dodano: 2008-11-01 08:25 | aktualizacja:
2008-11-01 08:34
autor: Mr. Orbita |
źródło: LJ
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Niedziela - 2 listopada 2008
Premier League (Rosja): Luch Energiya vs. Amkar (10:00)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Premier League (Rosja): Saturn vs. Rubin Kazan' (12:15)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Ring TV (16E - Cryptoworks)
-
SKY Calcio 8 (13E - Videoguard)
-
SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
Eredivisie (Holandia): Roda JC vs. Feyenoord (12:30)
-
Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA)
-
Alfa TV Macedonia (16E - FTA)
-
Canal+ Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Gol TV (30W - PowerVu)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
Retransmisja (19:00): Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)
Eredivisie (Holandia): Vitesse Arnhem vs. ADO Den Haag (12:30)
-
Eredivisie Live 2 (23.5E - Seca 2)
A PFG (Bułgaria): Botev Plovdiv vs. Slavia Sofia (13:00)
-
Ring TV (16E - Cryptoworks)
Liga 1 (Rumunia): Otelul Galati vs. Poli Timisoara (13:00)
-
GSP TV 1 (0.8W - Nagravision 2/3)
2. Bundesliga (Niemcy): St Pauli vs. Nuremberg (14:00)
-
SportKlub + Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Arena Bundesliga 4 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
2. Bundesliga (Niemcy): Koblenz vs. Duisburg (14:00)
-
Arena Bundesliga 3 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
SportKlub + Hungary (4W - Cryptoworks)
2. Bundesliga (Niemcy): Rot-Weiss Ahlen vs. Mainz 05 (14:00)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Arena Bundesliga 1 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
2. Bundesliga (Niemcy): Rot-Weiss Oberhausen vs. Hansa Rostock (14:00)
-
Arena Bundesliga 2 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
2. Bundesliga (Niemcy): Ingolstadt 04 vs. Freiburg (14:00)
-
Arena Bundesliga 5 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
2. Bundesliga (Niemcy): Osnabrück vs. Augsburg (14:00)
-
Arena Bundesliga 6 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
Super Lige (Serbia): Jagodina vs. Napredak (14:00)
-
RTS 2 (16E - Videoguard)
Super Lig (Turcja): Kayserispor vs. Besiktas (14:00)
-
Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
-
Lig TV HD (7E - Cryptoworks)
Championship (Anglia): Derby County vs. Nottingham Forest (14:15)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
-
DigitAlb SuperSport 5 (16E - Conax)
-
Ring TV (16E - Cryptoworks)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
-
SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
-
Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
Ekstraklasa (Polska): Górnik Zabrze vs. GKS Bełchatów (14:30)
-
Orange Sport (13E - Seca 2)
Eredivisie (Holandia): Utrecht vs. Heracles Almelo (14:30)
-
Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
Eredivisie (Holandia): Sparta Rotterdam vs. NEC Nijmegen (14:30)
-
Eredivisie Live 3 (23.5E - Seca 2)
Premier League (Rosja): Spartak Nalchik vs. Tom' Tomsk (14:30)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Serie A (Włochy): Siena vs. Fiorentina (15:00)
-
Al Jazeera Sport +3 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
RAI International Africa (13E - BISS)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia HD 1 (13E - Videoguard)
-
Teledeporte (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Retransmisja (19:20): Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
Serie A (Włochy): Lazio vs. Catania (15:00)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Canal+ Spain (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Canal+ Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
-
DigitAlb SuperSport 2 (16E - Conax)
-
ESPN Pacrim (15W - PowerVu)
-
SKY Calcio 5 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
-
Retransmisja (17:00): Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
Serie A (Włochy): Sampdoria vs. Torino (15:00)
-
DigitAlb SuperSport 1 (16E - Conax)
-
SKY Calcio 7 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia HD 2 (13E - Videoguard)
Serie A (Włochy): Atalanta vs. Lecce (15:00)
-
SKY Calcio 6 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
Serie A (Włochy): Udinese vs. Genoa (15:00)
-
NTV Spor (42E - FTA/BISS)
-
Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
DigitAlb SuperSport 3 (16E - Conax)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
Retransmisja (17:10): Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
-
Retransmisja (20:30): Alfa TV (13E - Irdeto 2)
Serie A (Włochy): Cagliari vs. Bologna (15:00)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
SKY Calcio 4 (13E - Videoguard)
Serie A (Włochy): Palermo vs. Chievo (15:00)
-
SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
Premier League (Szkocja): Hearts vs. Celtic (15:00)
-
Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
-
Gol TV (30W - PowerVu)
-
Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
Bundesliga (Austria): Austria Vienna vs. Sturm Graz (15:30)
-
ORF 1 (19.2E - Cryptoworks/Nagravision 2)
-
Premiere Austria (19.2E - Nagravision 2)
Super League (Grecja): AEK Athens vs. Asteras Tripolis (15:45)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
Ekstraklasa (Polska): Jagiellonia Białystok vs. Cracovia Kraków (16:45)
-
Orange Sport (13E - Seca 2)
Ekstraklasa (Polska): Wisła Kraków vs. Ruch Chorzów (17:00)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 2)
-
Canal+ Sport HD (13E - Seca 2)
-
Retransmisja (21:10): Orange Sport (13E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Le Havre vs. Monaco (17:00)
-
Kanal A (42E - FTA)
-
A la Carté 1 (19.2E - Seca 2)
-
DigitAlb SuperSport 4 (16E - Conax)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
Ligue 1 (Francja): Rennes vs. Sochaux (17:00)
-
A la Carté 2 (19.2E - Seca 2)
Premier League (Anglia): Bolton Wanderers vs. Manchester City (17:00)
-
Canal+ Sport 2 (13E - Seca 2)
-
Canal+ Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
-
Canal+ Sport HD Scandinavia (0.8W - Conax)
-
Diema (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
DigitAlb SuperSport 1 (16E - Conax)
-
DigitAlb SuperSport HD 1 (16E - Conax)
-
Eurosport 2 FAPL (13E - Viaccess PC 2.6)
-
Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Pink Montenegro (16E - Irdeto 2)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
RTS 2 (16E - Videoguard)
-
Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
-
Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
-
Showtime Maghreb (13E & 7W - Viaccess PC 2.5/Irdeto 2)
-
SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia HD 2 (13E - Videoguard)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
-
Spormax (7E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 3 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport HD Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Teledeporte (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Retransmisja (19:15): Canal+ Sport (13E - Seca 2)
-
Retransmisja (23:30): Alfa TV (13E - Irdeto 2)
Bundesliga (Niemcy): Borussia Dortmund vs. Bochum (17:00)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Arena Bundesliga 1 (19.2E - Cryptoworks)
-
DigitAlb SuperSport 3 (16E - Conax)
-
Federalna TV (11W - BISS)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
SKY Calcio 9 (13E - Videoguard)
-
Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
-
SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
-
Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
Bundesliga (Niemcy): Munchengladbach vs. Eintracht Frankfurt (17:00)
-
SportKlub + Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Arena Bundesliga 2 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
SportKlub + Hungary (4W - Cryptoworks)
-
Retransmisja (19:00): SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
LFP Primera División (Hiszpania): Recreativo Huelva vs. Getafe (17:00)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Taquilla 3 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
LFP Primera División (Hiszpania): Valladolid vs. Sevilla (17:00)
-
DigitAlb SuperSport 2 (16E - Conax)
-
Taquilla 2 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
LFP Primera División (Hiszpania): Espanyol vs. Osasuna (17:00)
-
Gol TV (30W - PowerVu)
-
Taquilla 4 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
LFP Primera División (Hiszpania): Sporting Gijón vs. Numancia (17:00)
-
Taquilla 5 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
Premier League (Rosja): Terek Grozny vs. FC Moscow (17:00)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
NB I (Węgry): MTK Budapest vs. Debrecen (17:30)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
Super Ligaen (Dania): Vejle BK vs. FC Copenhagen (17:30)
-
Retransmisja (19:10): Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
Super League (Grecja): Olympiacos vs. Ergotelis (18:00)
-
Alfa TV (13E - Irdeto 2)
Super League (Grecja): Iraklis Saloniki vs. PAOK Thessaloniki (18:00)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
Tippeligaen (Norwegia): Tromsø vs. Stabæk (18:00)
-
Nova Sports 7 (13E - Irdeto 2)
Super Lig (Turcja): Galatasaray vs. Gaziantepspor (18:00)
-
Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
-
Lig TV HD (7E - Cryptoworks)
Ekstraklasa (Polska): Legia Warszawa vs. Lechia Gdańsk (19:00)
-
Orange Sport (13E - Seca 2)
LFP Primera División (Hiszpania): Almería vs. Real Madrid (19:00)
-
Canal+ Sport 2 (13E - Seca 2)
-
Sitel (16E - FTA)
-
NTV Spor (42E - FTA/BISS)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
DigitAlb SuperSport 2 (16E - Conax)
-
Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
SKY Calcio 9 (13E - Videoguard)
-
SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Taquilla 1 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Retransmisja (21:00): Taquilla 2 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
Afrykańska Liga Mistrzów (Kluby): Al Ahly vs. Cotonsport (19:00)
-
Retransmisja (3.11 - 10:15): Eurosport PL (13E - Conax CAS7/Nagravision 2/Seca 2)
-
Retransmisja (3.11 - 10:15): Eurosport Deutschland (19.2E - FTA & Analog)
-
Retransmisja (3.11 - 10:15): British Eurosport (28.2E - Videoguard)
-
Retransmisja (3.11 - 14:30): Eurosport France (13E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (3.11 - 10:15): Eurosport Nordic (0.8W - Conax)
Liga 1 (Rumunia): Rapid Bucharest vs. Gloria Buzau (19:30)
-
GSP TV 1 (0.8W - Nagravision 2/3)
Campeonatos (Brazylia): Santos FC vs. Palmeiras (20:00)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
DigitAlb SuperSport 5 (16E - Conax)
-
Sport Italia (13E - Videoguard)
-
Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Retransmisja (23:00): Nova Sports 7 (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (3.11 - 0:00): RTRS (11W - BISS)
-
Retransmisja (3.11 - 1:00): Sport.Ro (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Gambrinus Liga (Czechy): Slovan Liberec vs. Mladá Boleslav (20:00)
-
ČT 4 Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
Primera División (Argentyna): Boca Juniors vs. San Lorenzo (20:20)
-
NTV Plus Sport Classic (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (23:40): Gol TV (30W - PowerVu)
-
Retransmisja (23:00): Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
Serie A (Włochy): AC Milan vs. Napoli (20:30)
-
Canal+ Polska (13E - Seca 2)
-
RTR Sport (40E - FTA/MPEG-4 !!!)
-
Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Canal+ Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
DigitAlb SuperSport 1 (16E - Conax)
-
DigitAlb SuperSport HD 2 (16E - Conax)
-
ESPN Pacrim (15W - PowerVu)
-
Nova Sports 4 (13E - Irdeto 2)
-
RAI International Africa (13E - BISS)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
TV Avala (16E - VideoGuard)
Super Liga (Portugalia): Vitória Guimarães vs. Benfica (20:45)
-
DigitAlb SuperSport 3 (16E - Conax)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Ring TV (16E - Cryptoworks)
-
Spormax (7E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
-
Retransmisja (22:30): Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
LFP Primera División (Hiszpania): Real Betis vs. Deportivo La Coruña (21:00)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Canal+ Spain (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Canal+ Spain HD (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
DigitAlb SuperSport 2 (16E - Conax)
-
Nova Sports 7 (13E - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
Retransmisja (21:30): Canal+ ...30 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
Ligue 1 (Francja): Lyon vs. Le Mans (21:00)
-
Canal+ Sport 2 (13E - Seca 2)
-
Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA)
-
Kanal A (42E - FTA)
-
Canal+ France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
-
DigitAlb SuperSport 4 (16E - Conax)
-
Gol TV (30W - PowerVu)
-
Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
-
SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
-
Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (3.11 - 1:15): Canal+ Sport (13E - Seca 2)
-
Retransmisja (23:15): SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
Legenda
-
Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
-
Na zielono oznaczono kanały niekodowane
-
Na pomarańczowo oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA
-
Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.