reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-09-18 - 2021-09-19

Futbol w telewizji 7.12.2008

dodano: 2008-12-05 02:45
autor: Mr. Orbita | źródło: LJ

futbol_w_tv_www.jpg Alternatywne możliwości odbioru piłkarskich transmisji satelitarnych:
Do odbioru kanałów z pozycji satelitarnych 42E, 26E i 7W wymagane są większe anteny - zalecana: 130cm.
Do odbioru części kanałów z pozycji satelitarnej 28.2E (w tym ITV i BBC) wymagane są większe anteny - zalecana: 200cm - 300cm.
Konieczne są też najwyższej jakości, sprawdzone i wyselekcjonowane konwertery 0,2dB - 0,3dB.




Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Niedziela - 7 grudnia 2008


Primera División (Chile): Colo Colo vs. Cobresal (0:00)
- TV Chile (5E - Videoguard)


Primera División (Argentyna): River Plate vs. Godoy Cruz (0:30)
- Gol TV (30W - PowerVu)
- SportKlub + Hungary (4W - Cryptoworks)
- SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)


A League (Australia): Newcastle Jets vs. Sydney FC (7:00)
- Fox Sports Turkey (7E - Cryptoworks)


Bulgarian Cup (Bułgaria): Maritsa Plovdiv vs. Litex Lovech (10:00)
- Ring TV (16E - Cryptoworks)


Liga Adelante (Hiszpania): Real Murcia vs. Tenerife (12:00)
- Canal+ Spain (19.2E & 30W - Nagravision 3)


Liga Honra (Portugalia): Santa Clara vs. Boavista (12:15)
- Sport TV (30W - Nagravision 3)


Eredivisie (Holandia): Volendam vs. Ajax (12:30)
- Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
- Alfa TV Macedonia (16E - FTA)
- Canal+ Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
- Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- Gol TV (30W - PowerVu)
- Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)


Ligakupa (Węgry): REAC vs. Fehérvár (13:00)
- Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)


Super Lige (Serbia): Jagodina vs. Crvena Zvezda Belgrade (13:00)
- RTS 2 (16E - Videoguard)


2. Bundesliga (Niemcy): Rot-Weiss Ahlen vs. Osnabrück (14:00)
- SportKlub + Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
- Arena Bundesliga 2 (19.2E - Cryptoworks)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)


2. Bundesliga (Niemcy): St Pauli vs. Koblenz (14:00)
- Arena Bundesliga 3 (19.2E - Cryptoworks)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
- SportKlub + Hungary (4W - Cryptoworks)


2. Bundesliga (Niemcy): Wehen vs. Augsburg (14:00)
- Arena Bundesliga 5 (19.2E - Cryptoworks)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)


2. Bundesliga (Niemcy): Freiburg vs. Rot-Weiss Oberhausen (14:00)
- Arena Bundesliga 4 (19.2E - Cryptoworks)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)


2. Bundesliga (Niemcy): Duisburg vs. Kaiserslautern (14:00)
- Arena Bundesliga 1 (19.2E - Cryptoworks)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
- Retransmisja (23:00): SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
- Retransmisja (21:00): SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
- Retransmisja (19:00): SportKlub + Hungary (4W - Cryptoworks)


Super Lig (Turcja): Trabzonspor vs. Kocaelispor (14:00)
- Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)


Super Ligaen (Dania): SřnderjyskE vs. Midtjylland (14:00)
- TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)


Championship (Anglia): Norwich City vs. Ipswich Town (14:15)
- BHT 1 (16E & 12.5W - Viaccess PC 2.5)
- DigitAlb SuperSport 5 (16E - Conax)
- Ring TV (16E - Cryptoworks)
- Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
- Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
- Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
- SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
- Viasat Football (5E - Videoguard)
- Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
- Viasat Sport Norge (5E - Videoguard)


Lega Pro Division 1A (Włochy): Venezia vs. Verona (14:30)
- Conto TV 2 (13E - Conax/Irdeto 2/Videoguard)


Lega Pro Division 1B (Włochy): Virtus Lanciano vs. Foggia (14:30)
- Conto TV 1 (13E - Conax/Irdeto 2/Videoguard)


Lega Pro Division 1B (Włochy): Foligno vs. Perugia (14:30)
- Conto TV 3 (13E - Conax/Irdeto 2/Videoguard)


Eredivisie (Holandia): Feyenoord vs. De Graafschap (14:30)
- Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- Retransmisja (21:10): Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
- Retransmisja (19:00): SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)


Eredivisie (Holandia): Willem II vs. Heerenveen (14:30)
- Eredivisie Live 2 (23.5E - Seca 2)
- Retransmisja (17:00): Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)


Eredivisie (Holandia): NEC Nijmegen vs. Utrecht (14:30)
- Retransmisja (16:45): Eredivisie Live 2 (23.5E - Seca 2)


Eredivisie (Holandia): NAC Breda vs. ADO Den Haag (14:30)
- Retransmisja (18:30): Eredivisie Live 2 (23.5E - Seca 2)


Ekstraklasa (Polska): Arka Gdynia vs. Cracovia Kraków (14:45)
- Orange Sport (13E - Seca 4)


Ekstraklasa (Polska): Lech Poznań vs. Polonia Bytom (14:45)
- Canal+ Sport (13E - Seca 4)
- Canal+ Sport HD (13E - Seca 4)
- Retransmisja (17:00): Orange Sport (13E - Seca 4)


Premier League (Szkocja): Hibernian vs. Celtic (15:00)
- Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
- Gol TV (30W - PowerVu)
- Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
- SKY Calcio 8 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia Xtra (13E - Videoguard)
- Sport 1 Romania (0.8W - Conax)


Serie A (Włochy): AC Milan vs. Catania (15:00)
- OBN (4W - FTA)
- NTV Spor (42E - FTA/BISS)
- Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
- Boom Sport One (4W - Videoguard)
- Canal+ Spain (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- Canal+ Spain HD (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- Canal+ Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
- Canal+ Sport HD Scandinavia (0.8W - Conax)
- DigitAlb SuperSport 1 (16E - Conax)
- DigitAlb SuperSport HD 1 (16E - Conax)
- La 7 Cartapiů D (12.5W - Irdeto 2)
- RAI International Africa (13E - Seca 1)
- SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
- Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- Sport TV (30W - Nagravision 3)
- Sport TV HD (30W - Nagravision 3)
- TV 7 Bulgaria (39E - Irdeto 2 & Griffin)
- TV Avala (16E - VideoGuard)
- Retransmisja (18:00): Canal+ Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
- Retransmisja (20:35): Sport 7 (39E - Irdeto 2 & Griffin)


Serie A (Włochy): Lecce vs. Juventus (15:00)
- Canal+ Sport 2 (13E - Seca 4)
- Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
- Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- DigitAlb SuperSport 2 (16E - Conax)
- La 7 Cartapiů B (12.5W - Irdeto 2)
- SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia HD 1 (13E - Videoguard)
- Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 7 (39E - Irdeto 2 & Griffin)
- Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
- Retransmisja (8.12 - 1:15): Canal+ Sport (13E - Seca 4)
- Retransmisja (18:00): Nova Sports 3 (13E - Irdeto 2)


Serie A (Włochy): Torino vs. Fiorentina (15:00)
- Al Jazeera Sport +3 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
- Boom Sport Two (4W - Videoguard)
- Canal+ Sport Extra Scandinavia (0.8W - Conax)
- DigitAlb SuperSport 4 (16E - Conax)
- La 7 Cartapiů A (12.5W - Irdeto 2)
- SKY Calcio 4 (13E - Videoguard)
- Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- TV Avala (16E - VideoGuard)
- Retransmisja (17:00): Sport 7 (39E - Irdeto 2 & Griffin)


Serie A (Włochy): Cagliari vs. Palermo (15:00)
- Al Jazeera Sport +4 (7W - Irdeto 2)
- La 7 Cartapiů E (12.5W - Irdeto 2)
- SKY Calcio 6 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
- Retransmisja (18:45): Sport 7 (39E - Irdeto 2 & Griffin)


Serie A (Włochy): Napoli vs. Siena (15:00)
- SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)


Serie A (Włochy): Atalanta vs. Udinese (15:00)
- DigitAlb SuperSport 3 (16E - Conax)
- SKY Calcio 5 (13E - Videoguard)


Serie A (Włochy): Reggina vs. Bologna (15:00)
- SKY Calcio 7 (13E - Videoguard)


Bundesliga (Austria): Austria Vienna vs. Rapid Vienna (15:30)
- ORF 1 (19.2E - Cryptoworks)
- Premiere Austria (19.2E - Nagravision 3)


Super League (Grecja): PAOK Thessaloniki vs. Asteras Tripolis (15:45)
- Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)


Premier League (Anglia): West Bromwich Albion vs. Portsmouth (16:00)
- Alfa TV (13E - Irdeto 2)
- Canal+ Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
- Diema 2 (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
- DigitAlb SuperSport 5 (16E - Conax)
- Sport 3 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- Retransmisja (19:15): Canal+ Sport 1 Sweden (0.8W - Conax)
- Retransmisja (19:00): Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
- Retransmisja (22:00): Spormax (7E - Cryptoworks)
- Retransmisja (8.12 - 0:10): Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)


Super Ligaen (Dania): Randers vs. AaB Aalborg (16:05)
- TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)


Premier League (Anglia): Everton vs. Aston Villa (17:00)
- Canal+ Sport (13E - Seca 4)
- Canal+ Sport HD (13E - Seca 4)
- BHT 1 (16E & 12.5W - Viaccess PC 2.5)
- Canal+ Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
- Canal+ Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
- Canal+ Sport HD Scandinavia (0.8W - Conax)
- Diema (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
- DigitAlb SuperSport 1 (16E - Conax)
- DigitAlb SuperSport HD 1 (16E - Conax)
- Eurosport 2 FAPL (13E - Viaccess PC 2.6)
- Nova Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
- Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
- NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- Pink Montenegro (16E - Irdeto 2)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
- RTS 2 (16E - Videoguard)
- Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
- Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
- Showtime Maghreb (13E & 7W - Viaccess PC 2.5/Irdeto 2)
- SKY Calcio 9 (13E - Videoguard)
- SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia HD 1 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia Xtra (13E - Videoguard)
- Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
- Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
- Spormax (7E - Cryptoworks)
- Spormax HD (7E - Cryptoworks)
- Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- Sport HD Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- Teledeporte (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- Retransmisja (22:30): Alfa TV (13E - Irdeto 2)
- Retransmisja (19:50): Canal+ Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
- Retransmisja (19:45): Sport 3 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)


Bundesliga (Niemcy): FC Cologne vs. Hamburg (17:00)
- SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
- Kanal 24 (42E - FTA/BISS)
- Arena Bundesliga 1 (19.2E - Cryptoworks)
- DigitAlb SuperSport 3 (16E - Conax)
- Federalna TV (11W - BISS)
- Gol TV (30W - PowerVu)
- Nova Sports 4 (13E - Irdeto 2)
- NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
- Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- SportKlub Hrvatska (1W - Nagravision 2)
- SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
- SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
- SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
- TPS Star (13E - Viaccess PC 2.5)
- Viasat Football (5E - Videoguard)
- Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
- Viasat Sport Norge (5E - Videoguard)
- Retransmisja (19:00): SportKlub + Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
- Retransmisja (8.12 - 0:30): Alfa TV (13E - Irdeto 2)
- Retransmisja (21:15): SportKlub + Hungary (4W - Cryptoworks)


Bundesliga (Niemcy): Wolfsburg vs. Hannover 96 (17:00)
- SportKlub + Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
- Arena Bundesliga 2 (19.2E - Cryptoworks)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
- Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- SportKlub + Hungary (4W - Cryptoworks)
- Retransmisja (19:00): SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
- Retransmisja (19:00): SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)


Ligue 1 (Francja): Lorient vs. Nancy (17:00)
- Kanal A (42E - FTA)
- A la Carté 1 (19.2E - Seca 2)
- DigitAlb SuperSport 4 (16E - Conax)
- SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
- Retransmisja (19:05): NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)


Ligue 1 (Francja): Monaco vs. Sochaux (17:00)
- A la Carté 2 (19.2E - Seca 2)


Ligue 1 (Francja): Grenoble vs. Auxerre (17:00)
- A la Carté 3 (19.2E - Seca 2)


LFP Primera División (Hiszpania): Osasuna vs. Valladolid (17:00)
- Taquilla 3 (19.2E & 30W - Nagravision 3)


LFP Primera División (Hiszpania): Numancia vs. Almería (17:00)
- Taquilla 6 (19.2E & 30W - Nagravision 3)


LFP Primera División (Hiszpania): Racing Santander vs. Athletic Bilbao (17:00)
- Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
- Boom Sport One (4W - Videoguard)
- Taquilla 4 (19.2E & 30W - Nagravision 3)


LFP Primera División (Hiszpania): Mallorca vs. Recreativo Huelva (17:00)
- Taquilla 5 (19.2E & 30W - Nagravision 3)


LFP Primera División (Hiszpania): Deportivo La Coruńa vs. Málaga (17:00)
- Al Jazeera Sport +4 (7W - Irdeto 2)
- DigitAlb SuperSport 2 (16E - Conax)
- Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Taquilla 1 (19.2E & 30W - Nagravision 3)


1. Division (Cypr): Alki Larnaka vs. Ethnikos Achna (17:00)
- Lumiere TV (13E - Irdeto 2)


Super Ligaen (Dania): FC Copenhagen vs. Horsens (17:30)
- TV 3+ Denmark (5E - Videoguard)


Super Lig (Turcja): Ankaragucu vs. Galatasaray (18:00)
- Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
- Lig TV HD (7E - Cryptoworks)


Super League (Grecja): AEK Athens vs. Panthrakikos (18:00)
- Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)


Super League (Grecja): Olympiacos vs. Levadiakos (18:00)
- ERT World (39E & 13E - FTA)
- Alfa TV (13E - Irdeto 2)
- NET Hellas (13E - Irdeto 2)


LFP Primera División (Hiszpania): Real Betis vs. Espanyol (19:00)
- Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
- Boom Sport One (4W - Videoguard)
- DigitAlb SuperSport 2 (16E - Conax)
- Fox TV Srbija (12.5W - BISS)
- Gol TV (30W - PowerVu)
- Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
- NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- Sitel 3 (16E - Irdeto 2)
- SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
- Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
- Sky Sports Interactive (28.2E - Videoguard)
- Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
- Taquilla 2 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- TV 2 Sport Norge (0.8W - Conax)
- TV 4 Sport (0.8W - Conax)


Mistrzostwa Świata Kobiet do lat 20 (Reprezentacje): Francja vs. Niemcy (19:30)
- Eurosport 2 PL (13E - Conax CAS7/Nagravision 2/Seca 4)
- British Eurosport 2 (28.2E - Videoguard)
- Eurosport 2 France (13E - Viaccess PC 2.5)
- Eurosport 2 Germany (19.2E - Cryptoworks)


Super Liga (Portugalia): Marítimo vs. Benfica (20:00)
- RTP International (19.2E & 13E - FTA)
- DigitAlb SuperSport 3 (16E - Conax)
- Ring TV (16E - Cryptoworks)
- RTP 1 (30W - Nagravision 3)
- Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
- Sport TV (30W - Nagravision 3)
- Retransmisja (22:45): Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)


Campeonatos (Brazylia): Goiás vs. Săo Paulo (20:00)
- SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
- Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- Nova Sports 3 (13E - Irdeto 2)
- Spormax (7E - Cryptoworks)
- Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)


1. HNL Ozujsko (Chorwacja): Sibenik vs. Hajduk Split (20:15)
- HRT 2 (13E - Viaccess PC 2.5)


Primera División (Argentyna): Gimnasia La Plata vs. Boca Juniors (20:20)
- Gol TV (30W - PowerVu)
- Nova Sports 4 (13E - Irdeto 2)
- Retransmisja (8.12 - 0:00): NTV Spor (42E - FTA/BISS)
- Retransmisja (23:10): NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)


Serie A (Włochy): Sampdoria vs. Genoa (20:30)
- RTR Sport (40E - FTA/MPEG-4 !!!)
- Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
- Alfa TV (13E - Irdeto 2)
- Boom Sport Two (4W - Videoguard)
- Canal+ Sport 1 Denmark (0.8W - Conax)
- Canal+ Sport 1 Finland (0.8W - Conax)
- Canal+ Sport 1 Norge (0.8W - Conax)
- La 7 Cartapiů C (12.5W - Irdeto 2)
- RAI International Africa (13E - Seca 1)
- SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia HD 1 (13E - Videoguard)
- Teledeporte (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- Retransmisja (21:55): Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- Retransmisja (21:00): Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)


Ligue 1 (Francja): Paris St Germain vs. Le Mans (21:00)
- Canal+ Sport 2 (13E - Seca 4)
- Kanal A (42E - FTA)
- Canal+ France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
- Canal+ France HD (19.2E - Seca 3)
- Canal+ Hi-Tech (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
- DigitAlb SuperSport 4 (16E - Conax)
- Nova Sports 7 (13E - Irdeto 2)
- NTV Plus Sport HD (36E - Viaccess PC 2.5)
- NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
- Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
- SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
- Viasat Football (5E - Videoguard)
- Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
- Viasat Sport HD (5E - Videoguard)
- Viasat Sport Norge (5E - Videoguard)


LFP Primera División (Hiszpania): Real Madrid vs. Sevilla (21:00)
- Canal+ Sport (13E - Seca 4)
- NTV Spor (42E - FTA/BISS)
- Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
- Boom Sport One (4W - Videoguard)
- Canal+ Spain (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- Canal+ Spain HD (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- DigitAlb SuperSport 2 (16E - Conax)
- Kanal 5 Denmark (0.8W - Conax)
- Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
- NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
- Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
- Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
- SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
- TV 2 Sport Norge (0.8W - Conax)
- TV 4 Sport (0.8W - Conax)
- Retransmisja (21:30): Canal+ ...30 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- Retransmisja (8.12 - 0:00): Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)


Mistrzostwa Świata Kobiet do lat 20 (Reprezentacje): Korea Płn. vs. USA (22:30)
- Eurosport PL (13E - Conax CAS7/Nagravision 2/Seca 4)
- TVP Sport (13E - Conax CAS7)
- Eurosport Deutschland (19.2E - FTA & Analog)
- ART Sport 4 (13E & 7W - Irdeto 2)
- British Eurosport (28.2E - Videoguard)
- Eurosport France (13E - Viaccess PC 2.5)
- Eurosport Nordic (0.8W - Conax)


Primera División (Argentyna): San Lorenzo vs. Independiente (22:40)
- Gol TV (30W - PowerVu)


Primera División (Argentyna): Colón Santa Fé vs. Estudiantes LP (22:40)
- SportKlub + Hungary (4W - Cryptoworks)
- SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)


Legenda
- Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
- Na zielono oznaczono kanały niekodowane
- Na pomarańczowo oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA
- Na czerwono oznaczono kanały kodowane


Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.



Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Futbol w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 7-8/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2021

10 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 699 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC Biały

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...