Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Niedziela - 30 listopada 2008
National League (Azerbejdżan): Neftchi vs. Olimpik Baku (12:00)
-
Az TV (42E & 36E & 13E - FTA)
Liga Adelante (Hiszpania): Gimnŕstic vs. Hércules (12:00)
-
Canal+ Spain (19.2E & 30W - Nagravision 3)
Championship (Anglia): Swansea City vs. Cardiff City (12:15)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
-
Ring TV (16E - Cryptoworks)
-
Show Sports 3 (7W - Irdeto 2)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
-
Viasat Football (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
Liga Honra (Portugalia): Estoril vs. Portimonense (12:15)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
Eredivisie (Holandia): Ajax vs. Utrecht (12:30)
-
Alfa TV Macedonia (16E - FTA)
-
Canal+ Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)
-
Sport Plus (39E - BISS)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
-
Retransmisja (22:00): Canal+ Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (18:30): Eredivisie Live 2 (23.5E - Seca 2)
-
Retransmisja (14:30): Ring TV (16E - Cryptoworks)
-
Retransmisja (1.12 - 0:15): SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
Eredivisie (Holandia): Vitesse Arnhem vs. Feyenoord (12:30)
-
Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
-
Eredivisie Live 2 (23.5E - Seca 2)
-
Retransmisja (17:00): Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
Super Lige (Serbia): Borac Cacak vs. Partizan Belgrade (13:00)
-
RTS Sat (13E & 5W - FTA)
-
RTS 2 (16E - Videoguard)
Liga 1 (Rumunia): Gloria Bistrita vs. Gloria Buzau (13:00)
-
GSP TV (0.8W - Nagravision 2/3)
FA Cup (Anglia): Histon vs. Leeds United (13:15)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
7 TV (40E & 36E - FTA)
-
ITV 1 (28.2E - FTA)
-
ITV HD (28.5E - FTA)
-
Ulster TV (28.2E - FTA)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Retransmisja (19:00): SportKlub + Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Retransmisja (1.12 - 0:40): SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
-
Retransmisja (20:10): SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
Super Ligaen (Dania): Midtjylland vs. Nordsjćlland (14:00)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
2. Bundesliga (Niemcy): Rot-Weiss Oberhausen vs. Duisburg (14:00)
-
Arena Bundesliga 2 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
2. Bundesliga (Niemcy): Greuther Fürth vs. Freiburg (14:00)
-
Arena Bundesliga 1 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
-
SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
2. Bundesliga (Niemcy): St Pauli vs. Ingolstadt 04 (14:00)
-
Arena Bundesliga 4 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
2. Bundesliga (Niemcy): Augsburg vs. Hansa Rostock (14:00)
-
SportKlub + Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Arena Bundesliga 3 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
2. Bundesliga (Niemcy): 1860 Munich vs. Wehen (14:00)
-
Arena Bundesliga 5 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
Vyscha Liha (Ukraina): Shakhtar Donetsk vs. Karpaty (14:00)
-
TRK Ukraine (5E - Viaccess PC 2.6)
Vyscha Liha (Ukraina): Dynamo Kyiv vs. Dnipro (14:00)
-
TET Ukraine (5E - BISS)
FA Cup (Anglia): Notts Country vs. Kettering (14:00)
-
SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
-
Retransmisja (15:00): SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
Premier League (Anglia): Manchester City vs. Manchester United (14:30)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 4)
-
Canal+ Sport HD (13E - Seca 4)
-
Slovenia TV 2 (13E - FTA/Viaccess PC 2.6)
-
Alfa TV (13E - Irdeto 2)
-
Canal+ Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
-
Canal+ Sport HD Scandinavia (0.8W - Conax)
-
Diema (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
Eurosport 2 FAPL (13E - Viaccess PC 2.6)
-
Gol TV (30W - PowerVu)
-
Nova Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
NTV Plus Sport HD (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Pink Montenegro (16E - Irdeto 2)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
-
RTS 2 (16E - Videoguard)
-
Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
-
Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
-
Showtime Maghreb (13E & 7W - Viaccess PC 2.5/Irdeto 2)
-
SKY Calcio 8 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Spormax (7E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport HD Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
-
Sport TV HD (30W - Nagravision 3)
-
Retransmisja (17:00): Canal+ Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (19:00): Nova Sports 3 (13E - Irdeto 2)
Lega Pro Division 1B (Włochy): Sorrento vs. Pescara (14:30)
-
Conto TV 1 (13E - Conax/Irdeto 2/Videoguard)
Eredivisie (Holandia): Sparta Rotterdam vs. NAC Breda (14:30)
-
Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Retransmisja (16:45): Eredivisie Live 2 (23.5E - Seca 2)
Eredivisie (Holandia): NEC Nijmegen vs. Volendam (14:30)
-
Eredivisie Live 2 (23.5E - Seca 2)
-
Retransmisja (18:45): Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
Serie A (Włochy): Internazionale vs. Napoli (15:00)
-
Canal+ Sport 2 (13E - Seca 4)
-
OBN (4W - FTA)
-
RTR Sport (40E - FTA/MPEG-4 !!!)
-
NTV Spor (42E - FTA/BISS)
-
Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Canal+ Spain (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Canal+ Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
ESPN Latin America (15W - PowerVu)
-
ESPN Pacrim (15W - PowerVu)
-
RAI International Africa (13E - BISS)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia HD 1 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
-
TPS Star (13E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (22:30): Canal+ Sport 1 Denmark (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (22:30): Canal+ Sport 1 Finland (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (22:30): Canal+ Sport 1 Norge (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (20:15): Canal+ Sport 1 Sweden (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (1.12 - 0:15): Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
Serie A (Włochy): Roma vs. Fiorentina (15:00)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Boom Sport One (4W - Videoguard)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Canal+ Sport Extra Scandinavia (0.8W - Conax)
-
La 7 Cartapiů A (12.5W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 4 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia HD 2 (13E - Videoguard)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 7 (39E - Irdeto 2 & Griffin)
-
Retransmisja (23:00): Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
Serie A (Włochy): Genoa vs. Bologna (15:00)
-
Al Jazeera Sport +4 (7W - Irdeto 2)
-
Canal+ Eventos (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
Serie A (Włochy): Udinese vs. Chievo (15:00)
-
La 7 Cartapiů C (12.5W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
Serie A (Włochy): Atalanta vs. Lazio (15:00)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
-
Al Jazeera Sport +3 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Kanal 9 Sweden (0.8W - Conax)
-
Orange Foot (13E & 5W - Viaccess PC 3.0)
-
SKY Calcio 5 (13E - Videoguard)
Serie A (Włochy): Siena vs. Torino (15:00)
-
La 7 Cartapiů B (12.5W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 7 (13E - Videoguard)
Serie A (Włochy): Cagliari vs. Sampdoria (15:00)
-
La 7 Cartapiů E (12.5W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 6 (13E - Videoguard)
FA Cup (Anglia): Losowanie (15:15)
-
ITV 1 (28.2E - FTA)
-
Ulster TV (28.2E - FTA)
Bundesliga (Austria): SV Mattersburg vs. Salzburg (15:30)
-
ORF 1 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Austria (19.2E - Nagravision 3)
Super League (Grecja): Ergotelis vs. Skoda Xanthi (15:45)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
Super League (Grecja): Levadiakos vs. AEK Athens (15:45)
-
Alpha TV (13E - Irdeto 2)
Liga 1 (Rumunia): Poli Timisoara vs. FC Brasov (16:00)
-
GSP TV (0.8W - Nagravision 2/3)
Premier League (Anglia): Tottenham Hotspur vs. Everton (16:00)
-
Gol TV (30W - PowerVu)
-
Nova Sports 3 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Showtime Extreme Sports (7W - Irdeto 2)
-
Retransmisja (19:00): Diema 2 (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
Retransmisja (22:00): Fox Sports Turkey (7E - Cryptoworks)
Premier League (Anglia): Portsmouth vs. Blackburn Rovers (16:00)
-
Show Shasha Extra (7W - Irdeto 2)
Vyscha Liha (Ukraina): Tavriya vs. Metalist Kharkiv (16:00)
-
Inter + (5E - FTA)
-
UT-1 (36E & 5E - Irdeto 2/Videoguard)
Super Ligaen (Dania): Horsens vs. SřnderjyskE (16:00)
-
Retransmisja (22:15): TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
Super Ligaen (Dania): Esbjerg vs. Randers (16:05)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
Premier League (Anglia): Chelsea vs. Arsenal (17:00)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 4)
-
Canal+ Sport HD (13E - Seca 4)
-
2M Maroc National (12.5W - FTA/BISS)
-
Canal+ Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
-
Canal+ Sport HD Scandinavia (0.8W - Conax)
-
Diema (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
Eurosport 2 FAPL (13E - Viaccess PC 2.6)
-
Nova Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
NTV Plus Sport HD (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Pink Montenegro (16E - Irdeto 2)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
-
RTS 2 (16E - Videoguard)
-
Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
-
Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
-
Showtime Maghreb (13E & 7W - Viaccess PC 2.5/Irdeto 2)
-
SKY Calcio 9 (13E - Videoguard)
-
SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia HD 1 (13E - Videoguard)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
-
Spormax (7E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport HD Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
STV 3 (23.5 - Cryptoworks)
-
Retransmisja (22:30): Alfa TV (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (23:30): Canal+ Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (1.12 - 0:00): Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (22:45): Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (19:00): Sport TV (30W - Nagravision 3)
-
Retransmisja (19:00): Sport TV HD (30W - Nagravision 3)
Ligue 1 (Francja): Nancy vs. St Etienne (17:00)
-
A la Carté 1 (19.2E - Seca 2)
-
Retransmisja (19:05): NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
Ligue 1 (Francja): Toulouse vs. Marseille (17:00)
-
Orange Sport (13E - Seca 4)
-
Kanal A (42E - FTA)
-
A la Carté 2 (19.2E - Seca 2)
-
Nova Sports 7 (13E - Irdeto 2)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
Bundesliga (Niemcy): Borussia Dortmund vs. Wolfsburg (17:00)
-
Arena Bundesliga 2 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
Bundesliga (Niemcy): Bochum vs. Hamburg (17:00)
-
Arena Bundesliga 1 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
Bundesliga (Niemcy): Stuttgart vs. Schalke 04 (17:00)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Arena Bundesliga 3 (19.2E - Cryptoworks)
-
Federalna TV (11W - BISS)
-
Nova Sports 4 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Premiere HD (19.2E - Nagravision 3)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
-
SKY Calcio 10 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia Xtra (13E - Videoguard)
-
Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
-
TPS Star (13E - Viaccess PC 2.5)
-
Viasat Football (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport Norge (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (21:00): SportKlub + Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Retransmisja (1.12 - 0:30): Alfa TV (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (18:55): Gol TV (30W - PowerVu)
LFP Primera División (Hiszpania): Recreativo Huelva vs. Villarreal (17:00)
-
NTV Spor (42E - FTA/BISS)
-
Boom Sport One (4W - Videoguard)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 7 (39E - Irdeto 2 & Griffin)
-
Taquilla 2 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
TV 2 Sport 1 (0.8W - Conax)
-
TV 4 Sport (0.8W - Conax)
LFP Primera División (Hiszpania): Valladolid vs. Mallorca (17:00)
-
Taquilla 4 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
LFP Primera División (Hiszpania): Espanyol vs. Sporting Gijón (17:00)
-
Al Jazeera Sport +4 (7W - Irdeto 2)
-
Taquilla 8 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
LFP Primera División (Hiszpania): Athletic Bilbao vs. Numancia (17:00)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Taquilla 6 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
LFP Primera División (Hiszpania): Almería vs. Deportivo La Coruńa (17:00)
-
Canal+ Sport 2 (13E - Seca 4)
-
Taquilla 3 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
LFP Primera División (Hiszpania): Málaga vs. Osasuna (17:00)
-
Taquilla 5 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
1. Division (Cypr): AEP Paphos vs. Omonia Nicosia (17:00)
-
Lumiere TV (13E - Irdeto 2)
Super Ligaen (Dania): AaB Aalborg vs. FC Copenhagen (17:30)
-
TV 3+ Denmark (5E - Videoguard)
Liga 1 (Rumunia): CFR Cluj vs. Gaz Metan (18:00)
-
GSP TV (0.8W - Nagravision 2/3)
Super Lig (Turcja): Galatasaray vs. Hacettepe (18:00)
-
Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
Super League (Grecja): Panthrakikos vs. OFI Crete (18:00)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
Super League (Grecja): Olympiacos vs. Panionios (18:00)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
-
ERT World (39E & 13E - FTA)
-
Alfa TV (13E - Irdeto 2)
-
NET Hellas (13E - Irdeto 2)
-
SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
-
Retransmisja (19:00): Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (22:55): SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
A PFG (Bułgaria): Litex Lovech vs. Spartak Varna (18:30)
-
TV 2 Bulgaria (39E & 16E - Irdeto 2 & Cryptoworks)
Primera División (Meksyk): Toluca vs. Tecos UAG (19:00)
-
Estrellas Europe (19.2E & 30W - Nagravision 3)
Super Liga (Portugalia): Sporting Braga vs. Nacional Madeira (19:00)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
LFP Primera División (Hiszpania): Valencia vs. Real Betis (19:00)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Boom Sport One (4W - Videoguard)
-
Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SKY Calcio 9 (13E - Videoguard)
-
SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports Interactive (28.2E - Videoguard)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport 7 (39E - Irdeto 2 & Griffin)
-
Sport+ (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
-
Taquilla 1 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
TV 2 Sport 1 (0.8W - Conax)
-
TV 4 Sport (0.8W - Conax)
Ekstraklasa (Polska): Odra Wodzisław vs. Lech Poznań (19:15)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 4)
-
Canal+ Sport HD (13E - Seca 4)
-
Retransmisja (21:15): Orange Sport (13E - Seca 4)
Ekstraklasa (Polska): Polonia Warszawa vs. Arka Gdynia (18:15)
-
Orange Sport (13E - Seca 4)
Gambrinus Liga (Czechy): Marila Pribram vs. Slavia Prague (20:00)
-
ČT 4 Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
Liga 1 (Rumunia): Poli Iasi vs. Rapid Bucharest (20:00)
-
GSP TV (0.8W - Nagravision 2/3)
Mistrzostwa Świata Kobiet do lat 20 (Reprezentacje): Nigeria vs. Francja (20:00)
-
Eurosport 2 PL (13E - Conax CAS7/Nagravision 2/Seca 4)
-
British Eurosport 2 (28.2E - Videoguard)
Campeonatos (Brazylia): Săo Paulo vs. Fluminense (20:00)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
SportsXchange (28.5E - FTA)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Evrokom Bulgaria (33E & 16E - Cryptoworks/Conax)
-
Nova Sports 4 (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (22:30): Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
Campeonatos (Brazylia): Internacional vs. Cruzeiro (20:00)
-
PFC Brasil (30W - Nagravision 3)
1. HNL Ozujsko (Chorwacja): Varteks vs. Dinamo Zagreb (20:15)
-
HRT 2 (13E - Viaccess PC 2.5)
Primera División (Argentyna): Tigre vs. River Plate (20:20)
-
Nova Sports 7 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Sport Classic (36E - Viaccess PC 2.5)
Serie A (Włochy): Palermo vs. AC Milan (20:30)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
-
RTR Sport (40E - FTA/MPEG-4 !!!)
-
NTV Spor (42E - FTA/BISS)
-
Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Alfa TV (13E - Irdeto 2)
-
Boom Sport Two (4W - Videoguard)
-
Canal+ Sport 1 Denmark (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport 1 Finland (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport 1 Norge (0.8W - Conax)
-
ESPN Latin America (15W - PowerVu)
-
La 7 Cartapiů B (12.5W - Irdeto 2)
-
RAI International Africa (13E - BISS)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia HD 1 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
TV 7 Bulgaria (39E - Irdeto 2 & Griffin)
-
Retransmisja (22:50): Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
-
Retransmisja (23:00): Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Retransmisja (1.12 - 0:10): Sport TV (30W - Nagravision 3)
Ligue 1 (Francja): Rennes vs. Paris St Germain (21:00)
-
Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA)
-
Kanal A (42E - FTA)
-
Canal+ France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
-
Canal+ France HD (19.2E - Seca 3)
-
Canal+ Hi-Tech (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
-
Nova Sports 3 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
-
SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
-
Viasat Football (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport Norge (5E - Videoguard)
LFP Primera División (Hiszpania): Atlético Madrid vs. Racing Santander (21:00)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Boom Sport One (4W - Videoguard)
-
Canal+ Spain (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Canal+ Spain HD (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Canal+ Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
-
Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 7 (39E - Irdeto 2 & Griffin)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
TV 2 Sport 1 (0.8W - Conax)
-
TV 4 Sport (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (21:30): Canal+ ...30 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
Super Liga (Portugalia): Sporting Lisbon vs. Vitória Guimarăes (21:15)
-
Gol TV (30W - PowerVu)
-
Ring TV (16E - Cryptoworks)
-
Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
-
Sport TV HD (30W - Nagravision 3)
-
Retransmisja (22:30): Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
Primera División (Argentyna): Newell's Old Boys vs. Vélez Sarsfield (22:40)
-
SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
Primera División (Argentyna): Boca Juniors vs. Racing Club (22:40)
-
NTV Plus Sport Classic (36E - Viaccess PC 2.5)
Mistrzostwa Świata Kobiet do lat 20 (Reprezentacje): USA vs. Anglia (23:00)
-
Eurosport PL (13E - Conax CAS7/Nagravision 2/Seca 4)
-
Eurosport Deutschland (19.2E - FTA & Analog)
-
British Eurosport (28.2E - Videoguard)
Legenda
-
Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
-
Na zielono oznaczono kanały niekodowane
-
Na pomarańczowo oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA
-
Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.