reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-09-20 - 2021-09-21

Puchar Anglii w Sportklub

dodano: 2008-10-29 12:27 | aktualizacja: 2008-10-30 03:34
autor: Anita Dąbek | źródło: n.pl

sportklub_plus_new.gif Dzięki zakupionym prawom do nadawania spotkań Pucharu Anglii - The FA Cup, SPORTKLUB będą prezentować wszystkie mecze w sezonie 2009 (jesień 2008 oraz wiosna 2009) oraz przez kolejne dwa sezony. Pierwsze starcia między walczącymi drużynami będzie można obejrzeć od 7 listopada.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Poza samą rywalizacją zaprezentowane zostaną wywiady z piłkarzami oraz przygotowane zostaną specjalne magazyny poświęcone tematom rozgrywek. Puchar Anglii stał się ikoną sportu w Wielkiej Brytanii. Ma już 134 lata, a wciąż co roku interesują się nim miliony kibiców nie tylko na Wyspach, ale i na całym świecie. Rozgrywki prestiżem dorównują nawet rozgrywkom Premier League, a na zdobywcę pucharu spływa splendor nie mniejszy niż na mistrza Anglii. Dlatego też każda drużyna w Anglii z ogromnym zapałem w swoim najmocniejszym składzie zawodników bierze udział w tych rozgrywkach, których oficjalna nazwa to The FA Cup.
Pierwszy finał tych rozgrywek odbył się 16 marca 1872 r. pomiędzy drużynami Wanderers F.C. i Royal Engineers A.F.C., w obecności dwóch tysięcy widzów zgromadzonych na Kennington Oval. Wygrali ci pierwsi, a jedynego gola zdobył Morton Peto Betts. Obecnie finały rozgrywane są na znanym stadionie Wembley.

Widzowie będą mogli podziwiać najlepszych piłkarzy i oglądać wszystkie mecze na antenie kanałów SPORTKLUB i SPORTKLUB+.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Futbol w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Tivusat: Black card + CAM w UHD

Najnowsza karta Tivusat tzw. Black card z modułem CAM v.1.4...

790 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...