reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Od 7 listopada gala boksu z Chin w Polsacie

dodano: 2008-11-02 13:29 | aktualizacja: 2008-11-02 13:48
autor: Anita Dąbek | źródło: polsatsport.tv

Polsat Sport Extra Logo Od piątku 7 listopada czeka nas kolejna seria bezpośrednich transmisji walk bokserskich - już w piątek Gala w Chinach z udziałem Andrzeja Gołoty, potem Artur Abraham - Raul Marquez, Joe Calzaghe - Roy Jones Jr, a w kolejnym tygodniu Jermain Taylor - Jeff Lacy.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Obok zapowiadanej wcześniej Gali z Chin z udziałem Andrzeja Gołoty (7.11 - godz. 12.30 w Polsacie Sport Extra, także w Polsacie otwartym) mamy w nocy z soboty na niedzielę 8/9.11 pojedynek Joe Calzaghe - Roy Jones Jr, a wcześniej wspomniany pojedynek Abraham - Marquez.

W piątek 7 listopada - wielki powrót Andrzeja Gołoty, który w dobrze znanej naszym siatkarzom pięknej hali Sichuan Gymnasium w Shengdu w Chinach zmierzy się z Ray'em Austinem (USA). Podczas bezpośredniej transmisji od godz. 12.30 w Polsacie Sport Extra zobaczymy też wcześniej walki doskonale znanych fighterów - kolejno: Antonio Barrera vs Sammy Ventura (obaj Meksyk), Juan Palacios (Nikaragua) vs Tesuo Misawa (Japonia) i Jameel Mc Cline vs Mike Molo (obaj USA). Zwycięstwo da Gołocie prawo walki 20. grudnia z Nikołajem Wałujewem o pas mistrza świata!

W sobotę 8.11 od godz. 20.00 transmisja w Polsacie Sport Extra gali w Bambergu, a w niej walka wieczoru "King" Artur Abraham - Raul Marquez o pas mistrza świata wagi średniej IBF.

W nocy z soboty na niedzielę (8/9. listopada) o godz. 3.00 również w Polsacie Sport Extra pojedynek dwóch znakomitych pięściarzy wagi średniej mających w dorobku mnóstwo mistrzowskich pasów: Joe Calzaghe (na zdj., Wielka Brytania) - Roy Jones Jr (USA). Bezpośrednia transmisja z Madison Square Garden w Nowym Jorku.

W kolejną noc z soboty na niedzielę (15/16.11) w Polsacie Sport Extra walka eliminacyjna w Nashville do pojedynku o tytuł mistrza świata WBC wagi super średniej Jermain Taylor - Jeff Lacy(obaj USA).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

125 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...

Tivusat: Black card + CAM w UHD

Najnowsza karta Tivusat tzw. Black card z modułem CAM v.1.4...

790 zł Więcej...