reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Napakowane pakiety Cyfry+ od 9,50 zł

dodano: 2008-11-10 20:54 | aktualizacja: 2008-11-10 23:54
autor: Janusz Sulisz | źródło: c+

cyfra+logo_sk_new.jpg Od 11 listopada platforma Cyfra+ wprowadza nową, świąteczną ofertę sprzedaży. Wszystkie pakiety (bez Powitalnego) dostępne będą w dwóch atrakcyjnych formach: za 50% ceny przez okres do 10 miesięcy lub z 25% rabatem przez okres do 18 miesięcy. Interesująca jest umowa w promocji Świąteczny Humax 2008.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CYFRA+ przysłała nam informacje o tych promocjach pod znamiennym tytułem: NAPAKOWANE PAKIETY JUŻ OD 9,50 zł. Świąteczne promocje CYFRY+, począwszy od 11 listopada 2008 - święta narodowego Polski, wprowadzają nowe podejście tej platformy do sytuacji na rynku. Dekodery CYFRY+ SD będą teraz dostępne bezpłatnie przez cały czas trwania umowy o abonament dla wszystkich pakietów. Czy to koniec dekoderów SD w Polsce? Dekodery CYFRA+ HD PVR z dyskiem będą przez 2 miesiące za 50 proc. Jest jeszcze jedna interesująca sprawa, umowy CYFRY+ w dobie kryzysu, skrócono do 12 lub 13 miesięcy, co może zaprocentować na początku przyszłego roku (Polacy nie znoszą umów dłuższych niż 1 rok). Inne platformy niewątpliwie powinny to przemyśleć, choć w CYFRZE+ pozostały też umowy 18 miesięczne. Kilka skróconych informacji o nowych promocjach CYFRY+: - ceny dekoderów CYFRA+ na sprzedaż: 49 zł - Philips DSR, Pace i Strong. - ceny anten na sprzedaż: antena 60cm za 50 zł i antena 80cm Twin za 98 zł. - Pakiet Powitalny dostępny będzie za 50% ceny przez 4 pełne miesiące. - dodatkowo wydłużamy okres promocji na opcje Premium i HD z 2 miesięcy na 4 miesiące za darmo. - opłata uzupełniająca na pakiety, opcje Premium i opcje HD - za darmo. - CYFRA+ jest jedyną platformą umożliwiającą korzystanie z kanałów premium Canal+, HBO i Cinemax w jednym pakiecie lub opcji. - dekodery PVR wynajmowane będą z 50% rabatem przez okres do 3 miesięcy. Dekodery na sprzedaż już od 1 zł do wszystkich pakietów bez Powitalnego. Niezwykle interesująca jest umowa w promocji Świąteczny Humax 2008. W tej promocji niestety umowa dotyczy okresu 18 miesięcy. Oferta będzie dostępna dla klientów, którzy zakupili odbiornik HDTV - Humax iCord (z dyskiem) i otrzymali specjalny kupon promocyjny. Na kuponie dystrybutor CYFRY+ po zarejestrowaniu umowy w ofercie, wpisuje numer abonenta i obowiązkowo dołącza go do umowy przesyłanej do Canal+. Brak kuponu spowoduje nie naliczenie prowizji. Oferta w tej promocji: - wszystkie pakiety - 9 miesięcy za 50% - opcje Premium - 4 miesiące gratis - opcje HD – HBO HD, EUROSPORT HD, FILM BOX, MTN HD 4 miesiące gratis, a dwa inne kanały Canal+ HD i National Geographic HD aż 12 miesięcy gratis.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CYFRA+


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Smart TV 4K BOX Zehnder KP-1

Zehnder KP-1 to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy ZEHNDER z...

249 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum PREMIUMBOX+ H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K - Uszkodzone opakowanie

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

579 zł Więcej...