reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-09-18 - 2021-09-19

Futbol w telewizji 16.11.2008

dodano: 2008-11-14 05:01
autor: Mr. Orbita | źródło: LJ

futbol_w_tv_www.jpg Alternatywne możliwości odbioru piłkarskich transmisji satelitarnych.

Do odbioru kanałów z pozycji satelitarnych 42E, 26E i 7W wymagane są większe anteny - zalecana: 130cm.

Do odbioru części kanałów z pozycji satelitarnej 28.2E (w tym ITV i BBC) wymagane są większe anteny - zalecana: 200cm - 300cm.

Konieczne są też najwyższej jakości, sprawdzone i wyselekcjonowane konwertery 0,2dB - 0,3dB.




Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Niedziela - 16 listopada 2008
Primera División (Argentyna): Newell's Old Boys vs. San Lorenzo (0:30) - NTV Spor (42E - FTA/BISS) - Gol TV (30W - PowerVu) - NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
1. Lig (Turcja): Manisaspor vs. Kartalspor (12:00) - D Spor (42E - Videoguard)
Premier League (Rosja): Zenit St Petersburg vs. Dinamo Moscow (12:00) - 5 Kanal (53E & 40E - FTA) - Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3) - NTV Plus Sport (36E - Viaccess PC 2.5) - SKY Calcio 8 (13E - Videoguard) - Retransmisja (18:00): Nova Sports 3 (13E - Irdeto 2) - Retransmisja (16:20): Ring TV (16E - Cryptoworks) - Retransmisja (23:30): SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
Premier League (Rosja): Tom' Tomsk vs. Amkar (12:00) - NTV Plus Infokanal (36E - FTA)
Premier League (Rosja): Saturn vs. Kryliya Sovetov (12:00) - NTV Plus Sport HD (36E - Viaccess PC 2.5) - NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
Premier League (Rosja): CSKA Moscow vs. Rubin Kazan' (12:00) - Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2) - NTV Plus Sport Tennis (36E - Viaccess PC 2.5) - Ring TV (16E - Cryptoworks) - Show Sports 3 (7W - Irdeto 2) - SportKlub + Hungary (4W - Cryptoworks) - Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 3) - Retransmisja (17.11 - 0:45): SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
Premier League (Rosja): Luch Energiya vs. Spartak Moscow (12:00) - NTV Plus Sport Classic (36E - Viaccess PC 2.5)
Premier League (Rosja): Spartak Nalchik vs. Khimki (12:00) - NBA TV Russia (36E - Viaccess PC 2.5)
Premier League (Rosja): Lokomotiv Moscow vs. FC Moscow (12:00) - NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Premier League (Rosja): Terek Grozny vs. Shinnik (12:00) - Retransmisja (14:30): NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Liga Adelante (Hiszpania): Castellón vs. Real Murcia (12:00) - Canal+ Spain (19.2E & 30W - Nagravision 3)
Liga Honra (Portugalia): Sporting Covihã vs. Santa Clara (12:15) - Sport TV (30W - Nagravision 3)
Eredivisie (Holandia): Ajax vs. PSV Eindhoven (12:30) - Polsat Sport (13E - Nagravision 2) - Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2) - Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2) - Gol TV (30W - PowerVu) - NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5) - Ring TV (16E - Cryptoworks) - Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard) - Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks) - Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks) - Sport 1 Romania (0.8W - Conax) - SportKlub + Serbia (16E - Videoguard) - Retransmisja (20:15): Eredivisie Live 2 (23.5E - Seca 2) - Retransmisja (14:30): Sport Italia (13E - Videoguard)
Vyscha Liha (Ukraina): Arsenal Kyiv vs. Metalurg Donetsk (13:00) - Inter + (5E - FTA) - MegaSport (4W - BISS)
Liga 1 (Rumunia): Otelul Galati vs. FC Brasov (13:00) - GSP TV (0.8W - Nagravision 2/3)
Jupiler League (Belgia): Club Brugge vs. Anderlecht (13:00) - Retransmisja (18:55): Gol TV (30W - PowerVu)
Super Lige (Serbia): Rad vs. Cukaricki (13:30) - RTS 2 (16E - Videoguard)
2. Bundesliga (Niemcy): Koblenz vs. Mainz 05 (14:00) - Arena Bundesliga 5 (19.2E - Cryptoworks) - Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3) - SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks) - Retransmisja (22:30): SportKlub + Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks) - Retransmisja (19:00): SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
2. Bundesliga (Niemcy): Ingolstadt 04 vs. Nuremberg (14:00) - Arena Bundesliga 3 (19.2E - Cryptoworks) - Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3) - Retransmisja (23:00): SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
2. Bundesliga (Niemcy): FSV Frankfurt vs. Freiburg (14:00) - Arena Bundesliga 4 (19.2E - Cryptoworks) - Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
2. Bundesliga (Niemcy): Rot-Weiss Oberhausen vs. Alemannia Aachen (14:00) - Arena Bundesliga 2 (19.2E - Cryptoworks) - Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
2. Bundesliga (Niemcy): Greuther Fürth vs. Duisburg (14:00) - SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks) - Arena Bundesliga 1 (19.2E - Cryptoworks) - Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3) - SportKlub + Hungary (4W - Cryptoworks) - Retransmisja (19:00): SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks) - Retransmisja (21:15): SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
Super Lig (Turcja): Bursaspor vs. Besiktas (14:00) - Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
Super Ligaen (Dania): OB Odense vs. Vejle BK (14:00) - TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
Premier League (Anglia): Everton vs. Middlesbrough (14:30) - Canal+ Sport (13E - Seca 4) - Alfa TV (13E - Irdeto 2) - Canal+ Sport 1 Norge (0.8W - Conax) - Canal+ Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax) - Canal+ Sport HD Scandinavia (0.8W - Conax) - Diema 2 (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks) - Eurosport 2 FAPL (13E - Viaccess PC 2.6) - Gol TV (30W - PowerVu) - Nova Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks) - Pink Montenegro (16E - Irdeto 2) - Show Sports 1 (7W - Irdeto 2) - Show Sports 2 (7W - Irdeto 2) - Showtime Maghreb (13E & 7W - Viaccess PC 2.5/Irdeto 2) - Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard) - Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard) - Spormax (7E - Cryptoworks) - Spormax HD (7E - Cryptoworks) - Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5) - Sport HD Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
Lega Pro Division 1B (Włochy): Pistoiese vs. Perugia (14:30) - Conto TV 3 (13E - Conax/Irdeto 2/Videoguard)
Lega Pro Division 1B (Włochy): Arezzo vs. Pescara (14:30) - Conto TV 1 (13E - Conax/Irdeto 2/Videoguard)
Eredivisie (Holandia): Twente vs. Feyenoord (14:30) - Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2) - Ring TV (16E - Cryptoworks) - SportKlub Hrvatska (1W - Nagravision 2) - Retransmisja (22:15): Eredivisie Live 2 (23.5E - Seca 2)
Eredivisie (Holandia): Vitesse Arnhem vs. AZ Alkmaar (14:30) - Eredivisie Live 2 (23.5E - Seca 2)
Eredivisie (Holandia): Groningen vs. De Graafschap (14:30) - Retransmisja (16:45): Eredivisie Live 2 (23.5E - Seca 2)
Serie A (Włochy): Atalanta vs. Napoli (15:00) - Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2) - RAI International Africa (13E - BISS) - SKY Calcio 1 (13E - Videoguard) - SKY Sport Italia HD 2 (13E - Videoguard) - Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5) - Retransmisja (20:10): Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2) - Retransmisja (20:30): Alfa TV (13E - Irdeto 2)
Serie A (Włochy): AC Milan vs. Chievo (15:00) - OBN (4W - FTA) - NTV Spor (42E - FTA/BISS) - Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2) - Boom Sport One (4W - Videoguard) - Canal+ Sport 1 Sweden (0.8W - Conax) - Canal+ Sport Extra Scandinavia (0.8W - Conax) - Canal+ Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.5) - ESPN Latin America (15W - PowerVu) - ESPN Pacrim (15W - PowerVu) - SKY Calcio 3 (13E - Videoguard) - SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard) - SKY Sport Italia HD 1 (13E - Videoguard) - Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks) - Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks) - Sport TV (30W - Nagravision 3) - TV 7 Bulgaria (39E - Irdeto 2 & Griffin) - Retransmisja (17.11 - 0:30): SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
Serie A (Włochy): Cagliari vs. Fiorentina (15:00) - Al Jazeera Sport +3 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2) - Boom Sport Two (4W - Videoguard) - Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3) - Canal+ Sport 1 Denmark (0.8W - Conax) - Canal+ Sport 1 Finland (0.8W - Conax) - La 7 Cartapiù A (12.5W - Irdeto 2) - SKY Calcio 2 (13E - Videoguard) - Sport 7 (39E - Irdeto 2 & Griffin) - TPS Star (13E - Viaccess PC 2.5) - Retransmisja (17:15): Canal+ Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
Serie A (Włochy): Udinese vs. Reggina (15:00) - La 7 Cartapiù B (12.5W - Irdeto 2) - SKY Calcio 4 (13E - Videoguard) - Retransmisja (22:20): Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
Serie A (Włochy): Sampdoria vs. Lecce (15:00) - La 7 Cartapiù C (12.5W - Irdeto 2) - SKY Calcio 6 (13E - Videoguard)
Serie A (Włochy): Catania vs. Torino (15:00) - La 7 Cartapiù D (12.5W - Irdeto 2) - SKY Calcio 5 (13E - Videoguard)
Serie A (Włochy): Siena vs. Bologna (15:00) - La 7 Cartapiù E (12.5W - Irdeto 2) - SKY Calcio 7 (13E - Videoguard) - SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
Premier League (Szkocja): Hamilton Academical vs. Celtic (15:00) - Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2) - Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard) - Sport 1 Romania (0.8W - Conax) - Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks) - Retransmisja (19:30): Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
Afrykańska Liga Mistrzów (Kluby): Cotonsport vs. Al Ahly (15:00) - Eurosport France (13E - Viaccess PC 2.5) - Retransmisja (17.11 - 13:30): Eurosport PL (13E - Conax CAS7/Nagravision 2/Seca 4) - Retransmisja (17.11 - 13:30): Eurosport Deutschland (19.2E - FTA & Analog) - Retransmisja (17.11 - 13:15): British Eurosport (28.2E - Videoguard)
Vyscha Liha (Ukraina): Shakhtar Donetsk vs. Dynamo Kyiv (15:00) - NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5) - TRK Ukraine (5E - Viaccess PC 2.6)
Liga 1 (Rumunia): Vaslui vs. Gloria Buzau (15:00) - GSP TV (0.8W - Nagravision 2/3)
GNFE-1 (Maroko): WAC Casablanca vs. RCA Casablanca (15:30) - Arriyadiya (13E & 7W - FTA)
Bundesliga (Austria): Salzburg vs. Austria Kärnten (15:30) - ORF 1 (19.2E - Cryptoworks) - Premiere Austria (19.2E - Nagravision 3)
Super League (Grecja): Panthrakikos vs. Skoda Xanthi (15:45) - Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
GNFE-1 (Maroko): Chabab Mohamédia vs. FAR Rabat (16:00) - 2M Maroc Satellite (19.2E & 13E - FTA) - 2M Maroc National (12.5W - FTA/BISS)
Challenge Cup (Szkocja): Airdrie United vs. Ross Country (16:00) - BBC Alba (28.2E - FTA)
Super Ligaen (Dania): Horsens vs. Randers (16:00) - Retransmisja (22:15): TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
Super Ligaen (Dania): AaB Aalborg vs. Esbjerg (16:05) - TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
Ekstraklasa (Polska): Lech Poznań vs. Polonia Warszawa (16:45) - Canal+ Sport (13E - Seca 4) - Canal+ Sport HD (13E - Seca 4)
Ekstraklasa (Polska): Górnik Zabrze vs. Cracovia Kraków (16:45) - Orange Sport (13E - Seca 4)
Premier League (Anglia): Hull City vs. Manchester City (17:00) - Canal+ Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax) - Canal+ Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.5) - Canal+ Sport HD Scandinavia (0.8W - Conax) - Diema (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks) - Eurosport 2 FAPL (13E - Viaccess PC 2.6) - Nova Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks) - Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2) - NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5) - NTV Plus Sport HD (36E - Viaccess PC 2.5) - Pink Montenegro (16E - Irdeto 2) - RTS 2 (16E - Videoguard) - Show Sports 1 (7W - Irdeto 2) - Show Sports 2 (7W - Irdeto 2) - Showtime Maghreb (13E & 7W - Viaccess PC 2.5/Irdeto 2) - SKY Calcio 9 (13E - Videoguard) - SKY Calcio Super (13E - Videoguard) - SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard) - SKY Sport Italia HD 1 (13E - Videoguard) - Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard) - Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard) - Spormax (7E - Cryptoworks) - Spormax HD (7E - Cryptoworks) - Sport HD Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5) - STV 3 (23.5 - Cryptoworks) - Teledeporte (19.2E & 30W - Nagravision 3) - Retransmisja (22:30): Alfa TV (13E - Irdeto 2) - Retransmisja (21:00): Canal+ Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax) - Retransmisja (17.11 - 0:00): Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2) - Retransmisja (19:00): Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5) - Retransmisja (17:40): Sport 3 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
Bundesliga (Niemcy): Werder Bremen vs. FC Cologne (17:00) - SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks) - Arena Bundesliga Home (19.2E - Cryptoworks) - Federalna TV (11W - BISS) - Nova Sports 4 (13E - Irdeto 2) - NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5) - Premiere HD (19.2E - Nagravision 3) - Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3) - SKY Calcio 10 (13E - Videoguard) - Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5) - SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks) - SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2) - SportKlub Serbia (16E - Videoguard) - TPS Star (13E - Viaccess PC 2.5) - Viasat Sport Football (5E - Videoguard) - Viasat Sport Norge (5E - Videoguard) - Retransmisja (19:00): SportKlub + Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks) - Retransmisja (17.11 - 0:00): Alfa TV (13E - Irdeto 2)
LFP Primera División (Hiszpania): Málaga vs. Villarreal (17:00) - Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2) - NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5) - Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks) - Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks) - Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5) - Taquilla 3 (19.2E & 30W - Nagravision 3) - TV 2 Sport 2 (0.8W - Conax) - TV 4 Sport (0.8W - Conax)
LFP Primera División (Hiszpania): Atlético Madrid vs. Deportivo La Coruña (17:00) - Canal+ Sport 2 (13E - Seca 4) - Al Jazeera Sport +4 (7W - Irdeto 2) - Boom Sport One (4W - Videoguard) - Sport 7 (39E - Irdeto 2 & Griffin) - Taquilla 1 (19.2E & 30W - Nagravision 3) - Retransmisja (17.11 - 0:45): Canal+ Sport (13E - Seca 4) - Retransmisja (19:00): Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
LFP Primera División (Hiszpania): Espanyol vs. Numancia (17:00) - Gol TV (30W - PowerVu) - Taquilla 8 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
LFP Primera División (Hiszpania): Getafe vs. Sevilla (17:00) - Taquilla 2 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
LFP Primera División (Hiszpania): Real Betis vs. Racing Santander (17:00) - Taquilla 5 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
LFP Primera División (Hiszpania): Almería vs. Mallorca (17:00) - Taquilla 6 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
1. Division (Cypr): Anorthosis Famagusta vs. Alki Larnaka (17:00) - Lumiere TV (13E - Irdeto 2)
Vyscha Liha (Ukraina): Dnipro vs. Zorya (17:00) - TET Ukraine (5E - BISS)
Ligue 1 (Francja): Nice vs. Nantes (17:00) - A la Carté 1 (19.2E - Seca 2) - SportKlub Hrvatska (1W - Nagravision 2) - Retransmisja (22:55): NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
Ligue 1 (Francja): Rennes vs. Monaco (17:00) - A la Carté 2 (19.2E - Seca 2)
Liga 1 (Rumunia): CFR Cluj vs. Arges Pitesti (17:00) - GSP TV (0.8W - Nagravision 2/3)
Super Ligaen (Dania): Midtjylland vs. FC Copenhagen (17:30) - TV 3+ Denmark (5E - Videoguard)
NB I (Węgry): Fehérvár vs. Ujpest (17:30) - Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
Super League (Grecja): Olympiacos vs. PAOK Thessaloniki (18:00) - Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2) - ERT World (39E & 13E - FTA) - Alfa TV (13E - Irdeto 2) - NET Hellas (13E - Irdeto 2) - Sport 1 Romania (0.8W - Conax) - SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
Vyscha Liha (Ukraina): Metalist Kharkiv vs. FC Kharkiv (18:00) - MegaSport (4W - BISS)
Super League (Grecja): Panionios vs. Iraklis Saloniki (18:00) - Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
Super Lig (Turcja): Galatasaray vs. Istanbul BSB (18:00) - Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
A PFG (Bułgaria): Levski Sofia vs. Slavia Sofia (18:30) - TV 2 Bulgaria (39E & 16E - Irdeto 2 & Cryptoworks)
LFP Primera División (Hiszpania): Athletic Bilbao vs. Osasuna (19:00) - Sitel (16E - FTA) - Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2) - Boom Sport One (4W - Videoguard) - Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2) - SKY Calcio 9 (13E - Videoguard) - SKY Calcio Super (13E - Videoguard) - Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard) - Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks) - Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks) - Sport 7 (39E - Irdeto 2 & Griffin) - Taquilla 4 (19.2E & 30W - Nagravision 3) - TV 2 Sport 1 (0.8W - Conax) - TV 4 Sport (0.8W - Conax)
GNFE-1 (Maroko): KACM Marrakech vs. MAT Tétouan (19:00) - Arriyadiya (13E & 7W - FTA)
Super Liga (Portugalia): Benfica vs. Estrela Amadora (19:30) - Show Sports 1 (7W - Irdeto 2) - Sport TV (30W - Nagravision 3) - Retransmisja (23:00): Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
Campeonatos (Brazylia): Flamengo vs. Palmeiras (20:00) - SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks) - SportsXchange (28.5E - FTA) - Evrokom Bulgaria (33E & 16E - Cryptoworks/Conax) - Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 3) - TV Kosava (16E - VideoGuard) - Retransmisja (22:30): Nova Sports 4 (13E - Irdeto 2) - Retransmisja (22:25): Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5) - Retransmisja (23:20): Sport.Ro (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Campeonatos (Brazylia): São Paulo vs. Figueirense (20:00) - PFC Brasil (30W - Nagravision 3)
Gambrinus Liga (Czechy): Slavia Prague vs. Viktoria Zizkov (20:00) - ČT 4 Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
Liga 1 (Rumunia): Dinamo Bucharest vs. Unirea Urziceni (20:00) - GSP TV (0.8W - Nagravision 2/3)
1. HNL Ozujsko (Chorwacja): Hajduk Split vs. Rijeka (20:15) - HRT 2 (13E - Viaccess PC 2.5)
Primera División (Argentyna): Boca Juniors vs. Vélez Sarsfield (20:20) - Nova Sports 4 (13E - Irdeto 2) - Retransmisja (23:10): Gol TV (30W - PowerVu) - Retransmisja (23:10): NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Serie A (Włochy): Roma vs. Lazio (20:30) - Canal+ Sport (13E - Seca 4) - Canal+ Sport HD (13E - Seca 4) - RTR Sport (40E - FTA/MPEG-4 !!!) - NTV Spor (42E - FTA/BISS) - Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2) - Boom Sport Two (4W - Videoguard) - Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3) - Canal+ Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax) - Canal+ Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.5) - ESPN Latin America (15W - PowerVu) - ESPN Pacrim (15W - PowerVu) - Nova Sports 3 (13E - Irdeto 2) - RAI International Africa (13E - BISS) - SKY Calcio 1 (13E - Videoguard) - SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard) - SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard) - SKY Sport Italia HD 1 (13E - Videoguard) - Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5) - Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks) - TV 7 Bulgaria (39E - Irdeto 2 & Griffin) - TV Avala (16E - VideoGuard) - Retransmisja (23:00): Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2) - Retransmisja (21:00): Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks) - Retransmisja (17.11 - 0:30): Sport TV (30W - Nagravision 3)
LFP Primera División (Hiszpania): Recreativo Huelva vs. Barcelona (21:00) - Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2) - Boom Sport One (4W - Videoguard) - Canal+ Spain (19.2E & 30W - Nagravision 3) - Kanal 5 Denmark (0.8W - Conax) - Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2) - NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5) - Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3) - SKY Calcio 2 (13E - Videoguard) - SKY Calcio Super (13E - Videoguard) - SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard) - Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard) - Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5) - Sport 7 (39E - Irdeto 2 & Griffin) - Sport TV 2 (30W - Nagravision 3) - SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks) - TV 2 Sport 1 (0.8W - Conax) - TV 4 Sport (0.8W - Conax) - TV Kosava (16E - VideoGuard) - Retransmisja (21:30): Canal+ ...30 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
Ligue 1 (Francja): Lyon vs. Bordeaux (21:00) - Kanal A (42E - FTA) - Canal+ France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.5) - Canal+ France HD (19.2E - Seca 3) - Gol TV (30W - PowerVu) - Nova Sports 7 (13E - Irdeto 2) - NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5) - NTV Plus Sport HD (36E - Viaccess PC 2.5) - Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard) - Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks) - Sport 1 Romania (0.8W - Conax) - SportKlub + Serbia (16E - Videoguard) - Viasat Sport Football (5E - Videoguard) - Viasat Sport Norge (5E - Videoguard) - Retransmisja (21:45): Canal+ Sport 2 (13E - Seca 4) - Retransmisja (22:45): Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
Super Liga (Portugalia): Sporting Braga vs. Vitória Setubal (21:45) - Sport TV (30W - Nagravision 3)
Campeonatos (Brazylia): Santos FC vs. Internacional (22:10) - PFC Brasil (30W - Nagravision 3)
Legenda - Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne - Na zielono oznaczono kanały niekodowane - Na pomarańczowo oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA - Na czerwono oznaczono kanały kodowane

Wyszukiwanie W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.



Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Futbol w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 7-8/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2021

10 zł Więcej...

Konwerter SCR 24UB Opticum Robust 3 Legacy

Konwerter Unicable UB24 + 3 Legacy marki Opticum Robust pozwala...

179 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...