reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-09-28 - 2021-09-29

Futbol w telewizji 19.11.2008

dodano: 2008-11-16 22:55 | aktualizacja: 2008-11-17 01:07
autor: Mr. Orbita | źródło: LJ

futbol_w_tv_www.jpg Alternatywne możliwości odbioru piłkarskich transmisji satelitarnych. Do odbioru kanałów z pozycji satelitarnych 42E, 26E i 7W wymagane są większe anteny - zalecana: 130cm. Do odbioru części kanałów z pozycji satelitarnej 28.2E (w tym ITV i BBC) wymagane są większe anteny - zalecana: 200cm - 300cm. Konieczne są też najwyższej jakości, sprawdzone i wyselekcjonowane konwertery 0,2dB - 0,3dB.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Środa - 19 listopada 2008
Towarzyski (Reprezentacje do lat 21): Bośnia i Hercegowina vs. Czarnogóra (14:00) - BHT 1 (16E & 12.5W - Viaccess PC 2.5)
Mistrzostwa Świata Kobiet do lat 20 (Reprezentacje): Chiny vs. Argentyna (16:00) - Eurosport PL (13E - Conax CAS7/Nagravision 2/Seca 4) - Eurosport Deutschland (19.2E - FTA & Analog) - British Eurosport (28.2E - Videoguard) - Eurosport France (13E - Viaccess PC 2.5) - Eurosport Nordic (0.8W - Conax)
Mistrzostwa Świata 2010 (Reprezentacje): Bahrajn vs. Australia (16:00) - Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
Mistrzostwa Świata 2010 (Reprezentacje): Zjednoczone Emiraty Arabskie vs. Iran (16:15) - Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
Puchar Ekstraklasy (Polska): Polonia Warszawa vs. Jagiellonia Białystok (16:45) - Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
Towarzyski (Reprezentacje): Azerbejdżan vs. Albania (17:00) - DigitAlb SuperSport 1 (16E - Conax)
Towarzyski (Reprezentacje): Serbia vs. Bułgaria (17:30) - BNT 1 (39E & 16E - Irdeto 2 & Cryptoworks) - RTRS (11W - BISS) - RTS 2 (16E - Videoguard)
Towarzyski (Reprezentacje): Słowacja vs. Liechtenstein (17:30) - STV 3 (23.5 - Cryptoworks)
Mistrzostwa Świata 2010 (Reprezentacje): Katar vs. Japonia (17:30) - Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA)
Mistrzostwa Świata 2010 (Reprezentacje): Arabia Saudyjska vs. Korea Płd. (17:35) - Al Jazeera Sport 2 (7W - FTA)
Towarzyski (Reprezentacje): Izrael vs. Wybrzeże Kości Słoniowej (18:00) - The Israeli Network (13E - Viaccess PC 2.5)
Towarzyski (Reprezentacje): Czarnogóra vs. Macedonia (18:00) - Gol TV (30W - PowerVu)
Puchar Ekstraklasy (Polska): Śląsk Wrocław vs. Cracovia Kraków (18:45) - Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
Towarzyski (Reprezentacje): Ukraina vs. Norwegia (19:00) - Al Jazeera Sport +4 (7W - Irdeto 2) - Viasat 4 (5E - Videoguard) - Retransmisja (22:40): Viasat Sport Norge (5E - Videoguard)
Mistrzostwa Świata Kobiet do lat 20 (Reprezentacje): Francja vs. USA (19:00) - Eurosport PL (13E - Conax CAS7/Nagravision 2/Seca 4) - Eurosport Deutschland (19.2E - FTA & Analog) - British Eurosport (28.2E - Videoguard) - Eurosport France (13E - Viaccess PC 2.5) - Eurosport Nordic (0.8W - Conax)
Towarzyski (Reprezentacje do lat 21): Dania vs. Francja (19:00) - Canal+ Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
Towarzyski (Reprezentacje): Rumunia vs. Gruzja (19:30) - Antena 1 Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Towarzyski (Reprezentacje): Maroko vs. Zambia (20:00) - ART Sport 2 (13E & 7W - Irdeto 2)
Towarzyski (Reprezentacje): Dania vs. Walia (20:15) - BBC Interactive (28.2E - FTA) - BBC Two Wales (28.2E - FTA) - TV 2 Danmark (0.8W - Conax) - TV 2 Sport 1 (0.8W - Conax)
Towarzyski (Reprezentacje): Słowenia vs. Bośnia i Hercegowina (20:15) - Slovenia TV 2 (13E - FTA/Viaccess PC 2.6)
Towarzyski (Reprezentacje): Grecja vs. Włochy (20:30) - RAI Uno (13E - FTA/Seca 1) - Al Jazeera Sport +3 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2) - ESPN Latin America (15W - PowerVu) - Mega Channel (13E - Irdeto 2)
Towarzyski (Reprezentacje): Szwajcaria vs. Finlandia (20:30) - Canal+ Sport 1 Finland (0.8W - Conax) - SF 2 (13E - Viaccess PC 2.6) - TSi 2 (13E - Viaccess PC 2.6) - TSR 2 (13E - Viaccess PC 2.6)
Towarzyski (Reprezentacje): Austria vs. Turcja (20:30) - ORF 1 (19.2E - Cryptoworks) - SportKlub Hrvatska (1W - Nagravision 2) - SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
Mistrzostwa Świata 2010 (Reprezentacje): San Marino vs. Czechy (20:30) - TVP Sport (13E - Conax CAS7)
Towarzyski (Reprezentacje): Niemcy vs. Anglia (20:45) - Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2) - ITV 1 (28.2E - FTA) - ITV HD (28.5E - FTA) - Ulster TV (28.2E - FTA) - ZDF (19.2E & 13E - FTA) - Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2) - DigitAlb SuperSport 1 (16E - Conax) - Gol TV (30W - PowerVu) - Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2) - Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks) - Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks) - Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2) - Sport 1 Romania (0.8W - Conax) - Sport 7 (39E - Irdeto 2 & Griffin) - Viasat Sport Football (5E - Videoguard) - Viasat Sport Norge (5E - Videoguard) - Retransmisja (22:50): Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
Towarzyski (Reprezentacje): Holandia vs. Szwecja (20:45) - Kanal 9 Sweden (0.8W - Conax) - SBS 6 (19.2E - Irdeto 2 & Seca 2) - Sport.Ro (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2) - SportKlub + Hungary (4W - Cryptoworks) - SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
Towarzyski (Reprezentacje): Irlandia vs. Polska (20:45) - TVP 1 (13E - Conax CAS7/Seca 4/Nagravision 2) - Al Jazeera Sport 2 (7W - FTA) - Sky Sports 2 (28.2E - Videoguard) - Sky Sports HD 2 (28.2E - Videoguard) - Sport TV 2 (30W - Nagravision 3) - Retransmisja (23:25): TVP Sport (13E - Conax CAS7)
Towarzyski (Reprezentacje): Irlandia Północna vs. Węgry (20:45) - Sky Sports 3 (28.2E - Videoguard) - Sky Sports HD 3 (28.2E - Videoguard) - Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
Towarzyski (Reprezentacje): Szkocja vs. Argentyna (21:00) - Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA) - Alfa TV (13E - Irdeto 2) - Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard) - Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard) - Sport Italia (13E - Videoguard) - Sport TV (30W - Nagravision 3) - Retransmisja (23:00): Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2) - Retransmisja (22:55): NT 1 (13E - FTA/Viaccess PC 2.5)
Towarzyski (Reprezentacje): Francja vs. Urugwaj (21:00) - TF 1 (5W - Analog) - Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2) - TF 1 (13E - Viaccess PC 2.5) - Retransmisja (20.11 - 0:15): Eurosport France (13E - Viaccess PC 2.5)
Towarzyski (Reprezentacje): Hiszpania vs. Chile (22:00) - Al Jazeera Sport +4 (7W - Irdeto 2) - TVE La Primera (19.2E & 30W - Nagravision 3) - Retransmisja (20.11 - 15:00): Sport Italia (13E - Videoguard)
Legenda - Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne - Na zielono oznaczono kanały niekodowane - Na pomarańczowo oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA - Na czerwono oznaczono kanały kodowane

Wyszukiwanie W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraju, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.

(D)


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Futbol w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...

Antena Fuba 902B LTE 5G 470-694 MHz

Antena DVB-T FUBA DAT902 5G to profesjonalna antena telewizyjna z...

149 zł Więcej...

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) w nowej cenie...

199 zł Więcej...