Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Piątek - 7 listopada 2008
Copa Sudamericana (Kluby): Boca Juniors vs. Internacional (0:00)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Retransmisja (21:00): Sport Italia (13E - Videoguard)
Copa Sudamericana (Kluby): Chivas Guadalajara vs. River Plate (2:30)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)
-
Retransmisja (17:15): Sport Italia (13E - Videoguard)
Major League Soccer (USA): Chicago Fire vs. New England (2:30)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
-
SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia HD 1 (13E - Videoguard)
-
SportKlub + Hungary (4W - Cryptoworks)
-
Retransmisja (16:20): SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
Liga 1 (Rumunia): Gloria Buzau vs. Universitatea Craiova (16:00)
-
GSP TV 1 (0.8W - Nagravision 2/3)
Premier League (Rosja): Khimki vs. Tom' Tomsk (16:00)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Ekstraklasa (Polska): GKS Bełchatów vs. Cracovia Kraków (17:45)
-
Orange Sport (13E - Seca 2)
2. Bundesliga (Niemcy): Wehen vs. Kaiserslautern (18:00)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Arena Bundesliga 1 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
2. Bundesliga (Niemcy): Nuremberg vs. FSV Frankfurt (18:00)
-
Arena Bundesliga 2 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
2. Bundesliga (Niemcy): Alemannia Aachen vs. Koblenz (18:00)
-
Arena Bundesliga 3 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
Liga 1 (Rumunia): Unirea Urziceni vs. Otelul Galati (19:30)
-
GSP TV 1 (0.8W - Nagravision 2/3)
Ekstraklasa (Polska): Polonia Bytom vs. Legia Warszawa (20:00)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 2)
-
Canal+ Sport HD (13E - Seca 2)
-
Orange Sport (13E - Seca 2)
Bundesliga (Niemcy): FC Cologne vs. Hannover 96 (20:30)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Arena Bundesliga Home (19.2E - Cryptoworks)
-
Canal+ Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
-
ČT 4 Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
-
SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Treviso vs. Salernitana (20:45)
-
La 7 Cartapiù A (12.5W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
FA Cup (Anglia): Leeds United vs. Northampton Town (20:45)
-
SportKlub + Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Nova Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
-
SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
Eredivisie (Holandia): De Graafschap vs. NAC Breda (20:45)
-
Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
Premier League (Irlandia): Galway United vs. Finn Harps (20:45)
-
RTÉ Two (28.2E - Videoguard)
Legenda
-
Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
-
Na zielono oznaczono kanały niekodowane
-
Na pomarańczowo oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA
-
Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.