reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-09-25 - 2021-09-26

Futbol w telewizji 2.11.2008

dodano: 2008-11-01 08:25 | aktualizacja: 2008-11-01 08:34
autor: Mr. Orbita | źródło: LJ

futbol_w_tv_www.jpg Alternatywne możliwości odbioru piłkarskich transmisji satelitarnych. Do odbioru kanałów z pozycji satelitarnych 42E, 26E i 7W wymagane są większe anteny - zalecana: 130cm. Do odbioru części kanałów z pozycji satelitarnej 28.2E (w tym ITV i BBC) wymagane są większe anteny - zalecana: 200cm - 300cm. Konieczne są też najwyższej jakości, sprawdzone i wyselekcjonowane konwertery 0,2dB - 0,3dB.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Niedziela - 2 listopada 2008


Premier League (Rosja): Luch Energiya vs. Amkar (10:00)
- NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)


Premier League (Rosja): Saturn vs. Rubin Kazan' (12:15)
- Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
- Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- Ring TV (16E - Cryptoworks)
- SKY Calcio 8 (13E - Videoguard)
- SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)


Eredivisie (Holandia): Roda JC vs. Feyenoord (12:30)
- Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA)
- Alfa TV Macedonia (16E - FTA)
- Canal+ Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
- Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- Gol TV (30W - PowerVu)
- NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
- Retransmisja (19:00): Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)


Eredivisie (Holandia): Vitesse Arnhem vs. ADO Den Haag (12:30)
- Eredivisie Live 2 (23.5E - Seca 2)


A PFG (Bułgaria): Botev Plovdiv vs. Slavia Sofia (13:00)
- Ring TV (16E - Cryptoworks)


Liga 1 (Rumunia): Otelul Galati vs. Poli Timisoara (13:00)
- GSP TV 1 (0.8W - Nagravision 2/3)


2. Bundesliga (Niemcy): St Pauli vs. Nuremberg (14:00)
- SportKlub + Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
- Arena Bundesliga 4 (19.2E - Cryptoworks)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
- SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
- SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
- SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)


2. Bundesliga (Niemcy): Koblenz vs. Duisburg (14:00)
- Arena Bundesliga 3 (19.2E - Cryptoworks)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
- SportKlub + Hungary (4W - Cryptoworks)


2. Bundesliga (Niemcy): Rot-Weiss Ahlen vs. Mainz 05 (14:00)
- SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
- Arena Bundesliga 1 (19.2E - Cryptoworks)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
- SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)


2. Bundesliga (Niemcy): Rot-Weiss Oberhausen vs. Hansa Rostock (14:00)
- Arena Bundesliga 2 (19.2E - Cryptoworks)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)


2. Bundesliga (Niemcy): Ingolstadt 04 vs. Freiburg (14:00)
- Arena Bundesliga 5 (19.2E - Cryptoworks)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)


2. Bundesliga (Niemcy): Osnabrück vs. Augsburg (14:00)
- Arena Bundesliga 6 (19.2E - Cryptoworks)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)


Super Lige (Serbia): Jagodina vs. Napredak (14:00)
- RTS 2 (16E - Videoguard)


Super Lig (Turcja): Kayserispor vs. Besiktas (14:00)
- Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
- Lig TV HD (7E - Cryptoworks)


Championship (Anglia): Derby County vs. Nottingham Forest (14:15)
- Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
- DigitAlb SuperSport 5 (16E - Conax)
- Ring TV (16E - Cryptoworks)
- Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
- Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
- Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
- SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
- Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)


Ekstraklasa (Polska): Górnik Zabrze vs. GKS Bełchatów (14:30)
- Orange Sport (13E - Seca 2)


Eredivisie (Holandia): Utrecht vs. Heracles Almelo (14:30)
- Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)


Eredivisie (Holandia): Sparta Rotterdam vs. NEC Nijmegen (14:30)
- Eredivisie Live 3 (23.5E - Seca 2)


Premier League (Rosja): Spartak Nalchik vs. Tom' Tomsk (14:30)
- NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)


Serie A (Włochy): Siena vs. Fiorentina (15:00)
- Al Jazeera Sport +3 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
- RAI International Africa (13E - BISS)
- SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia HD 1 (13E - Videoguard)
- Teledeporte (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- Retransmisja (19:20): Polsat Sport (13E - Nagravision 2)


Serie A (Włochy): Lazio vs. Catania (15:00)
- Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
- Canal+ Spain (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- Canal+ Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
- Canal+ Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
- DigitAlb SuperSport 2 (16E - Conax)
- ESPN Pacrim (15W - PowerVu)
- SKY Calcio 5 (13E - Videoguard)
- Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- Sport TV (30W - Nagravision 3)
- Retransmisja (17:00): Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)


Serie A (Włochy): Sampdoria vs. Torino (15:00)
- DigitAlb SuperSport 1 (16E - Conax)
- SKY Calcio 7 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia HD 2 (13E - Videoguard)


Serie A (Włochy): Atalanta vs. Lecce (15:00)
- SKY Calcio 6 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)


Serie A (Włochy): Udinese vs. Genoa (15:00)
- NTV Spor (42E - FTA/BISS)
- Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
- DigitAlb SuperSport 3 (16E - Conax)
- SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
- Retransmisja (17:10): Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
- Retransmisja (20:30): Alfa TV (13E - Irdeto 2)


Serie A (Włochy): Cagliari vs. Bologna (15:00)
- Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- SKY Calcio 4 (13E - Videoguard)


Serie A (Włochy): Palermo vs. Chievo (15:00)
- SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)


Premier League (Szkocja): Hearts vs. Celtic (15:00)
- Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
- Gol TV (30W - PowerVu)
- Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)
- Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)


Bundesliga (Austria): Austria Vienna vs. Sturm Graz (15:30)
- ORF 1 (19.2E - Cryptoworks/Nagravision 2)
- Premiere Austria (19.2E - Nagravision 2)


Super League (Grecja): AEK Athens vs. Asteras Tripolis (15:45)
- Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)


Ekstraklasa (Polska): Jagiellonia Białystok vs. Cracovia Kraków (16:45)
- Orange Sport (13E - Seca 2)


Ekstraklasa (Polska): Wisła Kraków vs. Ruch Chorzów (17:00)
- Canal+ Sport (13E - Seca 2)
- Canal+ Sport HD (13E - Seca 2)
- Retransmisja (21:10): Orange Sport (13E - Seca 2)


Ligue 1 (Francja): Le Havre vs. Monaco (17:00)
- Kanal A (42E - FTA)
- A la Carté 1 (19.2E - Seca 2)
- DigitAlb SuperSport 4 (16E - Conax)
- NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
- Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 1 Romania (0.8W - Conax)


Ligue 1 (Francja): Rennes vs. Sochaux (17:00)
- A la Carté 2 (19.2E - Seca 2)


Premier League (Anglia): Bolton Wanderers vs. Manchester City (17:00)
- Canal+ Sport 2 (13E - Seca 2)
- Canal+ Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
- Canal+ Sport HD Scandinavia (0.8W - Conax)
- Diema (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
- DigitAlb SuperSport 1 (16E - Conax)
- DigitAlb SuperSport HD 1 (16E - Conax)
- Eurosport 2 FAPL (13E - Viaccess PC 2.6)
- Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
- NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- Pink Montenegro (16E - Irdeto 2)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
- RTS 2 (16E - Videoguard)
- Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
- Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
- Showtime Maghreb (13E & 7W - Viaccess PC 2.5/Irdeto 2)
- SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia HD 2 (13E - Videoguard)
- Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
- Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
- Spormax (7E - Cryptoworks)
- Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- Sport 3 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- Sport HD Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- Teledeporte (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- Retransmisja (19:15): Canal+ Sport (13E - Seca 2)
- Retransmisja (23:30): Alfa TV (13E - Irdeto 2)


Bundesliga (Niemcy): Borussia Dortmund vs. Bochum (17:00)
- SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
- Arena Bundesliga 1 (19.2E - Cryptoworks)
- DigitAlb SuperSport 3 (16E - Conax)
- Federalna TV (11W - BISS)
- NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
- SKY Calcio 9 (13E - Videoguard)
- Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
- SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
- SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
- Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)


Bundesliga (Niemcy): Munchengladbach vs. Eintracht Frankfurt (17:00)
- SportKlub + Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
- Arena Bundesliga 2 (19.2E - Cryptoworks)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
- SportKlub + Hungary (4W - Cryptoworks)
- Retransmisja (19:00): SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)


LFP Primera División (Hiszpania): Recreativo Huelva vs. Getafe (17:00)
- Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
- Taquilla 3 (19.2E & 30W - Nagravision 3)


LFP Primera División (Hiszpania): Valladolid vs. Sevilla (17:00)
- DigitAlb SuperSport 2 (16E - Conax)
- Taquilla 2 (19.2E & 30W - Nagravision 3)


LFP Primera División (Hiszpania): Espanyol vs. Osasuna (17:00)
- Gol TV (30W - PowerVu)
- Taquilla 4 (19.2E & 30W - Nagravision 3)


LFP Primera División (Hiszpania): Sporting Gijón vs. Numancia (17:00)
- Taquilla 5 (19.2E & 30W - Nagravision 3)


Premier League (Rosja): Terek Grozny vs. FC Moscow (17:00)
- NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)


NB I (Węgry): MTK Budapest vs. Debrecen (17:30)
- Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)


Super Ligaen (Dania): Vejle BK vs. FC Copenhagen (17:30)
- Retransmisja (19:10): Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)


Super League (Grecja): Olympiacos vs. Ergotelis (18:00)
- Alfa TV (13E - Irdeto 2)


Super League (Grecja): Iraklis Saloniki vs. PAOK Thessaloniki (18:00)
- Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)


Tippeligaen (Norwegia): Tromsø vs. Stabæk (18:00)
- Nova Sports 7 (13E - Irdeto 2)


Super Lig (Turcja): Galatasaray vs. Gaziantepspor (18:00)
- Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
- Lig TV HD (7E - Cryptoworks)


Ekstraklasa (Polska): Legia Warszawa vs. Lechia Gdańsk (19:00)
- Orange Sport (13E - Seca 2)


LFP Primera División (Hiszpania): Almería vs. Real Madrid (19:00)
- Canal+ Sport 2 (13E - Seca 2)
- Sitel (16E - FTA)
- NTV Spor (42E - FTA/BISS)
- Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
- DigitAlb SuperSport 2 (16E - Conax)
- Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
- NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
- SKY Calcio 9 (13E - Videoguard)
- SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
- Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- Taquilla 1 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- Retransmisja (21:00): Taquilla 2 (19.2E & 30W - Nagravision 3)


Afrykańska Liga Mistrzów (Kluby): Al Ahly vs. Cotonsport (19:00)
- Retransmisja (3.11 - 10:15): Eurosport PL (13E - Conax CAS7/Nagravision 2/Seca 2)
- Retransmisja (3.11 - 10:15): Eurosport Deutschland (19.2E - FTA & Analog)
- Retransmisja (3.11 - 10:15): British Eurosport (28.2E - Videoguard)
- Retransmisja (3.11 - 14:30): Eurosport France (13E - Viaccess PC 2.5)
- Retransmisja (3.11 - 10:15): Eurosport Nordic (0.8W - Conax)


Liga 1 (Rumunia): Rapid Bucharest vs. Gloria Buzau (19:30)
- GSP TV 1 (0.8W - Nagravision 2/3)


Campeonatos (Brazylia): Santos FC vs. Palmeiras (20:00)
- SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
- DigitAlb SuperSport 5 (16E - Conax)
- Sport Italia (13E - Videoguard)
- Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- Retransmisja (23:00): Nova Sports 7 (13E - Irdeto 2)
- Retransmisja (3.11 - 0:00): RTRS (11W - BISS)
- Retransmisja (3.11 - 1:00): Sport.Ro (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)


Gambrinus Liga (Czechy): Slovan Liberec vs. Mladá Boleslav (20:00)
- ČT 4 Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)


Primera División (Argentyna): Boca Juniors vs. San Lorenzo (20:20)
- NTV Plus Sport Classic (36E - Viaccess PC 2.5)
- Retransmisja (23:40): Gol TV (30W - PowerVu)
- Retransmisja (23:00): Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)


Serie A (Włochy): AC Milan vs. Napoli (20:30)
- Canal+ Polska (13E - Seca 2)
- RTR Sport (40E - FTA/MPEG-4 !!!)
- Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
- Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- Canal+ Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
- DigitAlb SuperSport 1 (16E - Conax)
- DigitAlb SuperSport HD 2 (16E - Conax)
- ESPN Pacrim (15W - PowerVu)
- Nova Sports 4 (13E - Irdeto 2)
- RAI International Africa (13E - BISS)
- SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard)
- Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- TV Avala (16E - VideoGuard)


Super Liga (Portugalia): Vitória Guimarães vs. Benfica (20:45)
- DigitAlb SuperSport 3 (16E - Conax)
- NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
- Ring TV (16E - Cryptoworks)
- Spormax (7E - Cryptoworks)
- Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
- Sport TV (30W - Nagravision 3)
- Retransmisja (22:30): Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)


LFP Primera División (Hiszpania): Real Betis vs. Deportivo La Coruña (21:00)
- Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
- Canal+ Spain (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- Canal+ Spain HD (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- DigitAlb SuperSport 2 (16E - Conax)
- Nova Sports 7 (13E - Irdeto 2)
- SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
- SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
- Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
- Retransmisja (21:30): Canal+ ...30 (19.2E & 30W - Nagravision 3)


Ligue 1 (Francja): Lyon vs. Le Mans (21:00)
- Canal+ Sport 2 (13E - Seca 2)
- Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA)
- Kanal A (42E - FTA)
- Canal+ France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
- DigitAlb SuperSport 4 (16E - Conax)
- Gol TV (30W - PowerVu)
- Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
- NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
- SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
- Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
- Retransmisja (3.11 - 1:15): Canal+ Sport (13E - Seca 2)
- Retransmisja (23:15): SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)


Legenda
- Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
- Na zielono oznaczono kanały niekodowane
- Na pomarańczowo oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA
- Na czerwono oznaczono kanały kodowane


Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.



Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Futbol w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...

Konwerter Monoblock Twin 6° Opticum LMTP-04H

Tania wersja konwertera Universal Monoblock Twin marki Opticum (6 stopni...

99 zł Więcej...

Uchwyt masztu do krokwi

uchwyt masztu do krokwi

130 zł Więcej...