Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sobota - 22 listopada 2008
Liga 2 (Rumunia): Stiinta Bacau vs. Progresul (10:00)
-
Pro TV International (16E & 5E - FTA)
Liga 2 (Rumunia): CSM Ploiesti vs. Ceahlaul (10:00)
-
Sport.Ro (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Premier League (Rosja): Spartak Moscow vs. Zenit St Petersburg (12:00)
-
5 Kanal (53E & 40E - FTA)
-
Piervyj Kanał Russia (40E - FTA/MPEG-4 !!!)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
MegaSport (4W - BISS)
-
Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Ring TV (16E - Cryptoworks)
-
Show Sports 3 (7W - Irdeto 2)
-
Retransmisja (20:10): Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
-
Retransmisja (23:00): TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
Premier League (Rosja): Kryliya Sovetov vs. Terek Grozny (12:00)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Premier League (Rosja): Dinamo Moscow vs. Tom' Tomsk (12:00)
-
NTV Plus Sport Tennis (36E - Viaccess PC 2.5)
Premier League (Rosja): Shinnik vs. CSKA Moscow (12:00)
-
NTV Plus Sport Classic (36E - Viaccess PC 2.5)
Premier League (Rosja): Saturn vs. Spartak Nalchik (12:00)
-
NBA TV Russia (36E - Viaccess PC 2.5)
Premier League (Rosja): Rubin Kazan' vs. Lokomotiv Moscow (12:00)
-
NTV Plus Infokanal (36E - FTA)
-
Retransmisja (13:50): MegaSport (4W - BISS)
-
Retransmisja (23.11 - 0:00): Spormax (7E - Cryptoworks)
Premier League (Rosja): Amkar vs. Khimki (12:00)
-
Retransmisja (14:30): NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Premier League (Rosja): FC Moscow vs. Luch Energiya (12:00)
-
Retransmisja (16:30): NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
1. Lig (Turcja): Erciyesspor vs. Boluspor (12:00)
-
D Spor (42E - Videoguard)
Liga 2 (Rumunia): Dinamo Bucharest II vs. Dunarea Galati (12:00)
-
Sport.Ro (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
A PFG (Bułgaria): Sliven vs. Lokomotiv Mezdra (13:00)
-
TV 2 Bulgaria (39E & 16E - Irdeto 2 & Cryptoworks)
Liga 1 (Rumunia): FC Brasov vs. Dinamo Bucharest (13:00)
-
GSP TV (0.8W - Nagravision 2/3)
Premier League (Szkocja): St Mirren vs. Celtic (13:30)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
-
Gol TV (30W - PowerVu)
-
Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport Plus (39E - BISS)
-
Retransmisja (17:30): Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
Championship (Anglia): Plymouth Argyle vs. Cardiff City (13:45)
-
Show Sports 4 (7W - Irdeto 2)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
-
SportKlub Hrvatska (1W - Nagravision 2)
Super Lig (Turcja): Ankaragucu vs. Fenerbahçe (14:00)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
Beta Ethniki (Grecja): Agrotikos vs. Veria (14:00)
-
ET-3 (13E - Irdeto 2)
Ekstraklasa (Polska): GKS Bełchatów vs. Jagiellonia Białystok (14:15)
-
Orange Sport (13E - Seca 4)
Ligakupa (Węgry): Ujpest vs. Kaposvár (15:00)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
Erste Liga (Austria): Wacker Innsbruck vs. Admira (15:15)
-
Premiere Austria (19.2E - Nagravision 3)
Bundesliga (Niemcy): Wolfsburg vs. Stuttgart (15:30)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Arena Bundesliga 5 (19.2E - Cryptoworks)
-
DigitAlb SuperSport 2 (16E - Conax)
-
DigitAlb SuperSport HD 1 (16E - Conax)
-
Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia HD 1 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SportKlub + Hungary (4W - Cryptoworks)
-
SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
-
TV 2 Sport HD Denmark (5E - Videoguard)
-
Viasat Football (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport Norge (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport HD (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (17:30): SportKlub + Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Retransmisja (18:05): NTV Plus Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (17:30): SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
Retransmisja (18:00): SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
Bundesliga (Niemcy): FC Cologne vs. Hoffenheim (15:30)
-
SportKlub + Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Arena Bundesliga 7 (19.2E - Cryptoworks)
-
ATV Austria (19.2E - BetaCrypt)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
SportKlub Hrvatska (1W - Nagravision 2)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
-
Retransmisja (17:30): SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
Bundesliga (Niemcy): Eintracht Frankfurt vs. Hannover 96 (15:30)
-
Arena Bundesliga 6 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
Bundesliga (Niemcy): Schalke 04 vs. Munchengladbach (15:30)
-
Arena Bundesliga 4 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
Bundesliga (Niemcy): Arminia Bielefeld vs. Bayer Leverkusen (15:30)
-
Arena Bundesliga 3 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
Bundesliga (Niemcy): Bayern Munich vs. Energie Cottbus (15:30)
-
Arena Bundesliga 1 (19.2E - Cryptoworks)
-
DigitAlb SuperSport 1 (16E - Conax)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
-
TPS Star (13E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (22:00): Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
-
Retransmisja (23:00): SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
Bundesliga (Niemcy): Bochum vs. Hertha Berlin (15:30)
-
Arena Bundesliga 2 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
GNFE-1 (Maroko): JSM Laayoune vs. WAC Casablanca (15:30)
-
Arriyadiya (13E & 7W - FTA)
Super League (Grecja): Panserraikos vs. Panthrakikos (15:45)
-
Alpha TV (13E - Irdeto 2)
A PFG (Bułgaria): CSKA Sofia vs. Litex Lovech (16:00)
-
BNT Sat (16E - FTA)
-
BNT 1 (39E & 16E - Irdeto 2 & Cryptoworks)
Premier League (Anglia): Chelsea vs. Newcastle United (16:00)
-
2M Maroc National (12.5W - FTA/BISS)
-
Canal+ Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Diema (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
Nova Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
NTV Plus Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
-
Show Sports 4 (7W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
Sport 3 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
-
Retransmisja (22:30): Nova Sports 3 (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (22:30): Spormax (7E - Cryptoworks)
-
Retransmisja (21:55): Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
Premier League (Anglia): Liverpool vs. Fulham (16:00)
-
Canal+ Sport Extra Scandinavia (0.8W - Conax)
-
Diema 2 (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
-
Showtime Extreme Sports (7W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
Retransmisja (23:10): NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (21:30): Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
Premier League (Anglia): Manchester City vs. Arsenal (16:00)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 4)
-
Slovenia TV 2 (13E - FTA/Viaccess PC 2.6)
-
BHT 1 (16E & 12.5W - Viaccess PC 2.5)
-
Canal+ Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
-
Eurosport 2 FAPL (13E - Viaccess PC 2.6)
-
Gol TV (30W - PowerVu)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Pink Montenegro (16E - Irdeto 2)
-
Prima TV (23.5 & 19.2E - Cryptoworks)
-
RTS 2 (16E - Videoguard)
-
Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
-
Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
-
Spormax (7E - Cryptoworks)
-
Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
-
Retransmisja (23:00): Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (17:50): STV 3 (23.5 - Cryptoworks)
Premier League (Anglia): Portsmouth vs. Hull City (16:00)
-
Show Series Extra (7W - Irdeto 2)
Premier League (Anglia): Stoke City vs. West Bromwich Albion (16:00)
-
Show Comedy Extra (7W - Irdeto 2)
Premier League (Anglia): Middlesbrough vs. Bolton Wanderers (16:00)
-
Show Shasha Extra (7W - Irdeto 2)
-
Retransmisja (20:30): Spormax (7E - Cryptoworks)
Serie B (Włochy): Ancona vs. Mantova (16:00)
-
La 7 Cartapiů A (12.5W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 13 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Frosinone vs. Ascoli (16:00)
-
SKY Calcio 12 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Pisa vs. Cittadella (16:00)
-
SKY Calcio 11 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Rimini vs. Bari (16:00)
-
SKY Calcio 10 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Albinoleffe vs. Salernitana (16:00)
-
La 7 Cartapiů B (12.5W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 9 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Grosseto vs. Triestina (16:00)
-
SKY Calcio 8 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Treviso vs. Empoli (16:00)
-
SKY Calcio 7 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Brescia vs. Vicenza (16:00)
-
La 7 Cartapiů C (12.5W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 6 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Parma vs. Livorno (16:00)
-
La 7 Cartapiů D (12.5W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 5 (13E - Videoguard)
Liga 1 (Rumunia): Gloria Buzau vs. Poli Iasi (16:00)
-
GSP TV (0.8W - Nagravision 2/3)
Premier League (Szkocja): Rangers vs. Aberdeen (16:00)
-
Sport Plus (39E - BISS)
-
Retransmisja (17:30): Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
Premier League (Szkocja): Kilmarnock vs. Inverness CT (16:00)
-
Retransmisja (21:00): BBC Alba (28.2E - FTA)
Mistrzostwa Świata Kobiet do lat 20 (Reprezentacje): USA vs. Argentyna (16:00)
-
Retransmisja (21:00): Eurosport 2 PL (13E - Conax CAS7/Nagravision 2/Seca 4)
-
Retransmisja (21:00): Eurosport 2 FAPL (13E - Viaccess PC 2.6)
-
Retransmisja (21:00): Eurosport 2 France (13E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (21:00): Eurosport 2 Germany (19.2E - Cryptoworks)
Ekstraklasa (Polska): Odra Wodzisław vs. Arka Gdynia (16:30)
-
Orange Sport (13E - Seca 4)
Super Ligaen (Dania): SřnderjyskE vs. Brřndby (17:00)
-
TV 3+ Denmark (5E - Videoguard)
Serie A (Włochy): Fiorentina vs. Udinese (18:00)
-
Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Boom Sport One (4W - Videoguard)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Canal+ Sport Extra Scandinavia (0.8W - Conax)
-
DigitAlb SuperSport 2 (16E - Conax)
-
La 7 Cartapiů A (12.5W - Irdeto 2)
-
RAI International Africa (13E - BISS)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia HD 1 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
Bundesliga (Austria): Austria Vienna vs. SV Ried (18:00)
-
Premiere Austria (19.2E - Nagravision 3)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
Bundesliga (Austria): LASK Linz vs. Austria Kärnten (18:00)
-
Premiere Austria (19.2E - Nagravision 3)
Bundesliga (Austria): Salzburg vs. Kapfenberg (18:00)
-
Premiere Austria (19.2E - Nagravision 3)
Bundesliga (Austria): SCR Altach vs. SV Mattersburg (18:00)
-
Premiere Austria (19.2E - Nagravision 3)
Super League (Grecja): Iraklis Saloniki vs. Olympiacos (18:00)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
Super League (Grecja): Panathinaikos vs. Thrasivoulos (18:00)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
-
ERT World (39E & 13E - FTA)
-
NET Hellas (13E - Irdeto 2)
Super Lig (Turcja): Ankaraspor vs. Galatasaray (18:00)
-
Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
Ekstraklasa (Polska): Polonia Warszawa vs. Górnik Zabrze (18:15)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 4)
-
Canal+ Sport HD (13E - Seca 4)
Championship (Anglia): Nottingham Forest vs. Norwich City (18:20)
-
DigitAlb SuperSport 3 (16E - Conax)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
-
SportKlub Hrvatska (1W - Nagravision 2)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
-
Viasat Football (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport Norge (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (19:15): Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
Premier League (Anglia): Aston Villa vs. Manchester United (18:30)
-
Canal+ Sport 2 (13E - Seca 4)
-
A2 (62E & 1W - FTA)
-
Canal+ Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Diema (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
DigitAlb SuperSport 1 (16E - Conax)
-
Eurosport 2 FAPL (13E - Viaccess PC 2.6)
-
Gol TV (30W - PowerVu)
-
Kanal 5 Denmark (0.8W - Conax)
-
Nova Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Pink Montenegro (16E - Irdeto 2)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
-
Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
-
Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
-
Showtime Maghreb (13E & 7W - Viaccess PC 2.5/Irdeto 2)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia Xtra (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
Liga Adelante (Hiszpania): Hércules vs. Castellón (18:30)
-
Localia (30W - Nagravision 3)
Liga Adelante (Hiszpania): Las Palmas vs. Tenerife (18:30)
-
Canal+ Spain (19.2E & 30W - Nagravision 3)
Eredivisie (Holandia): NAC Breda vs. NEC Nijmegen (18:45)
-
Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
Ekstraklasa (Polska): Cracovia Kraków vs. Lech Poznań (18:45)
-
Orange Sport (13E - Seca 4)
Ligue 1 (Francja): Valenciennes vs. Sochaux (19:00)
-
A la Carté 6 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): St Etienne vs. Nice (19:00)
-
A la Carté 5 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Lorient vs. Toulouse (19:00)
-
A la Carté 4 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Grenoble vs. Le Havre (19:00)
-
A la Carté 3 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Caen vs. Auxerre (19:00)
-
A la Carté 2 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Bordeaux vs. Rennes (19:00)
-
TV 5 Monde Orient (26E & 7W - FTA)
-
A la Carté 1 (19.2E - Seca 2)
-
DigitAlb SuperSport 4 (16E - Conax)
-
SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
Super Ligaen (Dania): Vejle BK vs. AaB Aalborg (19:00)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
Mistrzostwa Świata Kobiet do lat 20 (Reprezentacje): Chiny vs. Francja (19:00)
-
Eurosport France (13E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (23.11 - 12:30): Eurosport 2 PL (13E - Conax CAS7/Nagravision 2/Seca 4)
-
Retransmisja (23.11 - 12:30): Eurosport 2 Germany (19.2E - Cryptoworks)
Super Liga (Portugalia): Marítimo vs. Sporting Braga (19:15)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
Série B (Brazylia): Corinthians vs. Avaí (19:20)
-
PFC Brasil (30W - Nagravision 3)
Eredivisie (Holandia): PSV Eindhoven vs. Heracles Almelo (19:45)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Retransmisja (22:20): Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
-
Retransmisja (23:20): Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Retransmisja (23:00): SportKlub Hrvatska (1W - Nagravision 2)
Eredivisie (Holandia): Twente vs. Heerenveen (19:45)
-
Retransmisja (22:00): Eredivisie Live 2 (23.5E - Seca 2)
Prva Liga Telekom (Słowenia): Maribor vs. Interblock Ljubljana (20:00)
-
Slovenia TV 2 (13E - FTA/Viaccess PC 2.6)
LFP Primera División (Hiszpania): Real Madrid vs. Recreativo Huelva (20:00)
-
NTV Spor (42E - FTA/BISS)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Boom Sport One (4W - Videoguard)
-
DigitAlb SuperSport 2 (16E - Conax)
-
Fox TV Srbija (12.5W - BISS)
-
Kanal 5 Denmark (0.8W - Conax)
-
Nova Sports 4 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
-
SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
-
Sky Sports Xtra UK (28.2E - Videoguard)
-
Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
Taquilla 1 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
TV 2 Sport 1 (0.8W - Conax)
-
TV 4 Sport (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (20:30): SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
-
Retransmisja (22:40): Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
-
Retransmisja (22:00): Taquilla 3 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
LFP Primera División (Hiszpania): Villarreal vs. Valladolid (20:00)
-
Al Jazeera Sport +4 (7W - Irdeto 2)
-
DigitAlb SuperSport 5 (16E - Conax)
-
Taquilla 2 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
Liga 1 (Rumunia): Rapid Bucharest vs. Vaslui (20:00)
-
GSP TV (0.8W - Nagravision 2/3)
Jupiler League (Belgia): Standard Ličge vs. Excelsior Mouscron (20:00)
-
Retransmisja (22:50): Gol TV (30W - PowerVu)
Super League (Słowacja): Spartak Trnava vs. Nitra (20:15)
-
STV 3 (23.5 - Cryptoworks)
Serie A (Włochy): Internazionale vs. Juventus (20:30)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 4)
-
Canal+ Sport HD (13E - Seca 4)
-
RTR Sport (40E - FTA/MPEG-4 !!!)
-
NTV Türk (42E - FTA/BISS)
-
Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Boom Sport Two (4W - Videoguard)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Canal+ Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
-
DigitAlb SuperSport 1 (16E - Conax)
-
DigitAlb SuperSport HD 1 (16E - Conax)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
-
RAI International Africa (13E - BISS)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia HD 1 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
-
TV Avala (16E - VideoGuard)
Eredivisie (Holandia): De Graafschap vs. Sparta Rotterdam (20:45)
-
Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Retransmisja (23:45): Eredivisie Live 2 (23.5E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Paris St Germain vs. Lyon (21:00)
-
Canal+ Sport 2 (13E - Seca 4)
-
Kanal A (42E - FTA)
-
DigitAlb SuperSport 4 (16E - Conax)
-
Gol TV (30W - PowerVu)
-
Nova Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Orange Foot (13E & 5W - Viaccess PC 3.0)
-
Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)
-
Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
-
SportKlub Hrvatska (1W - Nagravision 2)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
-
TV 2 Sport HD Denmark (5E - Videoguard)
-
Viasat Football (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport Norge (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (23.11 - 0:45): Canal+ Sport (13E - Seca 4)
Super Liga (Portugalia): Naval vs. Sporting Lisbon (21:30)
-
DigitAlb SuperSport 3 (16E - Conax)
-
Ring TV (16E - Cryptoworks)
-
Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
-
Sport TV HD (30W - Nagravision 3)
-
Retransmisja (23.11 - 0:30): Spormax (7E - Cryptoworks)
-
Retransmisja (22:30): Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
Campeonatos (Brazylia): Botafogo vs. Atlético PR (21:30)
-
PFC Brasil (30W - Nagravision 3)
Mistrzostwa Świata Kobiet do lat 20 (Reprezentacje): Nigeria vs. Anglia (22:00)
-
Eurosport PL (13E - Conax CAS7/Nagravision 2/Seca 4)
-
Eurosport Deutschland (19.2E - FTA & Analog)
-
Eurosport France (13E - Viaccess PC 2.5)
LFP Primera División (Hiszpania): Sevilla vs. Valencia (22:00)
-
NTV Spor (42E - FTA/BISS)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Boom Sport One (4W - Videoguard)
-
DigitAlb SuperSport 2 (16E - Conax)
-
Kanal 5 Denmark (0.8W - Conax)
-
La Sexta (30W - PowerVu)
-
Nova Sports 4 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia Xtra (13E - Videoguard)
-
Sky Sports Xtra UK (28.2E - Videoguard)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
TV 2 Sport 1 (0.8W - Conax)
-
TV 4 Sport (0.8W - Conax)
-
TV Canaria Gomera (30W - BISS)
-
Retransmisja (23:00): Canal+ Sport 2 (13E - Seca 4)
-
Retransmisja (22:15): SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
-
Retransmisja (22:20): Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
Legenda
-
Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
-
Na zielono oznaczono kanały niekodowane
-
Na pomarańczowo oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA
-
Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.