dodano: 2008-11-11 16:09 | aktualizacja:
2008-11-14 02:15
autor: Mr. Orbita |
źródło: LJ
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Piątek - 14 listopada 2008
Copa Sudamericana (Kluby): Argentinos Jnrs vs. Estudiantes LP (0:15)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)
1. Liga (Polska): Górnik Łęczna vs. Korona Kielce (17:10)
-
TVP Sport (13E - Conax CAS7)
Ekstraklasa (Polska): Arka Gdynia vs. GKS Bełchatów (17:45)
-
Orange Sport (13E - Seca 4)
2. Bundesliga (Niemcy): 1860 Munich vs. Augsburg (18:00)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
SportKlub + Hungary (4W - Cryptoworks)
-
Retransmisja (20:00): SportKlub + Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
2. Bundesliga (Niemcy): St Pauli vs. Rot-Weiss Ahlen (18:00)
-
SportKlub + Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
SportKlub Hrvatska (1W - Nagravision 2)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
2. Bundesliga (Niemcy): Osnabrück vs. Wehen (18:00)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
Super Lig (Turcja): Gençlerbirligi vs. Trabzonspor (19:00)
-
Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
Erste Liga (Austria): Admira vs. Gratkorn (19:00)
-
Premiere Austria (19.2E - Nagravision 2)
Erste Liga (Austria): Austria Lustenau vs. DSV Leoben (19:00)
-
Premiere Austria (19.2E - Nagravision 2)
Erste Liga (Austria): Salzburg Jnrs vs. Wacker Innsbruck (19:00)
-
Premiere Austria (19.2E - Nagravision 2)
Erste Liga (Austria): SKN St Pölten vs. Vocklabruck (19:00)
-
Premiere Austria (19.2E - Nagravision 2)
Erste Liga (Austria): SV Grödig vs. FC Lustenau (19:00)
-
Premiere Austria (19.2E - Nagravision 2)
Ekstraklasa (Polska): Legia Warszawa vs. Śląsk Wrocław (20:00)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 4)
-
Canal+ Sport HD (13E - Seca 4)
-
Orange Sport (13E - Seca 4)
Bundesliga (Niemcy): Hannover 96 vs. Bochum (20:30)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Atlas TV (16E - FTA)
-
Arena Bundesliga Home (19.2E - Cryptoworks)
-
ČT 4 Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SportKlub Hrvatska (1W - Nagravision 2)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Mantova vs. Pisa (20:45)
-
La 7 Cartapiù A (12.5W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
Eredivisie (Holandia): NAC Breda vs. Heracles Almelo (20:45)
-
Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
Super Liga (Portugalia): Trofense vs. Marítimo (21:30)
-
Spormax (7E - Cryptoworks)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
Legenda
-
Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
-
Na zielono - kanały niekodowane
-
Na pomarańczowo kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA
-
Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, ligi, kraju, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
(D)
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.