard)
Serie A (Włochy): AC Milan vs. Siena (20:30)
-
Al Jazeera Sport +3 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
DigitAlb SuperSport 2 (16E - Conax)
-
SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
-
Retransmisja (22:30): ESPN Latin America (15W - PowerVu)
Serie A (Włochy): Roma vs. Sampdoria (20:30)
-
SKY Calcio 4 (13E - Videoguard)
Serie A (Włochy): Chievo vs. Lazio (20:30)
-
SKY Calcio 5 (13E - Videoguard)
-
Retransmisja (22:10): Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
Serie A (Włochy): Napoli vs. Reggiana (20:30)
-
SKY Calcio 6 (13E - Videoguard)
-
Retransmisja (22:30): Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
Serie A (Włochy): Catania vs. Udinese (20:30)
-
SKY Calcio 7 (13E - Videoguard)
Serie A (Włochy): Lecce vs. Palermo (20:30)
-
SKY Calcio 8 (13E - Videoguard)
Serie A (Włochy): Genoa vs. Cagliari (20:30)
-
SKY Calcio 9 (13E - Videoguard)
Serie A (Włochy): Torino vs. Atalanta (20:30)
-
SKY Calcio 10 (13E - Videoguard)
Copa del Rey (Hiszpania): Portugalete vs. Valencia (20:30)
-
Taquilla 1 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
League Cup (Szkocja): Kilmarnock vs. Celtic (20:45)
-
BBC One Scotland (28.2E - FTA)
-
Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)
Premier League (Anglia): Aston Villa vs. Blackburn Rovers (20:45)
-
Show Comedy Extra (7W - Irdeto 2)
Premier League (Anglia): Hull City vs. Chelsea (20:45)
-
Canal+ Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
NTV Plus Sport Classic (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
Showtime Extreme Sports (7W - Irdeto 2)
-
Sport TV 3 (30W - Nagravision 3)
-
Retransmisja (23:00): Alfa TV (13E - Irdeto 2)
Premier League (Anglia): Fulham vs. Wigan Athletic (20:45)
-
Show Series Extra (7W - Irdeto 2)
Premier League (Anglia): Arsenal vs. Tottenham Hotspur (21:00)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 2)
-
Canal+ Sport HD (13E - Seca 2)
-
BHT 1 (16E & 12.5W - FTA/Viaccess PC 2.5)
-
Alfa TV (13E - Irdeto 2)
-
Canal+ Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport HD Scandinavia (0.8W - Conax)
-
Diema 2 (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
DigitAlb SuperSport 4 (16E - Conax)
-
Nova Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Pink Montenegro (16E - Irdeto 2)
-
Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
-
Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 12 (13E - Videoguard)
-
Sky Sports 2 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 2 (28.2E - Videoguard)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport HD Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (22:35): RTS 2 (16E - Videoguard)
-
Retransmisja (30.10 - 0:00): Sport TV (30W - Nagravision 3)
Premier League (Anglia): Manchester United vs. West Ham United (21:00)
-
Diema (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
Show Sports 3 (7W - Irdeto 2)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
Premier League (Anglia): Liverpool vs. Portsmouth (21:00)
-
Eurosport 2 FAPL (13E - Viaccess PC 2.6)
-
Show Sports 4 (7W - Irdeto 2)
-
Retransmisja (22:25): NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
Premier League (Anglia): Middlesbrough vs. Manchester City (21:00)
-
Show Shasha Extra (7W - Irdeto 2)
Ligue 1 (Francja): St Etienne vs. Lorient (21:00)
-
Orange Foot (13E & 5W - Viaccess PC 3.0)
Copa del Rey (Hiszpania): Málaga vs. Mallorca (21:00)
-
Taquilla 4 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
Copa del Rey (Hiszpania): Rayo Vallecano vs. Almería (21:00)
-
Gol TV (30W - PowerVu)
Copa del Rey (Hiszpania): Orihuela vs. Atlético Madrid (21:00)
-
Taquilla 2 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
Copa del Rey (Hiszpania): Numancia vs. Sporting Gijón (21:00)
-
Taquilla 3 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
Copa del Rey (Hiszpania): Getafe vs. Osasuna (22:00)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
Primera División (Argentyna): Arsenal Sarandí vs. Racing Club (23:00)
-
SportKlub + Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
Legenda
-
Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
-
Na zielono oznaczono kanały niekodowane
-
Na pomarańczowo oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA
-
Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.