reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-09-18 - 2021-09-19

Futbol w telewizji 15.11.2008

dodano: 2008-11-13 04:35 | aktualizacja: 2008-11-13 23:33
autor: Mr. Orbita | źródło: LJ

futbol_w_tv_www.jpg Alternatywne możliwości odbioru piłkarskich transmisji satelitarnych: -

do odbioru kanałów z pozycji satelitarnych 42E, 26E i 7W wymagane są większe anteny - zalecana: 130cm. -

do odbioru części kanałów z pozycji satelitarnej 28.2E (w tym ITV i BBC) wymagane są większe anteny - zalecana: 200cm - 300cm.

Konieczne są też najwyższej jakości, sprawdzone i wyselekcjonowane konwertery 0,2dB - 0,3dB.




Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sobota - 15 listopada 2008
Primera División (Argentyna): Gimnasia La Plata vs. San Martín (0:15) - SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
1. Lig (Turcja): Malatyaspor vs. Gaziantep BSB (12:00) - D Spor (42E - Videoguard)
Vyscha Liha (Ukraina): Illichivets vs. Tavriya (13:00) - Inter + (5E - FTA) - MegaSport (4W - BISS)
Premier League (Anglia): Bolton Wanderers vs. Liverpool (13:45) - Canal+ Sport (13E - Seca 4) - Canal+ Sport HD (13E - Seca 4) - BHT 1 (16E & 12.5W - Viaccess PC 2.5) - Canal+ France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.5) - Canal+ Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax) - Canal+ Sport HD Scandinavia (0.8W - Conax) - Diema (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks) - DigitAlb SuperSport 1 (16E - Conax) - DigitAlb SuperSport HD 1 (16E - Conax) - Nova Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks) - Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2) - NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5) - Pink Montenegro (16E - Irdeto 2) - Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2) - Show Sports 1 (7W - Irdeto 2) - Show Sports 2 (7W - Irdeto 2) - Showtime Maghreb (13E & 7W - Viaccess PC 2.5/Irdeto 2) - SKY Calcio 2 (13E - Videoguard) - SKY Calcio Super (13E - Videoguard) - SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard) - Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard) - Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard) - Spormax (7E - Cryptoworks) - Spormax HD (7E - Cryptoworks) - Sport TV (30W - Nagravision 3)
Vyscha Liha (Ukraina): Lviv vs. Karpaty (15:00) - Inter + (5E - FTA)
NB I (Węgry): MTK Budapest vs. REAC (15:00) - Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
Super Ligaen (Dania): AGF Århus vs. SønderjyskE (15:00) - TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
Erste Liga (Austria): Austria Vienna (AM) vs. Weiner Neustadt (15:15) - Premiere Austria (19.2E - Nagravision 2)
Ekstraklasa (Polska): Piast Gliwice vs. Odra Wodzisław (15:15) - Orange Sport (13E - Seca 4)
Bundesliga (Niemcy): Stuttgart vs. Arminia Bielefeld (15:30) - Arena Bundesliga 1 (19.2E - Cryptoworks) - Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
Bundesliga (Niemcy): Hoffenheim vs. Wolfsburg (15:30) - SportKlub + Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks) - Arena Bundesliga 7 (19.2E - Cryptoworks) - ATV Austria (19.2E - BetaCrypt) - Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2) - SportKlub Hrvatska (1W - Nagravision 2) - SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2) - SportKlub Serbia (16E - Videoguard) - Retransmisja (17:30): SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
Bundesliga (Niemcy): Borussia Dortmund vs. Eintracht Frankfurt (15:30) - Arena Bundesliga 5 (19.2E - Cryptoworks) - Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
Bundesliga (Niemcy): Bayer Leverkusen vs. Schalke 04 (15:30) - SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks) - Arena Bundesliga 3 (19.2E - Cryptoworks) - DigitAlb SuperSport 3 (16E - Conax) - Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2) - Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2) - Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks) - Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5) - SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks) - TPS Star (13E - Viaccess PC 2.5) - Retransmisja (17:30): SportKlub + Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
Bundesliga (Niemcy): Hertha Berlin vs. Hamburg (15:30) - Arena Bundesliga 4 (19.2E - Cryptoworks) - Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2) - SportKlub + Hungary (4W - Cryptoworks) - SportKlub + Serbia (16E - Videoguard) - Retransmisja (17:30): SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks) - Retransmisja (18:00): SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
Bundesliga (Niemcy): Munchengladbach vs. Bayern Munich (15:30) - Arena Bundesliga 6 (19.2E - Cryptoworks) - DigitAlb SuperSport 2 (16E - Conax) - Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2) - Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2) - Retransmisja (17:00): TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
Bundesliga (Niemcy): Energie Cottbus vs. Karlsruher (15:30) - Arena Bundesliga 2 (19.2E - Cryptoworks) - Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
Super League (Grecja): AEL Larissa vs. Panathinaikos (15:45) - Alpha TV (13E - Irdeto 2)
Premier League (Szkocja): Hibernian vs. Aberdeen (16:00) - Retransmisja (21:00): BBC Alba (28.2E - FTA)
Premier League (Szkocja): Rangers vs. St Mirren (16:00) - Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2) - Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA) - ART Sport 3 (13E & 7W - Irdeto 2) - SKY Calcio 3 (13E - Videoguard) - SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard) - Retransmisja (17:15): Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
Premier League (Anglia): Newcastle United vs. Wigan Athletic (16:00) - Showtime Extreme Sports (7W - Irdeto 2) - Retransmisja (21:00): Diema 2 (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
Premier League (Anglia): Manchester United vs. Stoke City (16:00) - Canal+ Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax) - Diema (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks) - NTV Plus Sport (36E - Viaccess PC 2.5) - Prima TV (23.5 & 19.2E - Cryptoworks) - Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard) - Show Series Extra (7W - Irdeto 2) - SKY Calcio Super (13E - Videoguard) - Sport 3 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5) - Sport TV (30W - Nagravision 3) - Retransmisja (23:00): Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2) - Retransmisja (20:10): Nova Sports 3 (13E - Irdeto 2) - Retransmisja (22:30): Spormax (7E - Cryptoworks)
Premier League (Anglia): Arsenal vs. Aston Villa (16:00) - Canal+ Sport (13E - Seca 4) - Slovenia TV 2 (13E - FTA/Viaccess PC 2.6) - BHT 1 (16E & 12.5W - Viaccess PC 2.5) - Canal+ France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.5) - Canal+ Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax) - Diema 2 (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks) - Nova Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks) - NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5) - Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2) - RTS 2 (16E - Videoguard) - Show Sports 1 (7W - Irdeto 2) - Show Sports 2 (7W - Irdeto 2) - Sport TV 2 (30W - Nagravision 3) - Retransmisja (20:30): Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2) - Retransmisja (20:30): Spormax (7E - Cryptoworks) - Retransmisja (17:45): STV 3 (23.5 - Cryptoworks)
Premier League (Anglia): Fulham vs. Tottenham Hotspur (16:00) - Canal+ Sport Extra Scandinavia (0.8W - Conax) - RTL Hrvatska (5W - Viaccess PC 2.5) - Show Shasha Extra (7W - Irdeto 2)
Premier League (Anglia): Blackburn Rovers vs. Sunderland (16:00) - Show Comedy Extra (7W - Irdeto 2)
Serie B (Włochy): Bari vs. Ancona (16:00) - La 7 Cartapiù A (12.5W - Irdeto 2) - SKY Calcio 7 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Avellino vs. Brescia (16:00) - La 7 Cartapiù B (12.5W - Irdeto 2) - SKY Calcio 6 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Salernitana vs. Rimini (16:00) - La 7 Cartapiù C (12.5W - Irdeto 2) - SKY Calcio 8 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Triestina vs. Vicenza (16:00) - La 7 Cartapiù D (12.5W - Irdeto 2) - SKY Calcio 5 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Piacenza vs. Sassuolo (16:00) - RAI International Africa (13E - BISS) - SKY Calcio 10 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Livorno vs. Treviso (16:00) - SKY Calcio 9 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Modena vs. Frosinone (16:00) - SKY Calcio 11 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Cittadella vs. Albinoleffe (16:00) - SKY Calcio 12 (13E - Videoguard)
Liga 1 (Rumunia): Farul Constanta vs. Pandurii (16:00) - GSP TV 1 (0.8W - Nagravision 2/3)
Super Ligaen (Dania): Brøndby vs. Nordsjælland (17:00) - TV 3+ Denmark (5E - Videoguard)
Ekstraklasa (Polska): Jagiellonia Białystok vs. Polonia Bytom (17:30) - Orange Sport (13E - Seca 4)
Serie B (Włochy): Ascoli vs. Parma (18:00) - La 7 Cartapiù A (12.5W - Irdeto 2) - RAI International Africa (13E - BISS) - SKY Calcio 5 (13E - Videoguard)
Super Lig (Turcja): Fenerbahçe vs. Ankaraspor (18:00) - Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2) - Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3) - Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
Super League (Grecja): AEK Athens vs. Panserraikos (18:00) - Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
Super League (Grecja): Aris Thessaloniki vs. Asteras Tripolis (18:00) - NET Hellas (13E - Irdeto 2)
Bundesliga (Austria): SV Mattersburg vs. Austria Vienna (18:00) - SportKlub + Hungary (4W - Cryptoworks)
Liga 1 (Rumunia): Universitatea Craiova vs. Rapid Bucharest (18:00) - GSP TV 1 (0.8W - Nagravision 2/3)
Ekstraklasa (Polska): Wisła Kraków vs. Lechia Gdańsk (18:15) - Canal+ Sport (13E - Seca 4) - Canal+ Sport HD (13E - Seca 4)
Championship (Anglia): Doncaster Rovers vs. Ipswich Town (18:20) - Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2) - Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard) - Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard) - Sport 1 Romania (0.8W - Conax) - Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks) - SportKlub Hrvatska (1W - Nagravision 2) - SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
Premier League (Anglia): West Bromwich Albion vs. Chelsea (18:30) - Canal+ Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax) - Canal+ Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.5) - Diema 2 (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks) - DigitAlb SuperSport 1 (16E - Conax) - Nova Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks) - Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2) - NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5) - Pink Montenegro (16E - Irdeto 2) - Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2) - RTS 2 (16E - Videoguard) - Setanta Ireland (28.5E - Videoguard) - Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard) - Show Sports 1 (7W - Irdeto 2) - Show Sports 2 (7W - Irdeto 2) - Showtime Maghreb (13E & 7W - Viaccess PC 2.5/Irdeto 2) - SKY Calcio Super (13E - Videoguard) - Spormax (7E - Cryptoworks) - Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5) - Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
Liga Adelante (Hiszpania): Eibar vs. Las Palmas (18:30) - TV Canaria Gomera (30W - BISS)
Eredivisie (Holandia): ADO Den Haag vs. Willem II (18:45) - Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Le Havre vs. Paris St Germain (19:00) - TV 5 Monde Orient (26E & 7W - FTA) - A la Carté 2 (19.2E - Seca 2) - DigitAlb SuperSport 3 (16E - Conax) - Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks) - SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
Ligue 1 (Francja): Marseille vs. Lorient (19:00) - Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA) - A la Carté 4 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Auxerre vs. Sochaux (19:00) - A la Carté 1 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Le Mans vs. Valenciennes (19:00) - A la Carté 3 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Nancy vs. Caen (19:00) - A la Carté 5 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Toulouse vs. Grenoble (19:00) - A la Carté 6 (19.2E - Seca 2)
Ligaen 1 (Dania): Thisted vs. Viborg (19:00) - TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
Super Liga (Portugalia): FC Porto vs. Vitória Guimarães (19:15) - Show Sports 4 (7W - Irdeto 2) - Sport TV (30W - Nagravision 3) - Retransmisja (16.11 - 0:30): Spormax (7E - Cryptoworks)
Série B (Brazylia): Corinthians vs. Villa Nova (19:20) - PFC Brasil (30W - Nagravision 3)
Ekstraklasa (Polska): ŁKS Łódź vs. Ruch Chorzów (19:45) - Orange Sport (13E - Seca 4)
Prva Liga Telekom (Słowenia): Rudar Velenje vs. Domzale (20:00) - Slovenia TV 2 (13E - FTA/Viaccess PC 2.6)
LFP Primera División (Hiszpania): Valladolid vs. Real Madrid (20:00) - Sitel (16E - FTA) - Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2) - Boom Sport One (4W - Videoguard) - DigitAlb SuperSport 2 (16E - Conax) - Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2) - Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2) - Sky Sports Xtra UK (28.2E - Videoguard) - Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks) - Sport+ (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.5) - SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks) - Taquilla 1 (19.2E & 30W - Nagravision 3) - Retransmisja (20:30): Sport TV 2 (30W - Nagravision 3) - Retransmisja (22:00): Taquilla 2 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
Liga 1 (Rumunia): Steaua Bucharest vs. Poli Timisoara (20:00) - Antena International (16E - FTA) - Antena 1 Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Super League (Słowacja): MSK Zilina vs. Spartak Trnava (20:15) - STV 3 (23.5 - Cryptoworks)
Serie A (Włochy): Palermo vs. Internazionale (20:30) - Polsat Sport (13E - Nagravision 2) - RTR Sport (40E - FTA/MPEG-4 !!!) - Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2) - Boom Sport Two (4W - Videoguard) - DigitAlb SuperSport 1 (16E - Conax) - DigitAlb SuperSport HD 1 (16E - Conax) - Kanal 9 Sweden (0.8W - Conax) - La 7 Cartapiù B (12.5W - Irdeto 2) - RAI International Africa (13E - BISS) - SKY Calcio 1 (13E - Videoguard) - SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard) - SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard) - Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5) - Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks) - SportKlub Serbia (16E - Videoguard) - TV Avala (16E - VideoGuard)
Eredivisie (Holandia): Roda JC vs. NEC Nijmegen (20:45) - Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
Eredivisie (Holandia): Heerenveen vs. Utrecht (20:45) - Eredivisie Live 2 (23.5E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Lille vs. St Etienne (21:00) - Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA) - Kanal A (42E - FTA) - DigitAlb SuperSport 3 (16E - Conax) - Nova Sports 7 (13E - Irdeto 2) - NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5) - Orange Foot (13E & 5W - Viaccess PC 3.0) - Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard) - SportKlub Hrvatska (1W - Nagravision 2) - TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
Super Liga (Portugalia): Sporting Lisbon vs. Leixões (21:30) - RTP International (19.2E & 13E - FTA) - RTP 1 (30W - Nagravision 3) - RTP Africa (30W - Nagravision 3) - Show Sports 4 (7W - Irdeto 2) - Sport TV (30W - Nagravision 3) - Retransmisja (22:30): Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
Campeonatos (Brazylia): Santos FC vs. Internacional (21:30) - SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
Campeonatos (Brazylia): Náutico vs. Cruzeiro (21:30) - PFC Brasil (30W - Nagravision 3)
LFP Primera División (Hiszpania): Valencia vs. Sporting Gijón (22:00) - Canal+ Sport 2 (13E - Seca 4) - Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2) - Boom Sport One (4W - Videoguard) - DigitAlb SuperSport 2 (16E - Conax) - La Sexta (30W - PowerVu) - Nova Sports 3 (13E - Irdeto 2) - Sky Sports Xtra UK (28.2E - Videoguard) - Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks) - Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks) - Sport+ (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.5) - Retransmisja (16.11 - 0:00): Canal+ Sport (13E - Seca 4)
Primera División (Argentyna): Gimnasia Jujuy vs. Arsenal Sarandí (22:20) - SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
Série B (Brazylia): Brasiliense vs. Juventude (23:40) - PFC Brasil (30W - Nagravision 3)
Legenda - Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne - Na zielono - kanały niekodowane - Na pomarańczowo te, które kodują wybrane pozycje programowe FTA - Na czerwono - kodowane

Wyszukiwanie: w otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku można wpisać nazwę drużyny, ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować co chce się oglądać i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.

(D)


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Futbol w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter SCR 24UB Opticum Robust 3 Legacy

Konwerter Unicable UB24 + 3 Legacy marki Opticum Robust pozwala...

179 zł Więcej...

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) w nowej cenie...

199 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...