Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sobota - 1 listopada 2008
Premier League (Anglia): Everton vs. Fulham (13:45)
-
Alfa TV (13E - Irdeto 2)
-
Canal+ France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
-
Canal+ Sport HD Scandinavia (0.8W - Conax)
-
Diema 2 (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
Eurosport 2 FAPL (13E - Viaccess PC 2.6)
-
Gol TV (30W - PowerVu)
-
Kanal 5 Denmark (0.8W - Conax)
-
Nova Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Pink Montenegro (16E - Irdeto 2)
-
Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
-
Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
-
Showtime Maghreb (13E & 7W - Viaccess PC 2.5/Irdeto 2)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia HD 1 (13E - Videoguard)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
-
Spormax (7E - Cryptoworks)
-
Spormax HD (7E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 3 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport HD Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
-
Sport TV HD (30W - Nagravision 3)
Premier League (Rosja): CSKA Moscow vs. Spartak Moscow (14:00)
-
Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
-
Piervyj Kanał Russia (40E - FTA/MPEG-4 !!!)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Nova Sports 7 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Ring TV (16E - Cryptoworks)
-
SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
-
Retransmisja (22:10): Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
Super Lig (Turcja): Istanbul BSB vs. Trabzonspor (14:00)
-
Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
Serie B (Włochy): Avellino vs. Sassuolo (15:00)
-
RAI International Africa (13E - BISS)
NB I (Węgry): Vasas vs. Fehérvár (15:00)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
Bundesliga (Niemcy): Bayern Munich vs. Arminia Bielefeld (15:30)
-
Arena Bundesliga 1 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
SportKlub + Hungary (4W - Cryptoworks)
-
Retransmisja (18:00): SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
Bundesliga (Niemcy): Werder Bremen vs. Hertha Berlin (15:30)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Arena Bundesliga 3 (19.2E - Cryptoworks)
-
Federalna TV (11W - BISS)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SportKlub Hrvatska (1W - Nagravision 2)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (17:35): Dubai Sports 1 (26E & 7W - FTA)
-
Retransmisja (18:00): Gol TV (30W - PowerVu)
-
Retransmisja (23:00): Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)
Bundesliga (Niemcy): Energie Cottbus vs. Schalke 04 (15:30)
-
Arena Bundesliga 2 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
Bundesliga (Niemcy): Stuttgart vs. FC Cologne (15:30)
-
SportKlub + Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Arena Bundesliga 4 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
-
SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
Bundesliga (Niemcy): Hoffenheim vs. Karlsruher (15:30)
-
Arena Bundesliga 5 (19.2E - Cryptoworks)
-
ATV Austria (19.2E - BetaCrypt)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
Bundesliga (Niemcy): Hannover 96 vs. Hamburg (15:30)
-
Dubai Sports 1 (26E & 7W - FTA)
-
Arena Bundesliga 6 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
Premier League (Szkocja): Rangers vs. Inverness CT (16:00)
-
Al Jazeera Sport +3 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
SKY Calcio 13 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
-
Sport Plus (39E - BISS)
Premier League (Anglia): Chelsea vs. Sunderland (16:00)
-
Canal+ Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Prima TV (23.5 & 19.2E - Cryptoworks)
-
RTL Hrvatska (5W - Viaccess PC 2.5)
-
Show Sports 4 (7W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
-
Retransmisja (2.11 - 0:00): Alfa TV (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (21:00): Diema 2 (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
Retransmisja (20:10): Gol TV (30W - PowerVu)
Premier League (Anglia): Manchester United vs. Hull City (16:00)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 2)
-
Alfa TV (13E - Irdeto 2)
-
BHT 1 (16E & 12.5W - Viaccess PC 2.5)
-
Canal+ Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport HD Scandinavia (0.8W - Conax)
-
Diema (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
Eurosport 2 FAPL (13E - Viaccess PC 2.6)
-
Gol TV (30W - PowerVu)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
RTS 2 (16E - Videoguard)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
-
Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
-
Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
-
Sport 3 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
-
Retransmisja (21:00): Nova Sports 4 (13E - Irdeto 2)
Premier League (Anglia): Stoke City vs. Arsenal (16:00)
-
Canal+ Sport Extra Scandinavia (0.8W - Conax)
-
Diema 2 (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
Showtime Extreme Sports (7W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
-
Spormax (7E - Cryptoworks)
-
Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (23:10): NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Premier League (Anglia): Portsmouth vs. Wigan Athletic (16:00)
-
Show Series Extra (7W - Irdeto 2)
Premier League (Anglia): Middlesbrough vs. West Ham United (16:00)
-
Show Shasha Extra (7W - Irdeto 2)
Premier League (Anglia): West Bromwich Albion vs. Blackburn Rovers (16:00)
-
Show Comedy Extra (7W - Irdeto 2)
Liga 1 (Rumunia): Farul Constanta vs. FC Brasov (16:00)
-
GSP TV 1 (0.8W - Nagravision 2/3)
Premier League (Szkocja): Motherwell vs. Hamilton Academical (16:00)
-
BBC Alba (28.2E - FTA)
Ligat Al (Izrael): Hakoach Ramat Gan vs. Maccabi Haifa (16:20)
-
The Israeli Network (13E - Viaccess PC 2.5)
Premier League (Rosja): Zenit St Petersburg vs. Khimki (17:00)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Serie A (Włochy): Reggiana vs. Internazionale (18:00)
-
NTV Spor (42E - FTA/BISS)
-
Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Kanal 9 Sweden (0.8W - Conax)
-
RAI International Africa (13E - BISS)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia HD 1 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
Retransmisja (20:10): Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
Liga 1 (Rumunia): Universitatea Craiova vs. Otopeni (18:00)
-
GSP TV 1 (0.8W - Nagravision 2/3)
Super Lig (Turcja): Eskisehirspor vs. Fenerbahçe (18:00)
-
Al Jazeera Sport +4 (7W - Irdeto 2)
-
Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
-
Lig TV HD (7E - Cryptoworks)
Bundesliga (Austria): Austria Kärnten vs. SV Ried (18:00)
-
Premiere Austria (19.2E - Nagravision 2)
Bundesliga (Austria): SCR Altach vs. SV Mattersburg (18:00)
-
Premiere Austria (19.2E - Nagravision 2)
-
SportKlub + Hungary (4W - Cryptoworks)
Bundesliga (Austria): LASK Linz vs. Salzburg (18:00)
-
Premiere Austria (19.2E - Nagravision 2)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
Super League (Grecja): Aris Thessaloniki vs. AEL Larissa (18:00)
-
Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
Championship (Anglia): Cardiff City vs. Wolves (18:20)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport Italia (13E - Videoguard)
-
SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
-
Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
Premier League (Anglia): Tottenham Hotspur vs. Liverpool (18:30)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 2)
-
A2 (62E & 1W - FTA)
-
Slovenia TV 2 (13E - FTA/Viaccess PC 2.6)
-
Canal+ Sport 1 Norge (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
-
Diema (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
Eurosport 2 FAPL (13E - Viaccess PC 2.6)
-
Nova Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Pink Montenegro (16E - Irdeto 2)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
RTS 2 (16E - Videoguard)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
-
Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
-
Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
-
Showtime Maghreb (13E & 7W - Viaccess PC 2.5/Irdeto 2)
-
SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
-
Spormax (7E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport TV 3 (30W - Nagravision 3)
Ligat Al (Izrael): Maccabi Tel Aviv vs. Ironi Kiryat Shmona (18:30)
-
The Israeli Network (13E - Viaccess PC 2.5)
Eredivisie (Holandia): Twente vs. Ajax (18:45)
-
Al Jazeera Sport 2 (7W - FTA)
-
Alfa TV Macedonia (16E - FTA)
-
Canal+ Sport Extra Scandinavia (0.8W - Conax)
-
Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Ring TV (16E - Cryptoworks)
-
SportKlub Hrvatska (1W - Nagravision 2)
-
SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
-
Retransmisja (22:20): Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
Ligue 1 (Francja): Toulouse vs. Caen (19:00)
-
Orange Sport (13E - Seca 2)
-
Kanal A (42E - FTA)
-
TV 5 Monde Orient (26E & 7W - FTA)
-
A la Carté 6 (19.2E - Seca 2)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
Ligue 1 (Francja): Auxerre vs. Valenciennes (19:00)
-
A la Carté 1 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Lille vs. Nantes (19:00)
-
A la Carté 2 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Lorient vs. Grenoble (19:00)
-
A la Carté 3 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Nancy vs. Bordeaux (19:00)
-
A la Carté 4 (19.2E - Seca 2)
-
Retransmisja (22:30): Canal+ Sport (13E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Nice vs. Paris St Germain (19:00)
-
A la Carté 5 (19.2E - Seca 2)
Primera División (Argentyna): Argentinos Jnrs vs. Tigre (19:10)
-
Retransmisja (23:50): Gol TV (30W - PowerVu)
Eredivisie (Holandia): PSV Eindhoven vs. Willem II (19:45)
-
Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
-
Eredivisie Live 2 (23.5E - Seca 2)
-
Retransmisja (20:00): Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
Eredivisie (Holandia): NAC Breda vs. Groningen (19:45)
-
Eredivisie Live 3 (23.5E - Seca 2)
Super Liga (Portugalia): Naval vs. FC Porto (19:45)
-
Spormax (7E - Cryptoworks)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
LFP Primera División (Hiszpania): Málaga vs. Barcelona (20:00)
-
Canal+ Sport 2 (13E - Seca 2)
-
Sitel (16E - FTA)
-
Kanal 1 Türkiye (42E - FTA/BISS)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Kanal 5 Denmark (0.8W - Conax)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
-
Sky Sports Xtra UK (28.2E - Videoguard)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
Taquilla 1 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
TV 4 Sport (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (20:30): SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
-
Retransmisja (22:00): Taquilla 4 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
LFP Primera División (Hiszpania): Atlético Madrid vs. Mallorca (20:00)
-
Al Jazeera Sport +4 (7W - Irdeto 2)
-
Taquilla 3 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
LFP Primera División (Hiszpania): Athletic Bilbao vs. Villarreal (20:00)
-
Al Jazeera Sport +3 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Taquilla 2 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
Liga 1 (Rumunia): Dinamo Bucharest vs. Steaua Bucharest (20:00)
-
Antena International (16E - FTA)
-
Antena 1 Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Serie A (Włochy): Juventus vs. Roma (20:30)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 2)
-
Canal+ Sport HD (13E - Seca 2)
-
RTR Sport (40E - FTA/MPEG-4 !!!)
-
NTV Spor (42E - FTA/BISS)
-
Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
HRT 2 (13E - Viaccess PC 2.5)
-
RAI International Africa (13E - BISS)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia HD 1 (13E - Videoguard)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
-
Sport+ (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
-
TV Avala (16E - VideoGuard)
Setanta Sports Cup (Irlandia): Cork City vs. Glentoran (20:30)
-
Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)
-
Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)
Eredivisie (Holandia): Heerenveen vs. AZ Alkmaar (20:45)
-
Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Marseille vs. St Etienne (21:00)
-
Orange Sport (13E - Seca 2)
-
Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA)
-
Kanal A (42E - FTA)
-
Nova Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Orange Foot (13E & 5W - Viaccess PC 3.0)
-
Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)
-
Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
-
Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
Primera División (Argentyna): Lanús vs. River Plate (21:20)
-
SportKlub + Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
SportKlub + Hungary (4W - Cryptoworks)
-
SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
Campeonatos (Brazylia): Flamengo vs. Portuguesa (21:20)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Nova Sports 7 (13E - Irdeto 2)
-
Spormax (7E - Cryptoworks)
-
Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Retransmisja (2.11 - 0:35): RTRS (11W - BISS)
-
Retransmisja (2.11 - 0:00): Sport.Ro (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
LFP Primera División (Hiszpania): Valencia vs. Racing Santander (22:00)
-
Canal+ Sport 2 (13E - Seca 2)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Arena Bundesliga Home (19.2E - Cryptoworks)
-
Kanal 5 Denmark (0.8W - Conax)
-
La Sexta (30W - PowerVu)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
Sky Sports Xtra UK (28.2E - Videoguard)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
TV 4 Sport (0.8W - Conax)
-
TV Canaria Gomera (30W - BISS)
-
Retransmisja (22:15): SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
Super Liga (Portugalia): Rio Ave vs. Sporting Lisbon (22:00)
-
RTP International (19.2E & 13E - FTA)
-
Alfa TV (13E - Irdeto 2)
-
Gol TV (30W - PowerVu)
-
Ring TV (16E - Cryptoworks)
-
RTP 1 (30W - Nagravision 3)
-
RTP Africa (30W - Nagravision 3)
-
RTP Madeira (30W - Nagravision 3)
-
Retransmisja (23:00): Orange Sport (13E - Seca 2)
Legenda
-
Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
-
Na zielono oznaczono kanały niekodowane
-
Na pomarańczowo oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA
-
Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.